شماره تماس: 984191011210+

تقویم شمسی کاواک

تقویم شمسی کاواک ابزاری برای برنامه ریزی و زمانبندی قدرتمند و موثر

برخی ویژگی های مهم تقویم شمسی کاواک

تقویم شمسی کاواک ابزاری است که به شما کمک می کند رویدادها و کارهای مختلفی که در آینده باید انجام دهید را ایجاد و سپس پیگیری کنید. از طریق تقویم شمسی می توانید تمام برنامه ها و قرار ملاقات هایی که برنامه ریزی و زمانبندی شده اند را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه مشاهده و پیگیری کنید.

ماژول تقویم شمسی کاواک هم چنین به شما امکان می دهد فعالیت های قابل انجام در شرکت یا خارج از آن را برنامه ریزی کنید. هنگامی که کاربری وارد این ماژول می شود، می تواند جلسات برنامه ریزی شده را بر اساس روز، هفته، ماه و سال مشاهده کند. این قابلیت به شما امکان می دهد فعالیت ها را بر اساس نیازمندی های خود مرتب کنید. با انتخاب روز یا ساعت مورد نظر، می توانید جزئیات جلسات، شخص مسئول و شرکت کنندگان در جلسه را مشاهده کنید. 

امکان مشاهده و ویرایش قرار ملاقات ها، پروژه ها و ... ایجاد شده

نمایش زمان به صورت تاریخ شمسی

برنامه ریزی کارها در آینده نزدیک و دور

قابلیت ایجاد مستقیم یک رویداد در هر یک از روزهای هفته

امکان اعمال فیلترهای مختلف

امکان مشاهده اطلاعات ماه قبل و ماه بعد

فیلتر در تقویم شمسی

فیلترهای مختلفی در تقویم شمسی کاواک وجود دارد که به کاربران امکان می دهد اطلاعات را برای مشاهده موارد ضروری، فیلتر نمایند. مزیت مهم فیلتر، دسترسی سریع و مستقیم به اطلاعات مورد نیاز است. برخی از مهم ترین گزینه های فیلتر در تقویم شمسی نرم افزار کاواک عبارتند از:

سوالی دارید؟ ما شما را در مسیر درست قرار خواهیم داد.

درباره سیستم کاواک؛ قیمت گذاری، اجرا یا هر چیز دیگری از ما سوال بپرسید. کارشناسان آموزش دیده ما آماده راهنمایی و مشاوره هستند.