شماره تماس: 984191011210+

ماژول حقوق و دستمزد کاواک

محاسبه حقوق و دستمزد با ثبت و تنظیم قرارداد و قوانین دستمزد

با ماژول حقوق و دستمزد کاواک قراردادهای پرسنل و قوانین دستمزد را به راحتی ثبت و فیش حقوق صادر کنید.

معرفی ماژول حقوق و دستمزد

ماژول حقوق و دستمزد کاواک یک ابزار جهت مدیریت قراردادها و دستمزد کارکنان، مطابق با قوانین کاری کشور و نیز مطابق با قراردادهای داخلی و شرایط آن است. این ابزار امکان محاسبه مالیات، بیمه و لیست حقوق را جهت سهولت کار کاربر درخود جای داده تا در کمترین زمان امکان انجام محاسبات مربوط به این سرفصل کاری فراهم شود.

زیرسیستم های ماژول

مانند دیگر ماژول های مهم و کاربردی نرم افزار کاواک، ماژول حقوق و دستمزد هم از تعدادی زیرسیستم به ترتیب زیر تشکیل شده است:

سال های کاری

کارکرد

انواع قرارداد

لیست کلی حقوق

قرارداد کارکنان

گزارش گیری

سال های کاری

سال های کاری در ماژول حقوق و دستمزد

انواع قرارداد

در این زیرسیستم ابتدا نوع قرارداد و مشخصات آن با جزئیات حقوق و دستمزد ثبت می شود. مانند قرارداد قانون کار، قرارداد همکاری پروژه ای و … . در این زیرسیستم ماژول حقوق و دستمزد، مقادیر مربوط به قرارداد مثل حقوق پایه، حق مسکن، حق اولاد، پاداش و … ثبت می شود.

هم چنین در این زیرسیستم یک ماشین حساب برای محاسبه فوری و مشاهده حق کارفرما و کارمند بابت هزینه هایی مثل بیمه و … وجود دارد. قابلیت مهم و دیگر ماژول حقوق و دستمزد در این زیرسیستم، امکان ثبت دستمزد توافقی خارج از چهارچوب های قرارداد ثبت شده است. ایجاد و ثبت انواع قرارداد جهت سهولت تخصیص قرارداد به کارکنان، امکان پیش نمایش ناخالص و خالص دریافتی، حق بیمه ها و مالیات حقوق، و نیز امکان انتخاب جهت مشمول شدن هر بند از سرفصل حقوقی در محاسبات مالیات و بیمه از دیگر قابلیت های این زیرسیستم است.

کارکردها

این زیرسیستم از ماژول حقوق و دستمزد نرم افزار کاواک برای ثبت کارکردهای ماهانه کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد. کارکردهای ثبت شده قابلیت ویرایش دارند. هم چنین امکان ثبت 2 کارکرد برای یک ماه میسر نیست و در نرم افزار محدود شده است. ثبت کارکرد کارکنان و محاسبۀ حقوق بر اساس قرارداد اختصاص یافته به کارمندان نیز از قابلیت های این زیرسیستم است.

لیست کلی حقوق

محاسبه مبالغ هر بند قرارداد مطابق با کارکرد ماهانه در این زیرسیستم قابل انجام است. هم چنین امکان مشاهده لیست اصلی حقوق از طریق این زیرسیستم میسر می شود.

گزارش گیری

زیرسیستم گزارش گیری در واقع خروجی های قابل استفاده از قسمت های مختلف ماژول حقوق و دستمزد جهت استفاده در بخش های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. گزارش های این بخش به صورت زیر است:

یک روز با کاواک

پرداخت به موقع حقوق، ارسال لیست بیمه کارکنان، محاسبه میزان ساعت های کارکرد کارکنان و مسائل مالی از این دست یکی از مشکلات و دغدغه های مهم ما محسوب می شد. به صورت معمول و با روش های سنتی، ما نمی توانستیم مواردی مانند عملکرد دقیق کارکنان از نظر ساعات موظفی قانون کار، اضافه کاری ها، کسورات قانونی حقوق و تفکیک حق بیمه یا مالیات سهم کارفرما و کارمند را به درستی در اسرع وقت استخراج و پرداخت کنیم.

در وهله نخست استفاده از نرم افزارهای حسابداری موجود یک انتخاب خوب به نظر می رسید که می توانست این مشکل ما را حل کند. اما ما به دنبال سیستمی جامع بودیم که بتواند دیگر بخش های شرکت را پوشش بدهد. به عنوان مثال، ما از نرم افزار حسابداری نمی توانستیم برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود استفاده کنیم. از طرفی هم مایل به استفاده از چند سیستم مجزا برای واحدهای مختلف شرکت نبودیم. ما به دنبال سیستمی بودیم که بتواند تمام واحدهای سازمانی ما را به صورت یکپارچه مدیریت کند.

از میان گزینه های موجود و بعد از بررسی چند نرم افزار، در نهایت نرم افزار کاواک گزینه انتخابی ما بود. دلیل این انتخاب هم قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار در یکپارچه سازی تمام واحدهای سازمان بود. هم چنین قابلیت توسعه برحسب نیازهای سازمانی ما را دارد.

ما با استفاده از این نرم افزار در بخش مالی توانستیم که امور مالی مربوط به پرداخت حقوق و دستمزد را به صورت کاملا دیجیتال متحول کنیم. ما توانستیم سال های کاری، قراردادهای کاری بین کارکنان، میزان حقوق و دستمزد براساس قانون کار، میزان پاداش، مالیات و حق بیمه سهم کارفرما و کارمند، استخراج ساعت های کاری هر کارمند را به صورت روزانه و ماهانه تعیین و گزارش های مالی مورد نیاز خود را از سیستم دریافت کنیم. بدین ترتیب تمام مشکلات ما در این بخش به راحتی حل شدند.

تحول دیجیتال

مدیریت حقوق و دستمزد کسب و کار با یک نرم افزار یکپارچه و تحول آفرین

اقدامات مهم و موثر برای حرکت به سمت تحول دیجیتال در کسب و کارتان را با کمک ما انجام دهید. برای ورود به عصر دیجیتال ما در کنار شما هستیم.