شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM در اراک

باوجود این که شهر اراک در قیاس با دیگر مراکز استان ها و کلان شهرهای کشور، شهری جدید با پیشینه تاریخی 200 ساله محسوب می شود، اما وجود مراکز صنعتی بزرگ و صنایع مادر در این شهر باعث شده است تا از آن به عنوان پایتخت صنعتی ایران یاد شود. استقرار این صنایع کم نظیر از نظر نوع و تعداد، و هم چنین وجود مراکز خرید سنتی و مدرن، کسب و کارهای این شهر را به استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان یعنی نرم افزار CRM در اراک ترغیب کرده است.

یکی از پرکاربردترین و موثرترین نرم افزارهایی که وجود آن برای کسب و کارهای مشتری محور بسیار حیاتی است، نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار اکنون جایگاه خوبی در میان کسب و کارهای ایرانی باز کرده و همه آنها به دنبال استفاده از این سیستم در سازمان خود هستند. دلیل آن هم مزایایی است که استفاده از این نرم افزار به همراه دارد. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چرا کسب و کارهای مشتری محور اراک، نباید از نرم افزار سی آر ام در اراک بهره مند شوند؟ و مسأله بعد این که نرم افزار CRM در اراک چه مزایایی می تواند برای آنها داشته باشد؟

اراک از شهرهای صنعتی ایران محسوب می شود که از نظر گوناگونی و تنوع محصولات صنعتی، در رتبه نخست، از لحاظ وجود صنایع مادر، دومین شهر بوده و به‌طور کلی یکی از چهار قطب صنعتی کشور است. این شهر به واسطه وجود صنایع مادر، تولید 80 درصد تجهیزات انرژی کشور را در اختیار دارد. هم چنین وجود چندین مرکز خرید سنتی و مدرن و مراکز تاریخی و گردشگری، ظرفیت خوبی را در این شهر ایجاد کرده است.

نرم افزار سی آر ام در اراک

علاوه بر بازار سنتی، مراکز خرید مدرنی مانند مجتمع تجاری گلستان، مجتمع تجاری آسمان، پاساژ تهرانی، پاساژ صدف و … در سال های اخیر ساخته شده اند که شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط متعددی را در دل خود جای داده اند که به مشتریان خود محصول و خدمات عرضه می کنند.

وجود این ظرفیت های تجاری و خدماتی بزرگ، اهمیت استفاده این کسب و کارها از نرم افزار CRM در اراک را دو چندان کرده است. از آنجا که هیچ کسب و کاری بدون مشتری دوام نمی آورد، استفاده از سی آر ام در اراک برای مدیریت مشتریان، وفادارسازی مشتریان به کسب و کار و دیگر مزایایی که به همراه دارد، خرید CRM در اراک، آموزش و استقرار آن در هر کسب و کاری را ضروری می کند.

چرا نرم افزار CRM در اراک برای شرکت های این شهر اهمیت دارد؟

نرم افزار CRM ابزاری است که برای همه شرکت ها و کسب و کارها و به منظور بهبود فرآیندهای فروش و ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار به کسب و کارها کمک می کند تا هر چه بیشتر مشتری محور شوند، خدمات مشتری، پشتیبانی از مشتری را بهبود بخشند و محصولاتی متناسب با سلیقه مشتری عرضه نمایند. شرکت ها و فروشگاه های شهر اراک که دچار مشکلاتی در مدیریت ارتباط با مشتریان و مدیریت واحد بازاریابی و فروش خود هستند با استفاده از نرم افزار سی آر ام در اراک، می توانند این مشکلات را رفع نموده و به سوددهی و افزایش فروش دست یابند.

چگونه CRM در اراک بر بازاریابی و فروش شرکت ها تأثیر می گذارد؟

اگر به عنوان صاحب یک کسب و کار یا مدیر یک شرکت تولیدی، این دغدغه را دارید که یک نرم افزار سی آر ام چگونه می تواند بر روند فروش و بازاریابی شما تأثیر بگذارد باید بدانید که CRM ابزارها و قابلیت هایی را برای مدیریت کارآمد تیم های بازاریابی و فروش هم چنین پشتیبانی از مشتریان کسب و کارها ارائه می دهد. این نرم افزار داده های شخصی مشتریان را جمع آوری می کند تا دیدی جامع از مشتریان برای شما ایجاد کند. سپس این داده ها را برای تیم های فروش، بازاریابی و خدمات مشتری قابل مشاهده و قابل ارزیابی می کند.

بازاریابان نیز می توانند از نرم افزار سی آر ام در اراک برای موارد مهمی استفاده کنند. آنها می توانند مشتریان بالقوه را به صورت خودکار از منابع مختلف مانند فرم های موجود در وب سایت یا ایمیل ها جمع آوری کنند و سپس داده ها را مستقیم به مرکز داده CRM وارد کنند. تیم های فروش نیز از نرم افزار CRM برای مدیریت فرآیند فروش می توانند استفاده کنند.

CRM در اراک

به طور کلی دلایل اهمیت و ضرورت استفاده از سی آر ام در اراک را به صورت زیر می توان خلاصه کرد:

۱- امکان ایجاد ارتباط گسترده تر با مشتریان

2- شناخت بهتر مشتریان

3- شناسایی نیازها و سلیقه مشتریان

4- طبقه بندی اطلاعات مشتریان

5- پشتیبانی به موقع از مشتریان

6- بهبود کیفیت محصولات و خدمات

7- کاهش زمان انتظار مشتری

8- پیگیری مشکلات مشتری و رفع آنها

نرم افزار CRM کاواک چیست؟

نرم افزار CRM کاواک یک نرم افزار تحت وب جامع برای مدیریت مشتریان کسب و کارها است. این نرم افزار از چندین ماژول و ابزار یکپارچه برای مدیریت ارتباط با مشتریان کسب و کارها تشکیل شده است. CRM کاواک می تواند هم به صورت تحت وب و هم به صورت نصب و استقرار در شبکه داخلی شرکت ها ارائه گردد. قابلیت ماژولار کاواک این امکان را به شرکت ها می دهد تا در آینده و در صورت نیاز به توسعه سازمانی خود، نیازهای پیش بینی نشده را نیز برآورده نماید.

نرم افزار کاواک

تمام فروشگاه ها، کسب و کارها و شرکت های مشتری محور فعال در شهر اراک و استان مرکزی می توانند با پیاده سازی و استقرار CRM کاواک، تیم فروش و به طور کلی واحد بازاریابی و فروش شرکت خود را سازماندهی و متحول نموده، رشد و سودآوری را به دست بیاورند.

CRM کاواک چه سودی برای شما دارد؟

– افزایش فروش و سودآوری

– افزایش رضایت مندی مشتریان

– بهبود روابط با مشتریان

– نظارت و کنترل بر فرآیند فروش

– کنترل مراحل و فرآیند مذاکرات فروش

– درک نیازها و خواسته های مشتریان

– کاهش هزینه ها

– حذف کارهای تکراری

– گزارش گیری آنی از داده های فروش

ویژگی ها و امکانات CRM کاواک

– هماهنگ سازی و خودکارسازی فرآیند فروش

– امکان ارائه پیشنهادات هوشمندانه به مشتری

– بهبود و ارتقاء خدمات به مشتری

– امکان کار از راه دور برای کارکنان فروش

– قابلیت توسعه برمبنای نیازهای پیش بینی نشده کسب و کارها

– قابلیت پیاده سازی فرآیند فروش براساس سیاست های فروش هر کسب و کار

– گروه بندی مشتریان جهت ارسال پیام های انبوه دلخواه برای هر گروه

– امکان ارسال پیامک انبوه براساس موقعیت، فصل کاری و …

– امکان پرداخت آنلاین تمام یا بخشی از پیش فاکتور یا فاکتور توسط مشتری

– امکان چت آنلاین بین کاربران داخلی و خارجی کسب و کار

– دارای پنل مشتریان برای هر مشتری

– مدیریت فرصت های فروش جدید

– یکپارچه سازی اتوماسیون فروش

آموزش، پیاده سازی و استقرار نرم افزار CRM در اراک

انتخاب نرم افزار CRM مناسب برای کسب و کار، امری اساسی برای تضمین موفقیت در روابط با مشتری است. در ساده ترین حالت، انتخاب CRM با توجه به سه نکته کلیدی انجام می شود. برای اینکه CRM مناسبی را انتخاب کنید:

1- باید با ویژگی های نرم افزار CRM آشنا شوید.

2- از قابلیت ها و امکانات نرم افزار CRM مطلع باشید.

3- آموزش و کاربری نرم افزار را دریافت کنید.

 استقرار نرم افزار سی آر ام در اراک به همراه آموزش می تواند یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارهای شهر اراک باشد. استقرار و آموزش کاربری CRM در اراک موضوعی است که مورد توجه تیم کاواک نیز است و برای حل آن راهکار آموزش کاربری سیستم را مد نظر داریم. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار CRM کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال