شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM برای مشاوران و شرکت های خدمات مشاوره

روابط با مشتری برای شرکت های خدمات مشاوره بسیار مهم است. شما به عنوان یک مشاور، اغلب یک به یک با مشتریان خود کار می کنید و باید تمام فعالیت های آنها را پیگیری کنید. یک نرم افزار CRM برای مشاوران، تعاملات روزانه شما را ثبت می کند و به شما کمک می کند تا این روابط را به حداکثر برسانید.

مدیریت ارتباطات، فروش، سرنخ ها و سازماندهی فعالیت ها

نرم افزار CRM برای مشاوران

نرم افزار CRM برای شرکت های مشاوره چیست؟

نرم افزار CRM برای شرکت های مشاوره ابزاری برای مدیریت تعاملات با مشتریان موجود و بالقوه و هم چنین شناسایی سرنخ ها است. کارمندانی که مستقیم با مشتریان شرکت های خدمات مشاوره تعامل دارند و در تیم هایی مانند خدمات مشتری، فروش یا بازاریابی کار می کنند، از این نرم افزار می توانند استفاده کنند. این نرم افزار ارتباطات را ساده می کند و پاسخ تیم ها به مشتریان را سرعت می بخشد.

نرم افزار CRM برای شرکت های مشاوره یک پایگاه داده متمرکز را فراهم می کند که به شرکت های مشاور اجازه می دهد تا جنبه های مختلف ارتباط با مشتری، از جمله اطلاعات تماس، تاریخچه ارتباطات، جدول زمانی همکاری و درخواست های پشتیبانی مشتری را کنترل و مدیریت کنند. یک CRM برای مشاوران می تواند به شرکت های مشاوره کمک کند تا سرنخ ها و روابط مشتری خود را بهبود بخشند.

هم چنین عملیات خود را با ارائه ویژگی های مختلف برای مدیریت و خودکارسازی فرآیندهای مختلف ساده تر کنند. این فرآیندها می تواند شامل مدیریت تماس، زمان بندی جلسات، امتیازدهی سرنخ، تماس داخلی، مدیریت فروش، اتوماسیون جریان کار، چت آنلاین و بسیاری موارد دیگر باشد.

نقش CRM در شرکت های مشاوره ای چیست؟

نرم افزار CRM ابزاری حیاتی برای شرکت های مشاوره است. نقش CRM در کسب و کارهای مشاوره شامل موارد زیر است:

داده های تماس متمرکز: نرم افزار CRM به شرکت های مشاور اجازه می دهد تا تمام داده های تماس را در یک مکان ذخیره کنند و ردیابی و تجزیه و تحلیل تعاملات را آسان تر می کند.

فروش و بازاریابی پیشرفته: نرم افزار CRM برای شرکت های مشاوره آنها را قادر می سازد تا سرنخ های فروش و کمپین های بازاریابی را ردیابی کنند و به افزایش درآمد و رشد کسب و کار کمک کنند.

مدیریت پروژه کارآمد: سیستم های CRM به شرکت های مشاور اجازه می دهند تا جدول زمانی پروژه را مدیریت کنند، منابع را تخصیص دهند و پیشرفت را دنبال کنند که منجر به افزایش بهره وری و سودآوری می شود.

بینش بهتر کسب و کار: با تجزیه و تحلیل نرم افزار CRM، شرکت های مشاور می توانند بینش های ارزشمندی در مورد رفتار، ترجیحات و روندهای مشتری به دست آورند و به آنها اجازه دهند تصمیم های مبتنی بر داده درستی را بگیرند.

بهبود خدمات مشتری: با دسترسی به داده های متمرکز، شرکت های مشاوره می توانند خدمات شخصی و به موقع را به مشتریان ارائه دهند که در نتیجه رضایت مشتری بالاتر می رود.

نرم افزار CRM برای مشاوران در چه کسب و کارهایی کاربرد دارد؟

CRM برای شرکت های مشاوره

نرم افزار CRM برای مشاوران می تواند توسط شرکت های خدمات مشاوره مختلفی برای مدیریت تعاملات، ساده کردن فرآیندها و افزایش درآمد استفاده شود. برخی از موارد استفاده از CRM مشاوره عبارتند از:

مشاوره فروش: نرم افزار CRM می تواند توسط شرکت های مشاور فروش برای مدیریت سرنخ ها، پیگیری فروش و بهبود فرآیند فروش استفاده شود.

مشاوره حقوقی: نرم افزار CRM می تواند توسط شرکت های مشاوره حقوقی برای مدیریت تعاملات مشتری، پیگیری پیشرفت پرونده حقوقی و بهبود خدمات مشتری استفاده شود.

مشاوره حسابداری: شرکت های مشاوره حسابداری می توانند اطلاعات تماس را مدیریت کنند، پیشرفت پروژه را پیگیری کنند و کارایی را بهبود بخشند.

مشاوره کسب و کار: نرم افزار CRM برای مشاوران می تواند توسط شرکت های مشاوره کسب و کار برای ردیابی جدول زمانی پروژه ها و بهبود فرآیند مشاوره استفاده شود.

مشاوره راه اندازی: با استفاده از نرم افزار CRM شرکت های مشاوره راه اندازی می توانند تعامل سرنخ ها را مدیریت کنند، پیشرفت پروژه را پیگیری کنند و کارایی را بهبود بخشند.

مشاوره فناوری: نرم افزار CRM می تواند توسط شرکت های مشاور فناوری برای مدیریت روابط، پیگیری بینش کمپین و بهبود همکاری بین اعضای تیم استفاده شود.

کاربرد CRM در شرکت های مشاوره چیست؟

مدیریت سرنخ: CRM برای شرکت های مشاوره باید توانایی مدیریت سرنخ ها، از جمله جذب سرنخ‌ از منابع مختلف مانند فرم های وب سایت، ایمیل و … تخصیص سرنخ ها به اعضای تیم فروش، و ردیابی وضعیت سرنخ‌ در طول فرآیند فروش را داشته باشد.

مدیریت تماس: CRM برای مشاوران باید بتواند اطلاعات تماس را برای مشتریان احتمالی، سرنخ ها و مشتریان ذخیره و مدیریت کند. این شامل اطلاعات اولیه مانند نام، ایمیل، شماره تلفن و هم چنین هرگونه یادداشت مرتبط یا تعامل با آنها است.

مدیریت فروش: نرم افزار CRM برای شرکت های مشاوره باید ابزارهایی را برای مدیریت فرآیند فروش، از جمله ردیابی فعالیت های فروش، مدیریت فروش و پیش بینی درآمد فروش فراهم کند.

اتوماسیون بازاریابی: بهترین نرم افزار CRM برای مشاوران باید دارای ویژگی های اتوماسیون بازاریابی مانند بازاریابی ایمیلی، ادغام رسانه های اجتماعی و امتیازدهی سرنخ باشد تا به تیم بازاریابی کمک کند که سرنخ های بیشتری تولید کند و آنها را از طریق قیف فروش پرورش دهد.

پشتیبانی مشتری: CRM باید ابزارهایی برای مدیریت درخواست های پشتیبانی مشتری، از جمله ایجاد و ردیابی تیکت های پشتیبانی، اختصاص تیکت به اعضای تیم پشتیبانی و ردیابی وضعیت درخواست های پشتیبانی داشته باشد.

گزارش و تجزیه و تحلیل: CRM باید دارای قابلیت ارائه گزارش و تجزیه و تحلیل باشد که به شما امکان دهد معیارهای کلیدی مانند درآمد فروش، نرخ تبدیل سرنخ و رضایت مشتری را کنترل کنید.

به طور کلی، بهترین نرم افزار CRM برای مشاوران باید بتواند مشتریان بالقوه، سرنخ ها و مشتریان موجود را در چندین تیم مدیریت کند و ابزارهای مورد نیاز برای ساده کردن فرآیندها و بهبود تعاملات با مشتری را فراهم کند. با انتخاب و خرید نرم افزار CRM با این ویژگی های کلیدی، کسب ‌و کارهای مشاوره می توانند کارایی، افزایش فروش و ارائه خدمات بهتر به مشتریان را افزایش دهند.

نکات کلیدی هنگام خرید نرم افزار CRM برای مشاوران

خرید CRM برای شرکت های مشاوره

با وجود فروشندگان زیاد و برنامه های قیمت گذاری در بازار، انتخاب و خرید نرم افزار CRM مناسب برای شرکت های مشاوره می تواند بسیار دشوار باشد. در هنگام خرید نرم افزار به نکات زیر توجه کنید:

1- تمرکز بر تجربه و رابط کاربری

یکی از مهم ترین مشکلات کسب و کارهای کوچک این است که نرم‌افزار CRM اغلب سخت‌ یا استفاده از آن سخت است و کاربران زمان زیادی را برای درک آن صرف می کنند. این منجر به یک تجربه کاربر ناخوشایند می شود، زیرا آنها قادر به استفاده کامل از نرم افزار نیستند. برای جلوگیری از این امر، روی تجربه کاربری و رابط کاربری نرم افزار تمرکز کنید. نسخه های دمو نرم افزارها را امتحان کنید تا حس استفاده از ابزار را به دست آورید.

2- قابلیت موبایل را بررسی کنید

قابلیت موبایل در نرم افزار CRM برای مشاوران یکپارچگی آن است، زیرا انعطاف پذیری کارمندان را برای کار از دفتر کار مشتری را نیز فراهم می کند. اگرچه اکثر راهکارهای CRM قابلیت های تلفن همراه را ارائه می دهند، اما آن را در فهرستی که تهیه می‌کنید بررسی کنید.

3- تمرکز بر ماژول های اصلی

برخی از نرم افزارهای CRM دارای عملکردهای گسترده ای هستند، مانند مدیریت کانال، اتوماسیون اداری، اتوماسیون مرکز تماس، مدیریت خدمات و اتوماسیون بازاریابی، که ممکن است به آنها نیاز نداشته باشید. لیستی از ماژول های مورد نیاز خود تهیه کنید و سپس نرم افزار یا طرح قیمت گذاری مناسب را انتخاب کنید.

4- بررسی CRM تحت وب، ابری یا شبکه داخلی

اگرچه به گفته گارتنر، CRM ابری، اغلب هرینه های CRM را تشکیل می دهد. با این حال، نرم افزار مبتنی بر ابر را فقط به دلیل محبوبیت آن انتخاب نکنید. CRM استقرار در شبکه داخلی هم هزینه های زیادی دارد. نرم افزار CRM تحت وب هم مزایای خود را دارد. بنابراین، قبل از انتخاب و خرید، نوع استقرار نرم افزار را مشخص کنید.

بهترین CRM برای مشاوران و شرکت های مشاوره

اگر شما یک شرکت مشاور یا یک مشاور مستقل هستید که به دنبال نرم افزار CRM برای کسب و کار مشاوره هستید، باید به دنبال بهترین نرم افزار CRM برای مشاوره باشید. بدون شک تقریبا دغدغه اصلی هر کسب و کار مشتری محور ارائه خدمات تأثیرگذار به مشتریان خود است. آنها می توانند روابط قدرتمندی با مشتریان خود ایجاد و حفظ کنند. همین امر در مورد شرکت های مشاوره نیز صدق می کند. آنها باید در انتخاب CRM برای شرکت مشاوره خود بسیار دقت کنند زیرا می خواهند روابط تعاملی با مشتری ایجاد کنند.

بهترین نرم افزار CRM برای مشاوران را می توان با توجه به نیازهای منحصر به فرد شرکت مشاوره تغییر شکل داد. از آنجایی که هر مشاوره کسب و کار کوچک الزامات خاص خود را دارد، منصفانه نیست که تنها به یک نرم افزار CRM اشاره کنیم. با این حال، بهترین ابزار CRM برای مشاوران باید برخی از ویژگی های کلیدی ذکر شده در زیر را ارائه دهد:

 • سرنخ هایی که به صورت خودکار به فرآیند فروش شما می آیند را مدیریت کنید
 • تمام ارتباطات مشتری خود را در یک مکان ردیابی کنید تا روند پیگیری آسان تر شود
 • ایجاد اتوماسیون گردش کار برای تمام کارهای تکراری
 • تنظیم اعلان ها برای پیگیری ها، وظایف یا جلسات آتی
 • تجزیه و تحلیل کلی از فرآیندهای تجاری و تیم فروش در هر زمان

چرا برای شرکت مشاوره خود به CRM نیاز دارید؟

عامل کلیدی در ایجاد روابط قوی با مشتریان، توانایی برقراری ارتباط تعاملی است. با انجام این کار، همیشه در مسیر ایجاد یک رابطه پایدار با مشتریان خواهید بود. هنگامی که تعداد مشتریانی که با آنها سروکار دارید بیشتر می شود، استفاده از یک سیستم CRM روند کارها را تسهیل می کند. در زیر به برخی از دلایلی که به نرم افزار CRM برای مشاروران خود نیاز دارید اشاره می کنیم:

 • ارائه تیم های پشتیبانی با تعاملات گذشته و سوابق مشتری برای بهبود پشتیبانی از مشتری
 • خودکارسازی وظایف تکراری در فرآیندهای فروش و اختصاص سرنخ ها به اعضای تیم فروش
 • ایجاد قالب های ایمیل شخصی شده و ذخیره آنها برای استفاده در آینده برای صرفه جویی در زمان ارسال آنها به صورت انبوه
 • پیش بینی فروش و ظرفیت خود در هر ماه و دریافت نمای سطح بالا از تیم فروش
 • ارائه معیارهای پیشرفته، تجزیه و تحلیل و گزارش برای دیدن اینکه کدام یک از استراتژی های تولید سرنخ شما بهترین کارایی را دارند
 • ابزارهای مدیریتی با تعیین اینکه در چه مرحله ای از فرآیند فروش هستید یا کدام مشتریان در آستانه نهایی کردن معامله هستند

نرم افزار CRM کاواک

نرم افزار کاواک ابزاری حرفه ای و قدرتمند برای ساده سازی فرآیندهای فروش و مدیریت تیم های بازاریابی و فروش است. با استفاده از Kavak CRM و ماژول های آن می توانید کسب و کار خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید. این نرم افزار مدیریت شرکت های مشاوره و مشاوران مستقل را بهبود می دهد و به آنها کمک می کند تا فرآیندهای مشاوره را از زمان ثبت نام سرنخ تا تبدیل آن به مشتری و برگزاری جلسات مشاوره مدیریت کنید.

چگونه کاواک مشکل شرکت های مشاوره را حل می کند؟

شرکت های مشاوره اغلب با چالش سازمان دهی، مدیریت ارتباطات با مشتری و مشکل زمان در انجام کارهای دستی که می توانند خودکار شوند، مواجه هستند. با CRM کاواک، یک CRM برای شرکت های مشاوره یکپارچه در اختیار دارید. با استفاده از CRM برای مشاوران کاواک، کسب و کارها می توانند به راحتی مشتریان خود را در مکانی حرفه ای مدیریت کنند، کارهای تکراری را خودکار و بهره وری را افزایش دهند. آن چه با کاواک به دست می آورید:

 • مدیریت فروش و بازاریابی
 • مدیریت فرآیند فروش
 • تمرکز تمام داده ها در یک سیستم متمرکز
 • خودکار سازی کارهای تکراری
 • اتخاذ تصمیمات هوشمندانه با گزارشات تحلیلی
 • تعامل با مشتریان با با کانال های داخلی
 • پیگیری خودکار مشتریان با ارسال پیام های انبوه

هرگز فروش را از دست ندهید

ماژول فرصت های فروش کاواک یا مدیریت سرنخ ها به شما کمک می کند مشتریان بالقوه خود را از پرس و جو اولیه تا فروش نهایی مدیریت کنید. شما می توانید هر فرصت فروش را دنبال کنید تا به طور موثر تلاش فروش خود را اولویت بندی کنید. این ماژول به شما این امکان را می دهد که تیم فروش خود را از طریق فرآیند فروش مشاهده کنید. شما می توانید فرصت های فروشی را ایجاد کنید که ارزش معامله را نشان می دهد. این کار به شما امکان می دهد تا فرآیند نسبتا قابل اعتمادی را اجرا کنید.

مدیریت کارآمد وظایف با CRM برای مشاوره کاواک

کارآیی نرم افزار CRM برای مشاوره بسیار بیشتر از یک برنامه یادداشت برداری است. این نرم افزار مدیریت وظایف را انجام می دهد. می توانید وظایفی را برای خود تنظیم کنید یا آنها را به هز یک از اعضای تیم خود محول کنید. داشبورد یک گزارش از اینکه کدام وظایف کامل شده اند و چقدر به اهداف خود نزدیک هستید ارائه می دهد. می توانید کارهای خسته کننده را به CRM برای مشاوره بسپارید و زمان بیشتری را به مشتریان خود اختصاص دهید.

مزایای نرم افزار CRM برای مشاوران

نرم افزار CRM برای مشاوران به شرکت های مشاوره کمک می کند تا اطلاعات مربوط به مشتریان فعلی و بالقوه را سازماندهی کنند، فعالیت های پیگیری را دنبال کنند و ارتباطات مشتری را ساده تر کنند. در اینجا جزئیات برخی از این مزایای کلیدی نرم افزار CRM آورده شده است:

 • مدیریت ارتباطات مشتری
 • دید کامل از تیم فروش
 • تنظیم دقیق کمپین های بازاریابی و فروش
 • خودکارسازی فعالیت های تکرار شونده
 • حذف فعالیت های دستی
 • کاهش هرینه ها
 • افزایش فروش
 • تنظیم وزمانبندی جلسات مشاوره
 • ارسال پیامک یادآوری حضور در جلسه
 • ارسال پیامک انبوه به گروه های مخاطبان
 • پشتیبانی آنلاین مشتریان
 • تجزیه و تحلیل کارها و فرآیند فروش

ماژول های کاواک

 • پیشخوان
 • تقویم شمسی
 • پایگاه دانش
 • گزارش فعالیت ها
 • اطلاعیه ها
 • رسانه
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده
 • مدیریت فیلدهای سفارشی
 • تنظیمات و پیکربندی
 • درخواست رایگان دمو
سرنخ ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید

نرم افزار کاواک برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده و به شما کمک می کند فروش خود را به طور موثر مدیریت کنید، سرنخ های خود را دنبال کنید و گردش کار خود را سازماندهی کنید. جهت مشاهده رایگان دمو فرم مقابل را تکمیل کنید.