شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی

با نرم افزار CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی، در مورد مشتریان سالن خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و هر بار خدمات فوق العاده ای به آنها ارائه دهید. اولویت های مشتری را پیگیری کنید تا یک تجربه شخصی سازی شده برای مشتریان ارائه دهید.

قرارهای سالن خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید تا سودآورتر کار کنید.

CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی

نرم افزار CRM ویژه سالن های زیبایی

CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ابزاری است که توسط سالن های زیبایی، آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی برای مدیریت و تجزیه و تحلیل تعاملات و داده های مشتریان استفاده می شود. این نرم افزار به سالن ها و کلینیک های زیبایی کمک می کند تا مشتریان خود را بهتر درک کنند، رضایت و وفاداری مشتری را بهبود بخشند و در نهایت درآمد خود را افزایش دهند.

برخی از ویژگی های سیستم های CRM ویژه سالن های زیبایی عبارتند از زمان بندی قرار ملاقات، پایگاه های داده مشتریان، اتوماسیون بازاریابی و ردیابی فروش. با استفاده از نرم افزار CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی، سالن ها می توانند عملیات خود را ساده کرده و خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند.

نرم افزار CRM سالن زیبایی چیست؟

نرم افزار CRM کلینیک های زیبایی یک نوع تخصصی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است که برای کسب و کارهای فعال در صنعت زیبایی و مراقبت شخصی مانند سالن های مو، زیبایی و کلینیک های زیبایی طراحی شده است.

CRM برای سالن های زیبایی شامل ویژگی هایی مانند برنامه ریزی قرار ملاقات، مدیریت مشتری، مدیریت موجودی، پردازش پرداخت، اتوماسیون بازاریابی و گزارش است. این ویژگی‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا تعاملات با مشتری و عملیات روزانه را به طور موثرتری مدیریت کنند.

در نتیجه، به شما این امکان را می دهد که بر بهبود بازگشت سرمایه (ROI) کسب و کار تمرکز کنید. فرآیند رزرو قرار ملاقات، نظارت بر فروش، مدیریت مشتری و کارمند و غیره را آسان می کند. در کل، این نرم افزاری است که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد.

قابلیت های نرم افزار CRM کلینیک های زیبایی

CRM برای آرایشگاه های زیبایی

CRM برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی قابلیت های زیادی دارد که استفاده از آن برای مدیریت کلینیک و سالن زیبایی بسیار موثر و سودمند خواهد بود. در زیر به برخی از مهم ترین قابلیت های CRM سالن زیبایی اشاره می کنیم:

برنامه ریزی قرار ملاقات: CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی به مشتریان اجازه می دهد تا به صورت آنلاین و یا از طریق وب سایت سالن، قرار ملاقات رزرو کنند و هم چنین به کارکنان سالن کمک می کند تا برنامه کاری خود را مدیریت و سازماندهی کنند.

پایگاه های اطلاعاتی مشتری: به سالن اجازه می دهد اطلاعات مشتری مانند جزئیات تماس، تاریخچه قرار ملاقات و اولویت‌ها را ذخیره و مدیریت کند.

اتوماسیون بازاریابی: این قابلیت CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی به سالن کمک می‌کند تا کمپین های بازاریابی هدفمند، مانند کمپین های ایمیلی یا تبلیغات پیامکی را ایجاد و اجرا کند تا با بخش های خاص مشتریان ارتباط برقرار کند.

ردیابی فروش: به سالن اجازه می دهد فروش و درآمد را ردیابی کند و هم چنین بر عملکرد کارکنان و خدمات آنها نظارت کند.

مدیریت موجودی: سالن را قادر می سازد تا موجودی محصولات و لوازم خود را کنترل کند، و در صورت اتمام موجودی، محصولات را مجدد سفارش دهد.

مدیریت برنامه های وفاداری: این قابلیت CRM ویژه سالن های زیبایی به شما اجازه می دهد تا برنامه های وفاداری مشتریان را ایجاد و مدیریت کند تا به آنها در صورت خرید مجددشان پاداش دهد و هم چنین رفتار مشتری را برای شناسایی روندها ردیابی و تجزیه و تحلیل کند.

مهم ترین مشکلات مدیریت سالن زیبایی

1- مشکلات شناسایی مشتریان و مخاطبان هدف

2- مشکل در جمع آوری اطلاعات تماس مشتریان و سوابق ارتباطات و کارهایی که برای مشتریان انجام داده اند.

3- مشکل در تقسیم بندی مشتریان در دسته های مناسب

4- ناتوانی در انجام فعالیت های لازم و موثر بازاریابی برای هر گروه از مشتریان

5- ثبت اطلاعات در پرونده های کاغذی و در نتیجه هدر رفتن وقت کارکنان برای وارد کردن و پیدا کردن اطلاعات روی ابزارهایی مانند اکسل

6- بی دقتی در وارد کردن سوابق مراجعین به صورت دستی

7- مشکل از بین رفتن اطلاعات مشتریان و عدم پیگیری مراجعه کنندگان بعد از ترک یک کارمند

8- مشکل ناهماهنگی در پاسخ دهی به نیاز و درخواست مشتری بین اپراتورها در شیفت های مختلف کاری

اهداف راه اندازی CRM سالن زیبایی و آرایشگاه

اهداف CRM

راه اندازی و پیاده سازی نرم افزار CRM در سالن زیبایی، آرایشگاه و کلینیک ها مانند استقرار آن در دیگر کسب و کارها دارای اهدافی است که تحقق آن منجر به افزایش بهره وری و سودآوری می شود. در زیر به برخی از مهم ترین اهداف CRM در سالن زیبایی اشاره می کنیم:

بهبود رضایت مشتری: CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی به رضایت مشتریان کمک می کند. زیرا مشتریان راضی، به کسب و کار وفادار می مانند.

بهبود کسب و کار: CRM برای سالن های زیبایی را می توان برای افزایش مشتریان، افزایش فروش، بهبود دقت پیش بینی وضعیت بازار در نظر گرفت. نرم افزار CRM مدیریت کلینیک زیبایی به ایجاد مشتریان جدید کمک می کند و در نتیجه به افزایش درآمد کمک می کند.

بهبود کارایی نیروی کار: یک CRM کلینیک های زیبایی می تواند رفتارهای سازمان یافته ای را برای کارکنان سالن ایجاد کند. به عنوان مثال کارکنان پذیرش سالن می توانند اطلاعات تماس مشتری را مشاهده کنند. کارکنان ارائه دهنده خدمات وظایف محوله از طرف مدیریت سالن را مشاهده کنند. هم چنین منشی ها می توانند به سرعت پرسش های مشتریان را پاسخ دهند و مشکلات آنها را حل کنند.

CRM و اکوسیستم اتوماسیون بازاریابی

پیاده سازی یک CRM برای سالن زیبایی و یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی، نیاز به سرمایه گذاری در زمان و بودجه دارد. برای اطمینان از نتایج مثبت مداوم، لازم است درک کنیم که چگونه نرم افزار در اکوسیستم دیجیتال شرکت جذب می شود. برای انجام این کار، CRM و اتوماسیون بازاریابی باید در قلب اکوسیستم کسب و کار قرار گیرند. به همین دلیل چندین ابتکار ضروری برای خودکارسازی فرآیندها و اطمینان از نرخ بالای استفاده از پلتفرم باید در نظر گرفته شود.

تعامل قوی در CRM و ابتکارات بازاریابی

از دیدگاه دیجیتال، تعامل کلید موفقیت است. در صنعت زیبایی و آرایشی، مشتریان انتظار دارند که به طور منظم با سازمان در تماس باشند. فرقی نمی کند که نوع سازمان به صورت کسب و کار به کسب و کار (B2B) یا کسب و کار به مصرف کننده (B2C) باشد، ارتباط و تعامل مداوم با مشتری با پیام مناسب در زمان مناسب از طریق نرم افزار CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی و اتوماسیون بازاریابی یک امر ضروری است! سیستم های CRM فرصتی را برای ایجاد یک رابطه یک به یک با مخاطبان و درک واضح رفتارهای آنها ارائه می دهند. نتایج یک سفر مشتری را با نیازها تطبیق می دهد و حداکثر بازگشت سرمایه را امکان پذیر می کند.

استفاده از داده ها برای ایجاد ROI مثبت

CRM برای سالن های زیبایی و اتوماسیون بازاریابی اجازه می دهد تا در کسب و کارتان یک اکوسیستم دیجیتال قوی ایجاد کنید که در آن داده ها در سراسر سیستم سی آر ام یکنواخت هستند و بینش های مربوط به فروش و بازاریابی را ایجاد می کنند. برای دستیابی به این هدف، رعایت بهترین شیوه ها برای ساختار داده و مدیریت الزامی است.

در صنعت آرایشی و بهداشتی، مشتریان خریدهای زیادی انجام می دهند و محصولات و خدمات متنوعی را خریداری می کنند. بر اساس داده های تاریخی، تجزیه و تحلیل ترجیحات مشتری، برای درک بهتر رفتارهای خرید آنها ضروری است. این کار ROI مثبت را تضمین می کند.

نرم افزار CRM کاواک ویژه سالن زیبایی

نرم افزار CRM برای سالن زیبایی کاواک به شما و تیم تان روشی بصری و آسان جهت مشاهده، پیگیری و مدیریت قرار ملاقات ها، وظایف و تعاملات مشتری ارائه می دهد. یک نرم افزار که مجموعه کاملی از ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد تا ارتباطات و فعالیت ها را در کل فرآیند خدمات خود پیگیری کنید.

تمام داده های موجود در CRM کاواک در دایرکتوری هایی سازماندهی شده اند که به راحتی می توان آنها را جستجو و فیلتر کرد تا اسناد یا مخاطب مورد نیاز را پیدا کنید. به این ترتیب، همکاران شما می توانند با پیوست کردن و اشتراک گذاری یادداشت ها، ثبت تعاملات و موارد دیگر با یکدیگر همکاری کنند. نرم افزار مدیریت آرایشگاه ها و سالن های زیبایی کاواک به شما کمک می کند تا بازاریابی، افزایش فروش و ارتباط با مشتریان خود را بهبود بخشید. به این ترتیب اثربخشی سالن زیبایی خود را بهینه می کنید و تجربه مشتریان تان را بهبود می بخشید.

چرا باید از CRM برای سالن زیبایی استفاده کرد؟

به عنوان یک متخصص سالن، زمان زیادی را صرف کار در سالن زیبایی خود می کنید و به مشتریان خدمات ارائه می دهید. با این حال، به این معنی است که شما زمان لازم برای تمرکز بر جنبه مدیریت کسب و کار خود را ندارید، و به همین دلیل است که داشتن نرم افزار خودکار که فعالیت ها را ساده می کند، بسیار مهم است. CRM برای سالن ها و مراکز زیبایی جهت خودکارسازی فرآیندهای کاری طراحی شده است. با نرم افزار CRM مدیریت کلینیک زیبایی، مشکلات معمول در این مراکز را فراموش خواهید کرد. مشکلاتی مثل: نیاز به تماس دستی، ثبت نام و اطلاع رسانی به مشتریان.

نرم افزار CRM ویژه سالن های زیبایی می تواند با وب سایت شما ادغام شود و به مشتری شما اجازه می دهد تا برای رزرو وقت قبلی برنامه ریزی کند. امکان پرداخت آنلاین هزینه خدمات نیز وجود دارد. نرم افزار CRM یک قابلیت فروش ارائه می دهد و تراکنش های مالی مربوط به سالن زیبایی شما را ساده می کند.

توانایی ذاتی CRM برای اولویت بندی مشتریان بالقوه و خودکار کردن پیام ها، تعامل با هر سرنخ را برای شما ساده تر می‌کند. می توانید کمپین های هدفمند بازاریابی را اجرا کنید و به مشتریان جدیدتری دسترسی پیدا کنید.

نرم افزار CRM سالن زیبایی برای چه سالن هایی مناسب است؟

 • سالن های زیبایی عروس
 • آرایشگاه های زنانه
 • پیرایشگاه های مردانه
 • سالن های مانیکور و پدیکور
 • سالن های کوتاهی مو و شینیون
 • سالن های رنگ، مش و لایت
 • سالن های هاشور و میکروپیگمنتیشن
 • سالن های اکستنشن مو و مژه

نکات مهم انتخاب CRM برای سالن زیبایی

به عنوان صاحب یک سالن زیبایی، به یک راهکار نرم افزار CRM نیاز دارید که به شما در مدیریت تعاملات، قرار ملاقات ها و ... کمک کند. در اینجا چند ویژگی مهم برای انتخاب CRM برای سالن زیبایی آورده شده است:

 • برنامه ریزی قرار ملاقات
 • مدیریت مشتری
 • مدیریت موجودی
 • اتوماسیون بازاریابی
 • گزارش و تحلیل
 • مدیریت نیروی انسانی
 • دسترسی به موبایل
 • ادغام با سایر نرم افزارها
 • امنیت

مزایای CRM کاواک برای سالن ها و مراکز زیبایی

 • پایگاه داده همیشه در دسترس برای ثبت پرونده مشتریان
 • افزایش امنیت اطلاعات مشتریان
 • نظارت بر فعالیت های کارکنان
 • ثبت سابقه مذاکرات با مشتری و بهبود کار تیمی
 • مدیریت هزینه با تحلیل گزارش های مالی
 • در اختیار داشتن پروفایل مشتریان
 • آگاهی از میزان سودآوری هر مشتری
 • تقسیم بندی مشتریان
 • شناسایی مشتریان مهم و سودآور
 • مشاهده سوابق مراجعات مشتریان
 • ارسال پیام های بازاریابی هدفمند
 • توانایی برنامه ریزی سناریوهای مختلف کار با مشتریان
 • سهولت استفاده و رابط کاربری آسان
 • توانایی تولید گزارش در مورد تمام شاخص های موجود در پایگاه داده
 • دسترسی سریع به اطلاعات مربوط به مشتری
 • اتوماسیون گردش کار
 • افزایش مدیریت کسب و کار با خودکار کردن فرآیندهای تجاری
 • تاریخچه کامل تعامل با هر مشتری

ماژول های کاواک

 • پیشخوان
 • تقویم شمسی
 • پایگاه دانش
 • گزارش فعالیت ها
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده
 • تنظیمات و پیکربندی
 • درخواست رایگان دمو
نرم افزار ویژه برای مشتریان ویژه

همه روش های منحصر به فردی که با آنها مشتریان را مدیریت می کنید در یک نرم افزار ترکیب شده اند. منتظر چی هستید؟ همین امروز نرم افزار کاواک را امتحان کنید و ببینید چگونه می تواند به تقویت عملیات کسب و کار شما کمک کند.