شماره تماس: 984191011210+

ماژول پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از داده ها با خیال راحتِ راحتِ راحت!

با ماژول پشتیبان گیری از پایگاه داده نرم افزار کاواک امکان پشتیبان گیری آنی و دوره ای را به راحتی خواهید داشت.

آشنایی با ماژول پشتیبان گیری کاواک

با وجود ماژول پشتیبان گیری از داده های نرم افزار کاواک، دیگر زمان نگهداری از اسناد و اطلاعات با روش های قدیمی در پوشه های کاغذی و اشغال فضای زیاد در اتاق ها و قفسه ها سپری شده است. فناوری های دیجیتال تمام ابعاد کسب و کارها را دچار دگرگونی های بنیادی کرده است و کسب و کارها را به سمت تحول دیجیتال سوق می دهند.

بدون تردید اطلاعات مهم ترین دارایی کسب و کارها در عصر دیجیتال است. بروز اتفاقات غیر منتظره ای که تحت کنترل شما نیست می تواند آسیب های جدی به کسب و کارتان وارد کند. بنابراین ضرورت پشتیبان گیری از داده های کسب و کارتان واقعیتی اجتناب ناپذیر است.

ماژول پشتیبان گیری از داده ها در نرم افزار کاواک، ابزاری است که به شما کمک می کند تا ضمن بکاپ گیری از داده های ارزشمندتان، با انجام تنظیماتی ساده، بتوانید نرم افزار کاواک را طوری تنظیم کنید که در دوره های زمانی که تعیین می کنید نسبت به بکاپ گیری داده ها اقدام و آنها را ذخیره نماید.

هم چنین علاوه بر پشتیبان گیری از داده ها، امکان پشتیبان گیری از فایل های آپلود شده نیز در قالب دسترسی FTP مجزا وجود دارد. با این قابلیت خواهید توانست از فایل هایی که در ارتباط با مشتریان، پروژه ها، وظایف و … در کاواک آپلود می کنید را نیز بکاپ گیری کنید.

پشتیبان گیری از داده چیست؟

پشتیبان گیری فرآیند ایجاد یک کپی از داده های سیستم شما است که برای بازیابی داده های اصلی در صورت از بین رفتن یا خراب شدن داده ها از آن استفاده می کنید. مزیت های این کار عبارتند از:

ماژول پشتیبان گیری

قابلیت های ماژول پشتیبان گیری از داده ها

پشتیبان گیری خودکار

به راحتی و با ساده ترین روش ممکن تعیین کنید که داده های شما در چه ساعتی و در چه دوره زمانی به صورت خودکار پشتیبان گیری شود.

ایجاد پشتیبان گیری

فقط با کلیک یک دکمه از تمام داده های نرم افزار پشتیبان گیری کنید. فایل پشتیبان در جدول فهرستی نمایش داده می شود.

ماژول پشتیبان گیری نرم افزار کاواک

اهمیت پشتیبان گیری از داده ها چیست؟

داده ها یکی از با ارزش ترین دارایی های یک کسب و کار هستند. از آنجایی که شرکت ها حجم فزاینده ای از داده ها را جمع آوری کرده و آنها را ذخیره می کنند، نگهداری این اطلاعات محافظت شده که به طور مداوم در دسترس است، بیش از همیشه ضروری است.

تهدیدها برای این داده ها در حال افزایش است. فیشینگ، باج افزارها و سایر حملات مخرب می توانند منجر به از دست رفتن داده های کسب و کار شما شوند. البته حملات سایبری، تنها تهدید برای داده ها نیستند. یک خطای ساده کاربری هم می تواند باعث از دست رفتن داده های حیاتی شما شود.

دلیل اصلی پشتیبان گیری از داده ها، داشتن یک آرشیو امن از اطلاعات مهم است، تا بتوانید در صورت از دست رفتن اطلاعات، داده های سازمان خود را به سرعت و بدون نقص بازیابی کنید.

تحول دیجیتال

داده های شما در برابر تهدیدها و خطاهای انسانی، محافظت شده هستند

پشتیبان گیری های دوره ای خود را تنظیم کنید و بدون هیچ گونه نگرانی، اطلاعات خود را در سیستم ثبت کنید.