شماره تماس: 984191011210+

راهکار ERP در حوزه سلامت

تجربه متفاوتی از مراقبت های پزشکی و سلامت برای بیماران خود ایجاد کنید. داده ها و فرآیندها را به هم متصل کرده و پروفایل یکپارچه بیمار ایجاد کنید. عملیات را ساده، مراقبت از بیمار را بهبود داده و هزینه های سازمان خود را کنترل کنید.

راهکار ERP در حوزه سلامت

راهکار ERP در حوزه سلامت

مراکر درمانی، سلامتی و مراقبت های بهداشتی هم به نرم افزار ERP نیاز دارند. با راهکارها پزشکی و سلامت ERP، مراکز درمانی و سلامتی می توانند یک رویکرد مبتنی بر شواهد عینی را با دسترسی به داده های آنی بیمار در سراسر سازمان فعال کنند.

نرم افزارهای ERP قادر به ارائه خدمات نرم افزاری در حوزه سلامت و درمان نیز هستند. خدماتی که یک ERP در قالب راهکار پزشکی و سلامت می تواند ارائه کند که می توان به مواردی مانند: دسترسی آسان به سوابق پزشکی بیماران، نگهداری از اطلاعات محرمانه بیمار، پایش دقیق هزینه های درمانی و کاهش هزینه های عملیاتی در مراکز درمانی اشاره کرد. علاوه بر این موارد، شفافیتی که راهکار سلامت ERP در زمینه اطلاعات درمان و رویه های درمانی به کار رفته ایجاد می کند به حفاظت از حقوق بیماران و کادر درمان نیز می انجامد.

گزارش‌های کاغذی طولانی و حجیم، فایل ها و گزارش های آزمایشگاهی که کارکنان شما را به میزشان زنجیر می کنند، دیگر بخشی از صنعت مراقبت های بهداشتی و سلامت مدرن نیستند. نه تنها پزشکان به گزارش های بالینی و تاریخچه بیماران دسترسی سریع دارند، بلکه بیماران نیز می توانند از اپلیکیشن های تلفن همراه نیز برای به دست آوردن دید بهتر در مورد سلامت خود با اتصال آنها به پزشکان استفاده کنند.

نرم افزار ERP در حوزه سلامت و مراقبت های بهداشتی طی دو دهه گذشته توسط بسیاری از صنایع برای بهبود مدیریت عملیاتی استفاده شده است. به منظور ساده سازی کارایی عملیاتی و کاهش هزینه نیروی کار و خطای احتمالی پرسنل، مراکز درمانی و سلامتی، راهکار ERP در حوزه سلامت را پیاده سازی می کنند.

راهکار پزشکی و سلامت ERP

مراکز درمانی مثل مطب های پزشکی، دندانپزشکی، درمانگاه ها، مراکز خدمات درمانی مثل مراکز تصویر برداری، رادیولوژی و … می توانند از راهکار ERP در حوزه سلامت استفاده کنند. این مراکز با استفاده از راهکار ERP در سلامت، می توانند تمام فعالیت های خدماتی و درمانی مرتبط با بیمار و نیز تمام فرآیندها و فعالیت های اداری داخلی خود را نیز به صورت یکپارچه و با استفاده از یک سیستم مدیریت کنند.

هم چنین با اتصال و یکپارچه سازی مراکز درمانی و سلامت با وظایف مراقبت های بهداشتی پرستاران، این مراکز می توانند تجربه کار دیجیتال را برای کارکنان خود با هدف ساده سازی تعاملات با بیمار افزایش دهند.

راهکار ERP سلامت یک سیستم نرم افزاری است که به مراکز درمانی و مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا فرآیندهای کاری اصلی خود مانند سوابق بیمار، صورتحساب و منابع انسانی را مدیریت و بهینه کنند. سیستم های ERP یک پلتفرم واحد برای ذخیره و مدیریت داده ها، خودکارسازی گردش های کاری و تولید بینش ها و تحلیل ها در زمان واقعی فراهم می کنند.

ویژگی های کلیدی راهکار ERP در حوزه سلامت

 • مدیریت پرونده بیمار
 • کنترل مالی و هزینه یکپارچه
 • پیگیری درمان بیمار و مراقبت های بالینی
 • برنامه ریزی خرید و هزینه یابی
 • تولید گزارش

راهکار ERP کاواک در حوزه سلامت

پزشکی و درمان از راه دور روز به روز محبوب تر می شود. جراحی به کمک ربات به پزشکان اجازه می دهد تا انواع بسیاری از روش های پیچیده را با دقت بیشتر انجام دهند و در عین حال زمان بهبودی را برای بیماران کاهش دهند. منصفانه است که بگوییم فناوری در حال تغییر دادن چهره پزشکی است. راهکارهای ERP حوزه سلامت و مراقبت های بهداشتی تنها یکی از اجزای این انقلاب مراقبت های بهداشتی فناوری است. نرم افزار کاواک به مراکز درمانی کمک می کند تا کارکنان شان را با الزامات مراقبت از بیمار هماهنگ کنند و مراقبت از بیمار با کیفیت بالا و ایمن را ارائه دهند.

راهکار پزشکی و سلامت ERP کاواک عملیات را ساده می کند، کیفیت خدمات را افزایش می دهد و شما را مطابق با استانداردها و مقررات نگه می دارد. با مشاهده لحظه ای از عملیات اصلی کسب و کار خود از طریق گزارش ها و تحلیل های مختلف، می توانید فرآیندهای مدیریتی در سطح شرکت را ادغام کنید و خدمات و تعامل با مشتری را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

نرم افزار ERP کاواک چیست؟

نرم افزار ای آر پی کاواک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ای آر پی ایرانی مشتمل بر چندین ماژول کاربردی و حرفه ای برای یکپارچه سازی تمام ابعاد یک کسب و کار است و به شما در رشد کسب و کار و افزایش بهره وری کمک می کند. نرم افزار Kavak ERP یکی از سیستم های قدرتمند و حرفه ای است که قابلیت یکپارچه سازی تمام فرآیندهای سازمانی را هم دارد.

چرا راهکار ERP سلامت کاواک

پیاده سازی یک راهکار ERP می تواند به مراکز درمانی و خدمات درمانی کمک کند تا عملیات خود را ساده کنند، خطاها و هزینه ها را کاهش دهند، مراقبت از بیمار را بهبود بخشند.

 • بهبود کیفیت مراقبت از بیمار از طریق یکپارچه سازی فرآیندها با ERP
 • به حداقل رساندن خطاهای انسانی
 • اتوماسیون ارتباطات پزشکان در بستر یک نرم افزار
 • بهبود کارایی شیفت چرخشی
 • امکان رزرو آنلاین وقت پزشکان

مزایای استفاده از راهکار ERP در حوزه سلامت

 • گردش کار بالینی و اداری ساده
 • بهبود مراقبت از بیمار از طریق دسترسی آسان به اطلاعات دقیق بیمار
 • افزایش درآمد از طریق فرآیندهای صورتحساب و مطالبات خودکار
 • افزایش همکاری و ارتباط بین متخصصان مراقبت های بهداشتی
 • کاهش هزینه ها

ماژول های کاواک

پیشخوان

تقویم شمسی

گزارش فعالیت ها

 • درخواست رایگان دمو
کارکنان و تعیین وظایف بیمار محور

با استفاده از داده های کامل بیمار، بینش های بالینی و عملیاتی بهبود یافته ای را تجربه کنید که به پیش بینی خطر کمک می کند و در نهایت نتایج سلامت بیمار را افزایش می دهد. سیستم کاواک دارای یک نسخه دمو میباشد که شما میتوانید جهت آشنایی بیشتر با امکانات سیستم با ارسال اطلاعات و درخواست خود از طریق فرم روبرو اقدام به دریافت اطلاعات کاربری جهت مشاهده نسخه دمو نمائید.