شماره تماس: 984191011210+

اپلیکیشن موبایل کاواک

اطلاع سریع از جدیدترین فعالیت ها در نرم افزار کاواک

با نسخه اطلاع رسانی اپلیکیشن موبایل کاواک از جدیدترین فعالیت ها به صورت اعلان های فوری و لحظه ای اطلاع حاصل نموده و به موقع اقدام کنید.

معرفی اپلیکیشن موبایل نرم افزار کاواک

اپلیکیشن موبایل کاواک (نسخه اطلاع رسانی) در واقع نسخه اندروید این نرم افزار است که توسط شرکت داده تجارت به صورت کاملا نیتیو توسعه داده شده است. نسخه اطلاع رسانی اپلیکیشن موبایل نرم افزار کاواک، با هدف تسریع در اطلاع رسانی و اطلاع یابی کارکنان و مدیران کسب و کارها از روند انجام کارها و فعالیت های مختلفی که در بستر نرم افزار کاواک انجام می شود توسعه داده شده است.

اپلیکیشن موبایل کاواک به شما این امکان را می دهد که با بهره گیری از امکانات دستگاه همراه خود هرکجا که هستید بتوانید به اطلاعات خود دسترسی داشته و یا از فعالیت های مرتبط با خود از طریق اعلان ها (نوتیفیکیشن) آگاه شوید.

یادآوری های ثبت شده برای هر وظیفه، پروژه، قرار ملاقات و ... از طریق سه تب «انجام نشده»، «امروز» و «پیش رو» قابل مشاهده است. برای یادآوری می توانید گزارش درج کنید.

تمام وظایف تخصیص یافته به هر شخص قابل مشاهده است. وظایف براساس مراحل انجام وظیفه طبقه بندی شده است. برای ثبت گزارش و ... روی هر وظیفه تپ کنید.

اولین قسمت هنگام ورود به اپلیکیشن است که در آن تاریخ شمسی،اطلاعیه ها، قرار ملاقات های تنظیم شده روز، آخرین وضعیت وظایف را مشاهده می کنید.

قرار ملاقات های ثبت شده در کاواک را می توانید مشاهده کنید. قرار ملاقات ها در دو وضعیت «امروز» و «پیش رو» قابل مشاهده است.

امکان گفتگوی داخلی کارکنان با یکدیگر و ارسال پیام وجود دارد. لیست همه کارکنانی که به اپلیکیشن دسترسی دارند، در این بخش وجود دارد و نیازی به افزودن نیست.

هنگام تخصیص پروژه، وظیفه، تنظیم قرار ملاقات و هر فعالیتی که نیاز به آگاهی کاربر باشد، نوتیفیکیشن اطلاع رسانی ارسال شده، در بخش اعلانات قابل مشاهده است.

مزایای اپلیکیشن موبایل کاواک

از مهم ترین مزیت هایی که اپلیکیشن موبایل کاواک (نسخه اطلاع رسانی) به کسب و کار شما اضافه می کند می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

یک روز با کاواک

یکی از دغدغه هایی که برای من، چه در محیط کار و چه زمانی که در شرکت نبودم مهم بود، کسب اطلاع از فعالیت های هم تیمی ها به خصوص در پروژه ها و وظایفی بود که به صورت مشترک برای من و چند نفر از همکاران تخصیص یافته بود. یا مواقعی بود که مثلا برای انجام یک فعالیت در زمانی خاص یادآوری تنظیم کردم اما به دلیل مشغله کاری یا عدم حضور در شرکت به دلایل مختلف، هیچ اطلاعی از کاری که در موعد مقرر باید انجام می دادم نداشتم. ما از طریق اپلیکیشن موبایل نرم افزار کاواک – نسخه اطلاع رسانی، توانستیم این مشکل را بین مدیران و کارکنان شرکت حل کنیم.

همه کارکنان شرکت با نصب این اپلیکیشن در تلفن همراه خود، یک نسخه موبایلی از شرکت را در گوشی خود همیشه به همراه دارند و در هر جایی که هستند به راحتی می توانند از تمام فعالیت های مربوط به خودشان از طریق اعلان های فوری و لحظه ای که به صورت نوتیفیکیشن دریافت می کنند با خبر شده و نسبت به انجام کار در موعد مقرر اقدام کنند.

همه کارکنان می توانند از طریق همین اپلیکیشن با یک دیگر گفتگو کرده، قرار ملاقات روزانه خود را مشاهده نموده، و به برخی دیگر از قسمت های نرم افزار کاواک مثل ماژول پروژه ها، وظایف، فرصت های فروش، مشتریان، ماژول مدیریت کارکنان و … هم دسترسی داشته باشند. در ضمن این اپلیکیشن اعلان ها را به صورت آفلاین هم در موعد مقرر اعلام می کند. یعنی اگر شما قبلا یک یادآوری در نرم افزار کاواک برای انجام یک فعالیت ثبت کرده باشید، حتی اگر به اینترنت هم دسترسی نداشته باشید، اپلیکیشن موبایل نرم افزار کاواک هشدار یادآوری را به صورت اعلان به شما اعلام خواهد کرد.

تحول دیجیتال

ابزاری که کسب و کارها برای افزایش تعامل مشتریان نیاز دارند

صمیمیت و کارایی کارکنان را افزایش و پشتیبانی مشتریان تان را بهبود ببخشید