شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار کاواک؛ ابزار ایجاد تحول دیجیتال در کسب و کارها

کسب و کارتان را در مسیر تحول قرار دهید

ماموریت ما در نرم افزار کاواک ارائه ابزاری کاربرپسند، با امکانات کامل، انعطاف پذیر، کاملا یکپارچه و توسعه پذیر برای ایجاد قابلیت های جدید سازمانی است.

معرفی کاواک (درخت تبریزی)

کاواک چیست؟

کاواک صرفا یک نرم افزار نیست بلکه یک راهنما، ابزار، بینش و همراه برای دیجیتالی شدن کسب و کار شما است. یک نرم افزار تحول آفرین و یک بستر نرم افزاری کامل برای ایجاد تحولات ساختاری در فرآیندها و فعالیت های شرکت ها و سیستمی قابل اتکاء برای ایجاد تحول دیجیتال یا دیجیتالی شدن کسب و کارها است.

دیجیتالی شدن یا تحول دیجیتال یعنی ایجاد قابلیت های سازمانی جدید که بتواند موفقیت کسب و کار را در عصر دیجیتال تضمین نماید. ماهیت نرم افزار کاواک، مدیریت تمام ابعاد کسب و کار با یک سیستم یکپارچه است.

ابعاد تحول دیجیتال

یکی از مهم ترین ابعاد تحول دیجیتال سازمانی، ارتقاء فرآیندهای کسب و کار با بهره گیری هوشمندانه از فناوری های تحول آفرین است که نرم افزار کاواک به عنوان یک نرم افزار تحول آفرین منحصر به فرد، علاوه بر مدیریت ارتباط با مشتریان، نرم افزاری برای یکپارچه سازی فعالیت های درون سازمانی است که برای هر شرکت و کسب و کاری با مأموریت های متفاوت، قابلیت انعطاف پذیری و توسعه دارد.

طراحی و توسعه

نرم افزار کاواک توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت داده تجارت بومی سازی شده و به طور مرتب توسعه داده می شود. این سیستم مشتمل بر چندین ابزار کاملا اختصاصی برای ایجاد تحول دیجیتال در کسب و کارها و یکپارچه سازی فعالیت ها و فرآیندها در شرکت های کوچک و متوسط است.

چه چیزی کاواک را متفاوت می کند؟

کاواک با رابط کاربری ساده و کاربرپسند، تجربه خوشایندی ایجاد می کند. امکان راه اندازی و استقرار تحت شبکه داخلی هر کسب و کاری را دارد که در کمتر سیستمی می تواند باشد. و مهم تر از همه این که؛ نرم افزار کاواک کاملا قابل توسعه بوده و حتی نیازهای پیش بینی نشده کسب و کار شما با توجه به معماری ماژولار آن می تواند به راحتی پیاده سازی شود. همچنین به دلیل انجام بهینه سازی از نظر سرعت و استفاده از منابع سخت افزاری، هزینه های سرور و نگهداری پایینی خواهد داشت.

مزایای کاواک

قابلیت های نرم افزار کاواک

– ثبت هزینه های پروژه یا شرکت

– پیگیری آسان فرصت های فروش

– تبدیل اسان فرصت فروش به مشتری

– صدور فاکتور پرداخت برای پروژه ها و وظایف

– ارسال پیش فاکتور و فاکتور با قابلیت پرداخت به صورت آنلاین

– اندازه گیری زمان صرف شده در کارها و ارائه صورت حساب به مشتریان

– تقویم شمسی برای کاربران

– ثبت قراردادهای فروش و همکاری

– اطلاع رسانی برای کارمندان و مشتریان

– در اختیار داشتن اطلاعات دقیق از مشتریان

– امکان تنظیمات متعدد سیستم جهت شخصی سازی

– قابلیت افزودن فیلدهای اضافی برای ذخیره سازی اطلاعات بیشتر

تحول دیجیتال

ابزار تحول دیجیتال کسب و کارتان را در اختیار بگیرید

تنها با یک نرم افزار تحول آفرین، یکپارچه و قابل توسعه موفقیت کسب و کارتان در عصر دیجیتال را تضمین می کنید.

با یکی از راه های زیر با ما تماس بگیرید.