شماره تماس: 984191011210+

ماژول مالی نرم افزار کاواک

یکپارچه با کل سیستم، قابل اتصال به دیگر نرم افزارهای حسابداری

با ماژول مالی نرم افزار کاواک ، فقط با یک کلیک فاکتور فروش را به مشتریان خود ارسال کنید، پرداخت ها، هزینه ها، فاکتورهای مرجوعی و … را به سادگی مدیریت و کنترل کنید.

آشنایی بیشتر با ماژول مالی نرم افزار کاواک

ماژول مالی نرم افزار کاواک ابزاری برای مدیریت و کنترل فرآیندهای مالی و حسابداری در بستر یکپارچه نرم افزار کاواک است. با استفاده از این ماژول کسب و کارها می توانند بسیاری از فعالیت های مالی خود را به صورت کاملا ساده و آنلاین مدیریت کنند. با ماژول مالی کاواک به راحتی پیش فاکتور و فاکتور را به مشتریان خود ارسال کنید، پرداخت های آنها را به عنوان یک سند مالی ثبت کنید، فاکتورهای مرجوعی و استرداد وجه را مشاهده نموده و گزارش وضعیت مالی هر مشتری را به صورت بدهکاری و بستانکاری دریافت نمایید.
بخش مالی هر سازمان جزو اولویت های یکپارچکی می باشد. به این معنی که وقتی کارمندان هر کسب و کار برای انجام امور مختلف از یک نرم افزار واحد در سازمان استفاده می کنند، رفع نیازهای اولیه برای امور مالی نیز در بهترین حالت توسط همان نرم افزار بایستی انجام شود. ادعای نرم افزار کاواک بر داشتن یک بخش مالی و حسابداری کامل و بی نیاز از سیستم های تخصصی حسابداری نیست و ماژول مالی کاواک صرفا جهت ساده سازی و یکپارچگی پایه های مورد نیاز مالی کسب و کارها فراهم شده است. البته نرم افزار کاواک با بهره گیری از وب سرویس خود امکان اتصال به نرم افزارهای حسابداری مستقر در سازمان مشتری را نیز فراهم کرده است. باید توجه داشته باشید که این امکان در صورتی قابل ارائه خواهد بود که نرم افزار حسابداری نیز وب سرویس ارائه دهد.
هم اکنون، با افتخار نرم افزار کاواک با نرم افزارهای مالی و حسابداری چون تکروسیستم، آرپا، سپیدار و … قابلیت همگام سازی دارد.

زیرسیستم های ماژول مالی نرم افزار کاواک

نرم افزار کاواک نیازهای اولیه مالی را در سیستم خود در نظر گرفته است که شامل بخش های زیر است:

اقلام قابل فروش

تمام اقلام قابل فروشی که قابلیت اضافه شدن به پیش فاکتور و فاکتور یک فرصت یا مشتری را دارند در اینجا قابل مشاهده هستند. اقلام قابل فروش می تواند در پیش فاکتور و فاکتور ارسال شده به مشتری اضافه گردد.

پرداخت های مشتری

با تعریف نوع پرداخت در نرم افزار کاواک اعم از نقدی، واریز به حساب، چک و پرداخت آنلاین می توان پرداخت های مشتری را در سیستم لحاظ نمود. 

هزینه ها

در هر کسب و کاری معمولا دو نوع هزینه می تواند در نظر گرفته شود. یکی هزینه های جاری و دومی هزینه هایی است که در قبال اجرای برخی از کارهای مشتریان پرداخت می شود. این بخش از هزینه ها نیز می تواند به صورت فاکتور به مشتری ارسال شوند. 

پیش فاکتورها

تمام پیش فاکتورهای صادر شده مرتبط با همه فرصت ها یا همه مشتریان در این قسمت مدیریت می شوند. پیش فاکتور ممکن است به یک فرصت جدید که هنوز مشتری نشده ارتباط داشته باشد. 

گزارش وضعیت مالی

در پروفایل مشتری بخش گزارش وضعیت وجود دارد که بر اساس سندهای ثبت شده امکان مشاهده بدهکاری و بستانکاری مشتری با امکان فیلتر زمانی وجود دارد.

فاکتورهای مرجوعی

اقلام مرجوعی در قالب فاکتور مرجوعی ثبت می شوند و با توجه به ماهیت موضوع، مشتری بستانکار می شود. این بستانکاری هم می تواند در قالب سند استرداد وجه به مشتری بازگردانده شود و در قالب اعتبار در فاکتورهای دیگر مشتری لحاظ گردد.

فاکتورها

بعد از این که پیش فاکتور ارسال شده به یک فرصت یا مشتری از طرف وی مورد تأیید قرار گرفت، می توانید فاکتور فروش برای او ایجاد و ارسال کنید. هم چنین پیش فاکتور تأیید شده را نیز می توانید به فاکتور تبدیل کنید.

استرداد وجه

اگر می خواهیم وجهی را به مشتری بازگردانیم از این سند استفاده می کنیم. استرداد وجه هم می تواند در ارتباط با فاکتور مرجوعی باشد و هم به صورت یک سند مستقل لحاظ گردد.

ارتباط با سایر ماژول ها

مزایای تحول در بخش مالی

یک روز با کاواک

زمانی که تصمیم گرفتیم سازمان خود را از فرآیندهای معمولی به سمت دیجیتالی شدن تمام فعالیت ها و به طور کلی به سمت تحول دیجیتالی سوق بدهیم، می دانستیم که این اتفاق باید در تمام بخش های سازمانی اتفاق بیافتد. بخش مالی، یکی از مهم ترین بخش ها و در واقع رکن اصلی سازمان است که باید به این سمت حرکت داده می شد. ماژول مالی نرم افزار کاواک، بهترین ابزار تحول دیجتالی در بخش مالی است. چرا که علاوه بر رفع نیازهای سازمانی، با قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری ما، به عنوان یک مکمل، باعث افزایش بهره وری در بخش مالی کسب و کار ما شده است.
با استفاده از این ماژول، ما می توانیم پیش فاکتورها و بعد از تأیید مشتری، فاکتور فروش را به مشتری ارسال کنیم، اقلام مرجوعی هر فاکتور را به عنوان یک سند جداگانه ثبت کنیم، حتی به دلیل اتصال نرم افزار کاواک به درگاه پرداخت، بسیاری از مشتریان می توانند تمام یا بخشی از مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت های مشتریان که با روش های مختلفی می تواند انجام شود، به سادگی ثبت می شوند.
با استفاده از این ماژول، کارهای مربوط به امور مالی، سریع تر و بهتر انجام می شود. امکان ایجاد وظیفه از این بخش برای کارکنان بخش مالی وجود دارد تا آنها با تمرکز بهتری بتوانند کارهای مربوط به فاکتورها، پرداخت ها، هزینه ها و … را انجام دهند.

تحول دیجیتال

آیا آنچه را که برای رهبری بازار در عصر دیجیتال لازم است در اختیار دارید؟
همگام با سایر بخش ها، امور مالی کسب و کارتان را متحول کنید