شماره تماس: 984191011210+

CRM برای تولیدی کیف و کفش

صنعت کفش بسیار متنوع است. با این حال، اکثر کسب و کارهایی که نرم افزار CRM برای تولیدی کیف و کفش خریداری می کنند، چند چیز مشترک دارند. آنها به دنبال راهکار واحدی هستند که بدون زحمت فرآیندهای سازمانی را به هم متصل کند که امکان افزایش سودآوری، افزایش کارایی و رشد در خطوط تولید، کانال ها و بازارها را فراهم می کند.

بهبود فرآیندها، برنامه ریزی تولید و ارتباطات با CRM تولید

خرید سی آر ام

نرم افزار CRM ویژه تولیدی کیف و کفش

تولیدکنندگان می دانند که مهارت ها، ابزارها و شایستگی های مورد نیاز برای موفقیت به طور دائم در حال تکامل هستند. یک نرم افزار CRM برای تولیدی کیف و کفش جهت مدیریت قوی ارتباط با مشتریان برای تولیدکنندگان به منظور کسب موفقیت ضروری است. CRM تولیدی کفش، بینش و تطبیق پذیری را برای افزایش تجربه مشتری فراهم می کند.

صنعت کفش یکی از از بخش های مهم صنعت در ایران است که سابقه ای به قدمت تاریخ این سرزمین دارد. در این صنعت تولیدکنندگان بزرگ و کوچک بسیاری وجود دارد که تولیدات خود را به بازارهای مصرف و از طریق شبکه توزیع خود عرضه می کنند. این شرکت ها بسته به اندازه ای که دارند با معضلات و مشکلات متعددی در ارتباطات درون سازمانی، ارتباط و مدیریت مشتریان و تأمین کنندگان مواد اولیه مواجه هستند. برای همین یک نرم افزار CRM برای تولید کفش می تواند مشکل گشای این صنایع باشد.

داده های دقیق برای تولیدکنندگان ضروری است. در حالی که هیچ کس نمی تواند با دقت کامل پیش بینی کند، یک نرم افزار CRM تولیدی می تواند به عنوان یک مرکز اصلی برای داده های شرکت کمک کند. CRM همراه با ذخیره داده ها، پیش بینی های فروش و تولید، ردیابی دارایی، مدیریت سرنخ و ادغام با دیگر ابزارها را فراهم می کند.

CRM تولید چیست؟

CRMهای تولیدی سیستم های نرم افزاری هستند که به تولیدکنندگان اجازه می دهند اطلاعات مشتری مانند آدرس، شماره تلفن، جمعیت شناسی و مشکلات مربوط به آنها را پیگیری کنند. تیم های فروش شرکت های تولیدی می توانند از این داده ها برای به دست آوردن درک عمیق تری از مشتریان خود، شناسایی فرصت ها و نهایی کردن سریع تر معاملات استفاده کنند.

CRM برای تولیدی کفش

مدیریت فرآیندهای بازاریابی و فروش، مدیریت زنجیره تأمین، ایجاد وفاداری در مشتریان از جمله مهم ترین مزیت های نرم افزار سی آر ام در تولیدی کیف و کفش است. در ادامه به برخی دیگر از مزایا و الزامات نرم افزار CRM اشاره می کنیم:

ایجاد وفاداری مشتری

بهبود کیفیت و پیش ‌بینی دقیق آینده دلایل بزرگی هستند که چرا تولیدکنندگان به نرم افزار CRM نیاز دارند. با این حال، یک CRM قدرتمند ابزاری بی رقیب برای کسب درآمد و حفظ وفاداری مشتری در دراز مدت است. نرم افزار CRM برای تولیدی کیف و کفش داده هایی را ارائه می دهند که برای ایجاد روابط شخصی با مشتری و پاسخگویی بسیار مهم است.

نرم افزار CRM همه چیز را از ضمانت ها، اطلاعات فروش، مشکلات خدمات و تماس ها ردیابی می کند. ارتباط این اطلاعات با یکدیگر تضمین می کند که مشتریان خدمات مناسب و توجهی را که شایسته آن هستند دریافت می کنند. هم چنین نرم افزار CRM ویژه تولید کفش می تواند گزارش هایی از فعالیت های مشتریان برتر را اعلام کرده و نشان دهد.

دسترسی به اطلاعات مشتری همچنین می تواند هزینه های خدمات رسانی به مشتریان را کاهش دهد. تیم شما اطلاعات درستی دارد و می تواند اقداماتی را آغاز کند که مشکلات احتمالی را قبل از بروز آنها برطرف کند.

مدیریت مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه

داده ها تنها زمانی می توانند قدرتمند باشند که ارتباط و درک آنها آسان باشد. تولیدکنندگان کیف و کفش شبکه ای گسنرده از توزیع کنندگان، فروشندگان، تامین کنندگان و مشتریان دارند. هر گروه نیاز به مشاهده اطلاعات مهم دارد. در اختیار داشتن اطلاعات در زمان واقعی به هر یک از این شرکت ها کمک می کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سیستم CRM قابلیت مشاهده داده ها در زمینه های حیاتی مانند عرضه و تقاضا را فراهم می کند، وفاداری مشتری را افزایش می دهد و در عین حال روندها و فرصت های جدید را شناسایی می کند.

مدیریت فرآیند فروش

صنعت و تولید اولین بخشی بود که از ابزارهای پیشرفته مانند روبات ها و هوش مصنوعی (AI) استفاده کرد. با این حال، روابط شخصی پایه و اساس موفقیت هر شرکتی است. CRM برای تولیدی کیف و کفش، ایجاد و مدیریت روابط شخصی با مشتریان را برای مدیران راحت تر می کند.

نرم افزار CRM فروش کیف و کفش اطلاعاتی را برای استفاده حداکثری از تعاملات و پیگیری داده ها برای برنامه ریزی بهتر حساب فراهم می کند. بازار یابان و فروشندگان شرکت های تولیدی در حین جستجوی خریداران جدید برای کسب و کار، اطلاعات لحظه ای برای مشتری در اختیار دارند. هر تیم یک نمای کلی به روز شده از کل چرخه فروش دارد.

ابزارهای قدرتمند و دقیق پیش بینی

CRM تولیدی کفش همه چیز را از تقاضای محصول گرفته تا درآمد و سود آینده را پیش بینی می کند. به عنوان مثال، استفاده از CRM به این معنی است که یک کارخانه می تواند مقدار مناسبی از محصولات را برای پاسخگویی به تقاضای مشتری در برنامه داشته باشد. نرم افزار CRM تولیدی کفش امکان پیش بینی بر اساس اعداد واقعی را به جای حدس و گمان فراهم می کند. داشتن این داده ها در اعداد واقعی مهم است، نه فقط برای مدیریت موجودی. هنگامی که یک جریان دوسویه اطلاعات از عملیات و فروش وجود داشته باشد، مدیریت فرآیند فروش آسان تر خواهد بود.

یک نرم افزار CRM برای تولید کیف و کفش پیچیده نیز به عنوان منبعی واحد از داده های حقیقی برای یک شرکت عمل می کند. جزئیات تولید را می توان از منابع متفاوت جمع آوری و تجزیه و تحلیل کرد. هر گونه خطای فرآیندی که به کیفیت محصول آسیب می رساند را می توان به سرعت شناسایی و برطرف کرد.

اتوماسیون بازاریابی

تولیدکنندگان به ویژه تولیدی های کیف و کفش به یک راه ساده برای بازاریابی محصولات خود به مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه نیاز دارند. کمپین های بازاریابی باید ادامه داشته باشند و بر روی علاقه مشتری تمرکز کنند. کمپین ها می توانند شامل ایمیل، پیگیری وظایف و اطلاع رسانی فروش در زمان مناسب باشند. یک نرم افزار CRM برای تولیدی کیف و کفش می تواند با اتوماسیون تمام فرآیند بازاریابی و فروش، به تولیدکنندگان جهت بازاریابی و فروش محصولات شان کمک می کند.

پشتیبانی مشتری

شرکت های تولیدی کیف و کفش خدماتی به مشتریان شان ارائه می کنند. هنگامی که فروشنده معامله را نهایی می کند، بعد از فروش و در قالب پشتیبانی از مشتری، تیم شما باید به حمایت طولانی مدت از مشتری ادامه دهد. همه باید اطلاعات آنی را برای ارائه سریع در مواقعی که مشتری سؤال یا مشکلی دارد، ارائه دهند. سوالات می تواند تاریخ تحویل یا اطلاعات کلی مربوط به محصول باشد.

چگونه بهترین نرم افزار CRM را برای شرکت تولیدی انتخاب کنیم؟

قبل از اینکه شروع به جستجو کنید، یک تیم متخصص را تشکیل دهید که شامل بخش های فروش، بازاریابی و سایر بخش هایی است که از نرم افزار CRM تولیدی کیف و کفش استفاده خواهند کرد. از آنجا که آنها به طور روزانه با سیستم فعلی تعامل دارند، کسانی که کاربر سیستم هستند درک بهتری از اینکه چه قابلیتی کار خواهد کرد و چه چیزی کار نخواهد کرد، دارند.

از هر یک از اعضای تیم بخواهید که در مورد گردش کار موجود بحث کنند، تنگناها و مناطقی را که کمبود داده مانع از کارایی می شود مشخص کند. گزارش هایی را که در دسترس تیم قرار گرفته اند را بررسی کنید و در نظر بگیرید که چگونه می توان آنها را افزایش داد. هم چنین تعیین کنید که تیم شما چگونه عملکرد بازاریابی و فروش و عملکرد تیم و افراد را ارزیابی می کند.

فهرستی از سیستم ها و برنامه هایی که CRM ویژه تولیدی کیف و کفش جهت تعامل و ارتباط با آنها نیاز دارد تهیه کنید. در صورت لزوم، هزینه فرآیندهای فعلی را محاسبه کنید، بنابراین یک خط پایه برای مقایسه تأثیر آینده یک سیستم CRM در اختیار دارید. هنگامی که به دنبال یک سیستم CRM برای تولیدی کفش هستید، بسیار مهم است که مطمئن شوید که همه ویژگی های لازم را در خود دارد. برخی از رایج ترین ویژگی ها و امکانات نرم افزار CRM تولیدی کفش در زیر آمده است:

مدیریت تماس

به کاربران امکان می دهد اطلاعات مربوط به تعاملات مشتری را جمع آوری، ثبت و دسته بندی کنند. این ویژگی شامل مکالمات تلفنی، ایمیل ها، بازدید از وب سایت، تعاملات با رسانه های اجتماعی، خرید و سایر موارد است.

ردیابی فرصت ها و سرنخ ها

امکان گرفتن و ردیابی فرصت های فروش یا سرنخ ها از منابع مختلف را فراهم می کند. علاوه بر این، تعریف تاکتیک ها برای هر فرصت، شناسایی تصمیم گیرندگان کلیدی، ردیابی رقبا و تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف آنها را ممکن می سازد.

رهگیری سفارش

CRM برای تولیدی کیف و کفش امکان ردیابی خریدهای مصرف کننده و تکمیل اطلاعات تعامل با مشتری را فراهم می کند.

CRM کاواک برای تولیدی کیف و کفش

برندهای کفش به راهکاری نیاز دارند که متناسب با نیازهای تولید، توزیع و خرده فروشی آنها باشد و پیچیدگی های ذاتی صنعت را به زیبایی مدیریت کند. چه تولیدکننده بزرگ کفش باشید و چه تولیدکننده متوسط و یا کوچک، نرم افزار CRM تولید کفش کاواک می تواند به شما در افزایش فروش و ساده سازی کارتان کمک کند. شما می توانید به عنوان یکی دیگر از کاربران CRM کاواک باشید و توسعه محصول خود را در سیستم ما انجام دهید که به کاهش مدیریت روزانه و افزایش زمان صرف شده برای تولید، فروش و ارسال کمک می کند.

دلایل اهمیت CRM برای تولیدی کفش

صنعت تولید در سال های اخیر دستخوش تحولات عظیمی بوده است. تحول دیجیتال منجر به افزایش جایگزینی فرآیندهای تولید سنتی با فناوری های پیشرفته و سیستم های اتوماسیون شده است. با این حال، به عنوان یک تولید کننده، شما همچنان باید بر روی جزئیات گسترده تولید، توزیع، زنجیره تامین و تمام بخش های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنید.

اما شرکت های تولیدی اغلب ارزش بازاریابی، فروش و سایر فعالیت های CRM را نادیده می گیرند. در سال های گذشته یک قلم و کاغذ یا یک صفحه گسترده (اکسل) می توانست کار CRM را انجام دهد. این ابزارهای قدیمی هیچ سطحی از دقت و امنیت را تضمین نمی کنند و اجازه نمی دهند اطلاعات و سوابق مشتریان به راحتی در دسترس همه باشد. این کار منجر به ناهماهنگی تیم ها، کارمندان ناامید و مشتریان ناراضی می شود.

یک CRM ویژه تولیدی کیف و کفش این تناقضات را با متمرکز کردن همه چیز در یک مرکز داده حل می کند. این نرم افزار به تیم شما داشبوردی از تعاملات، فعالیت ها و اطلاعات مربوطه می دهد، جایی که همه به داده‌های مشابه و فعلی دسترسی دارند. بر خلاف سایر راهکارهای نرم افزاری تولیدی، CRM یک ابزار بازاریابی ارزشمند است که به شما کمک می کند دنبال کنندگان و مشتریان را جذب کنید. بخش های بازاریابی و فروش شما را قادر می سازد تا با در نظر گرفتن رفتار مشتریان، گزارش های دقیقی تهیه کنند.

ویژگی های نرم افزار CRM‌ تولیدی کیف و کفش

 • افزایش سود
 • کاهش هزینه ها
 • مدیریت پیش فاکتورها
 • مدیریت فاکتورها
 • مدیریت شرکت های خریدار
 • مدیریت تامین کتتدگان مواد اولیه
 • ارسال اس ام اس انبوه برای تمامی مشتریان
 • یادآوری فعالیت های به تعویق افتاده هر کارمند
 • ایجاد سهولت و امنیت برای اطلاعات مهم اعم از میزان تولید و فروش

مزایای CRM برای تولیدی کیف و کفش

خدمات رسانی به مشتریان با کمترین هزینه ممکن در ایجاد روابط بلندمدت بسیار مهم است. هر تولیدکننده موفقی می داند که فقط یک بار فروش برای هر مشتری امری نادر است. به همین دلیل داشتن ابزارهایی برای هدایت مشتری به انجام خریدهای مجدد در طول سال های بعد مهم تر شود. یک CRM تولیدی کیف و کفش نیز یک ابزار ضروری برای برنده شدن در فروش بیشتر است. همه تیم ها می توانند اطلاعات مربوط به سابقه خرید و رفتار مشتری را برای برآوردن نیازهای خاص آنها به اشتراک بگذارند.

یک CRM اگر به درستی انجام شود، انسجام داخلی را نیز بهبود می بخشد. با داشتن تاریخچه ای از ارتباطات و تراکنش های مشتری که برای همه قابل مشاهده است، مراکز اطلاعات مجزا هم منسوخ می شوند. این کار تجربه مشتری را با تعامل با آنها و با همان زمینه و پیام بهبود می بخشد. کسب و کار تولیدی همیشه در حال تغییر است، اما نیاز به جلب رضایت مشتریان همیشه ثابت است. CRM ها ابزارهای قدرتمندی هستند که به تولیدکنندگان کمک می کنند فرآیند فروش را مدیریت کنند و در عین حال به آنها اجازه می دهند:

 • مشتریان و سفارشات قبلی آنها را پیگیری کنند.
 • سرنخ های جدید فروش و چشم انداز تجاری را شناسایی کنند.
 • فرآیند فروش را ساده و کارهای وقت گیر را حذف کنند.
 • دریافت خدمات بهتر را برای مصرف کنندگان فعلی آسان تر کنند.

ماژول های کاواک

 • پیشخوان
 • تقویم شمسی
 • پایگاه دانش
 • گزارش فعالیت ها
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده
 • تنظیمات و پیکربندی
 • درخواست رایگان دمو
همیشه یک قدم جلوتر از رقبای تان باشید

برندی باشید که مصرف کنندگان شما دوست دارند پا در کفش شما کنند. قدرت کاواک را کشف کنید. یک نرم افزار برای خودکارسازی گردش کار، برای تسریع فرآیندهای هر کسب و کار، صرف نظر از اندازه و مدل کسب و کار آن.