شماره تماس: 984191011210+

ماژول قرار ملاقات

با ماژول قرار ملاقات کاواک جلسات خود را به سادگی تنظیم کنید. پیامک یادآوری آن، در زمان دلخواه و به صورت اتوماتیک به مخاطب ارسال می شود.

آشنایی با ماژول قرار ملاقات کاواک

ماژول قرار ملاقات کاواک ابزاری است که کسب و کارها برای مدیریت قرار ملاقات های داخلی و خارجی خود به آن نیاز دارند و با استفاده از آن می توانند بخش بزرگی از پتانسیل ها و فرصت های فروش خود را که به دلایل مختلفی از دست می دهند، مدیریت کرده، بهره وری و فروش خود را افزایش داده و در نتیجه تحول بزرگی را در کسب و کار خود ایجاد کنند.

ممکن است قرار ملاقات های متعددی در طول هفته با مشتریان تنظیم شود. هر چه تعداد این قرارها بشتر باشد، مدیریت و برنامه ریزی آنها، به نحوی که همه قرار ملاقات ها به موقع و در زمان مقرر برگزار شود، یک نیاز ضروری است. در غیر این صورت بسیاری از آنها به دلیل فراموشی و یا عدم برنامه ریزی مناسب، لغو شده و از دست خواهند رفت.

با کلیک یک دکمه و تکمیل فیلدهای فرم قرار ملاقات، یک قرار ملاقات جدید ایجاد کنید. تعیین کنید که قرار ملاقات داخلی است یا خارج از مجموعه

قرار ملاقات های ثبت شده را براساس وضعیت های مشخص شده فیلتر کنید. وضعیت ها شامل؛ همه، تایید شده، تایید نشده، پیش رو، از دست رفته و ... هستند.

در صورت لزوم می توانید یک وظیفه اجرایی در ارتباط با هر قرار ملاقات ایجاد و آن را به خود یا فرد مرتبط دیگر، تخصیص دهید.

قرار ملاقات را می توانید به یکی از گزینه های مهم فرصت، خارج از محموعه یا داخل مجموعه مرتبط کنید.

تاریخ، زمان و محل دقیقی که ملاقات برگزار می شود را مشخص کنید. مثلا داخل سازمان یا خارج از سازمان مثلا دفتر مشتری

افرادی از کارکنان شما که در ارتباط با قرار ملاقات باید در جلسه حضور داشته باشند را تعیین می کنید.

کارکنان می توانند قرار ملاقات ها را مطابق با شرایط پیش آمده از طرف مشتری، لغو یا ویرایش کنند.

امکانات ماژول قرار ملاقات

مزایای ماژول قرار ملاقات کاواک

قرار ملاقات چیست؟

قرار ملاقات یک جلسه از پیش تعیین شده بین مدیر و کارمندان برای جلسات داخل مجموعه یا یکی از کارکنان با یکی از مشتریان یا فرصت های فروش شرکت (خارج از مجموعه) است.

در همه کسب و کارها به روش های مختلفی با انواع مخاطبان و مشتریان ارتباط برقرار می شود. این ارتباطات از همان لحظه ایجاد فرصت فروش شروع می شود و تا تبدیل آن به خریدار و سپس مشتری ادامه خواهد داشت. قرار ملاقات یکی از شیوه های برقراری ارتباط با مخاطبان کسب و کار است.

ماژول قرار ملاقات کاواک

فرآیند ثبت قرار ملاقات در کاواک

تعیین قرار

شما می توانید نوع قرار ملاقات، محل قرار و فردی که با او جلسه خواهید داشت را تعیین کنید.
Direction Arrows

زمانبندی

زمان قرارملاقات را از روی تقویم شمسی کاواک و براساس تاریخی که با مخاطب به توافق می رسید تعیین کنید.
Direction Arrows

تأیید

قرار ملاقات به طور خودکار در تقویم ذخیره می شود و پیامک یادآوری، در زمان تعیین شده به صورت خودکار ارسال می شود.

یک روز با کاواک

امروز بعد از انجام چند وظیفه و تعیین وضعیت آنها، سری به قرار ملاقات هایم در نرم افزار کاواک زدم. برای امروزم قراری تنظیم نشده بود. از طریق قابلیت بی نظر فیلترها، گزینه «پیش رو» را انتخاب کردم، بلافاصله یک قرار ملاقات برای فردا بعد از ظهر ساعت 15:30 با یکی از مشتریان نمایش داده شد که از طرف مدیر تیم فروش برای من تنظیم شده بود.

مدیر فروش خودش را هم به عنوان عضو شرکت کننده در جلسه مشخص کرده بود. محل قرار هم داخل شرکت و اتاق جلسه تعیین شده بود. نگاهی به بخش توضیحات انداختم، مدیر فروش آماده سازی پروپوزال اولیه برای ارائه به مشتری را درخواست کرده بود.

خیلی فوری و برای این که از برنامه عقب نیفتم، از همان قرار ملاقات یک وظیفه اجرایی با اولویت فوری برای خودم ایجاد کرده و دست به کار شدم. پروپوزال که آماده شد، فایل آن را داخل همان وظیفه بارگذاری کردم و مدیر فروش را هم به عنوان فالو به وظیفه اضافه کردم که پروپوزال را بررسی کند تا برای جلسه فردا همه چیز آماده باشد. جالب بود نه!

تحول دیجیتال

آیا می دانید قرار ملاقات باعث افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتری می شود؟

با تعیین وقت قبلی و پایبندی به آن، حس خاص بودن را به مشتریان خود القاء کنید.

قرار ملاقات خود را با ما تعیین کنید، مشتاق دیدار شما هستیم.