شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار ERP در کرج ویژه شرکت ها و صنایع

استفاده از نرم افزار ERP در کرج جهت ایجاد یکپارچگی در شرکت های فعال این شهر برای مدیرانی که قصد ایجاد تحول ساختاری در سازمان خود دارند بسیار با اهمیت است. استان البرز و شهر کرج به دلیل نزدیکی به پایتخت و وجود زیرساخت های اقتصادی مثل فرودگاه، راه آهن، مترو و چندین شهرک صنعتی، به عنوان یکی از شهرهای صنعتی کشور شناخته می شود. به همین دلیل اغلب مدیران این شرکت ها و صنایع تولیدی به دنبال نرم افزار مدیریت کارخانه هستند تا با استفاده از آن، مجموعه خود را بهتر مدیریت کنند.

اگرچه وجود شرکت های تولیدی و صنعتی مختلف باعث رونق اقتصادی این شهر شده است، اما اغلب این شرکت ها با مشکلات متعدد ساختاری مواجه هستند که لزوم استفاده از نرم افزار ای آر پی در کرج را جهت ایجاد یکپارچگی سازمانی برای این شرکت ها و صنایع بسیار با اهمیت کرده است.

سیستم ERP چیست؟

سیستم ERP بسیاری از فرآیندهای تجاری را به هم متصل می کنند و جریان داده ها را بین آنها امکان پذیر می کنند. نرم افزارهای ای آر پی با جمع آوری داده های تراکنشی مشترک یک سازمان از منابع متعدد، تعدد داده ها را حذف می کنند و یکپارچگی داده ها را با یک منبع متمرکز ارائه می کنند.

چرا ERP در کرج برای شرکت ها و صنایع این شهر ضرورت دارد؟

نرم افزار CRM در کرج

بسیاری از شرکت ها، صنایع و کسب و کارهای فعال در کرج و استان البرز در سازمان خود به جای استفاده از یک نرم افزار مدیریت کارخانه که همان نرم افزار یکپارچه ERP در کرج است از چند نرم افزار در بخش های مختلف سازمانی خود استفاده می کنند و همین امر باعث بروز مشکلاتی در تصمیم گیری و برنامه ریزی آنها می شود.

بسیاری از این شرکت ها در بخش های مختلف سازمانی خود از جمله مالی و حسابداری، نیروی انسانی، تولید و …، از چند سیستم مجزا استفاده می کنند و به همین دلیل دارای منابع اطلاعاتی از هم گسسته ای هستند. این پراکندگی اطلاعاتی باعث می شود که مدیران آنها نتوانند فعالیت های کاری خود را به صورت یک فرآیند واحد عملیاتی کنند.

وجود چنین مشکلاتی است که اهمیت بهره مندی از یک پلتفرم یا نرم افزار ERP یا برنامه ریزی منابع سازمان در کرج (ای آر پی در کرج) را برای شرکت ها و صنایع مختلف این شهر دو چندان کرده است و می تواند آنها را به افزایش بهره وری و سودآوری سوق دهد. دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد برای سازماندهی و رشد کسب و کار خود در استان البرز و شهر کرج به یک نرم افزار ERP در استان البرز نیاز دارید. در اینجا به 7 دلیل مهم از این دلایل اشاره می کنیم:

1- شرکت شما بهره وری لازم را ندارد.

2- یک مشکل ارتباطی بین بخش های مختلف شرکت شما وجود دارد و این بخش ها به اطلاعات مشترک یکدیگر دسترسی ندارند.

3- با ورود و انباشتگی حجم زیادی از داده ها مواجه هستید.

4- به حفظ و نگهداری تمام تعاملات و ارتباطات با مشتریان خود نیازمند هستید.

5- هیچ گزارش تحلیلی خودکاری از وضعیت عملکرد سازمان و کارکنان تان در دسترس شما نیست.

6- هیچ ابزاری برای استخراج گزارش های عملکرد شرکت در اختیار ندارید.

7- زمان زیادی صرف انجام کارهایی می کنید که اهمیت چندانی ندارند.

برخی مشکلات رایج شرکت ها

  • خطای جمع آوری داده ها
  • گزارش های نادرست
  • کیفیت تولید پایین
  • عدم برنامه ریزی
  • افزایش هزینه ها با کاهش حاشیه سود
  • تغییر نیازها و انتظارات مشتری

کارکرد راهکار ERP برای بهبود کارایی کسب و کارها چیست؟

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار ERP این است که بر یک پایگاه داده مشترک استوار است. این پایگاه داده، مجموعه‌ جامعی از اطلاعات است که هر کسب و‌ کاری برای مدیریت فرآیندهای اساسی خود از حسابداری و مدیریت مالی گرفته تا مدیریت موجودی کالا، تولید، سفارش ها و منابع انسانی، به آن نیاز دارد. با استفاده از این داده ها سیستم ERP ماژول های مختلفی ایجاد و از طریق آنها، گردش کاری شرکت ها را خودکار و یکپارچه، عملیات را پیگیری و تحلیل نموده و در نهایت باعث می شود فرآیند تصمیم گیری در سازمان سریع تر و هوشمندانه تر انجام شود.

گروه صنعتی زرماکارون

یک نرم افزار ERP در کرج از ماژول هایی تشکیل شده که به صورت یکپارچه بوده و با یکدیگر هماهنگ عمل می کنند و یک پایگاه داده مشترک را به وجود می آورند. ERP فرآیندهای کسب و کار را با جمع آوری، ذخیره، مدیریت و ارتباط داده ها در تمام عملکردهای یک کسب و کار ساده می کنند.

نرم افزار ERP تعدادی گزارش و معیارهای مختلف را در بخش های مختلف در یک محیط ترکیب می کند و یک نمای 360 درجه از آنچه در شرکت در جریان است و نحوه استفاده از منابع، اعم از هزینه ها، کارکنان، مواد یا هر منبع دیگری را ارائه می دهد. به طور کلی بدون یک سیستم ERP، مدیریت کسب و کار بسیار سخت انجام می شود و شرکت ممکن است به نحوی که تیم مدیریت از آن مطلع نیست، عملکرد ضعیفی داشته باشد.

ویژگی ها و مزایای نرم افزار ERP

– ادغام یا یکپارچگی

– اتوماسیون

– حسابداری

– پردازش سفارش

– مدیریت ارتباط با مشتری  (CRM)

– خدمات داده

– مدیریت زنجیره تامین

– ساخت و تولید

نرم افزار ERP کاواک چیست؟

اکثر مدیران کسب و کارها کوچک و متوسط کرج تصور نادرستی در مورد نرم افزار ERP در کرج دارند و فکر می کنند که ERP فقط برای سازمان ها و شرکت های بزرگ است. در صورتی که نرم افزار ERP کاواک (Kavak ERP) برای کسب و کارهای متوسط و کوچک فعال در کرج و استان البرز نیز بسیار مناسب است.

نرم افزار ای آر پی کاواک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ای آر پی ایرانی مشتمل بر چندی ماژول کاربردی و حرفه ای برای یکپارچه سازی تمام ابعاد یک کسب و کار است و به شما در رشد کسب و کار و افزایش بهره وری کمک می کند و قابلیت یکپارچه سازی تمام فرآیندهای سازمانی را هم دارد.

ماژول های Kavak ERP

نرم افزار ERP کاواک از دو بخش ماژول های پایه و ماژول های انتخابی به ترتیب زیر تشکیل یافته است که به برخی از آنها اشاره می شود:

ماژول های پایه

ماژول های انتخابی

مزایای خرید نرم افزار ERP در کرج

خرید ERP در کرج می تواند مزایای مختلفی از جمله موارد زیر را برای کسب و کارهای فعال در این شهر به ارمغان آورد:

1- بهره وری بالاتر

2- بینش عمیق تر

3- گزارش دهی سریع

4- ریسک کمتر

5- فناوری اطلاعات ساده‌ تر

6- چابکی بهبود یافته

آموزش و استقرار نرم افزار ERP

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار و آموزش نرم افزار ERP در کرج است. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار ERP کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال