شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM در کرج برای شرکت ها و مراکز تجاری و خدماتی

نرم افزار CRM در کرج ابزاری است که برای همه شرکت ها و کسب و کارهای فعال در استان البرز و شهر کرج مورد نیاز است. زیرا بسیاری از این شرکت ها دچار مشکلاتی در مدیریت ارتباط با مشتریان و هم چنین مشکلات ساختاری از جمله در مدیریت واحد بازاریابی و فروش خود هستند.

کرج مرکز استان البرز و یکی از کلانشهرهای ایران است. وجود فرودگاه، ایستگاه راه آهن و مراکز تجاری و خدماتی بزرگی مثل مرکز خرید مهرادما، مهستان نیکاما و … این شهر را در موقعیت ویژه ای قرار داده است. شهر کرج به دلیل نزدیکی به پایتخت، موقعیت بسیار مناسبی برای شرکت ها، مراکز تجاری و خدماتی در این شهر ایجاد کرده است تا از این موقعیت به نحو مطلوبی استفاده کنند. از آنجا که این شهر در مسیر تردد بین شمال غرب و پایتخت قرار دارد و به دلیل نزدیکی به پایتخت، جمعیت مصرف کننده قابل توجهی را در خود جای داده است.

بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهایی که به نوعی با مشتری در ارتباط هستند، برای انجام بهتر مدیریت ارتباط با مشتری در کرج، به نرم افزاری احتیاج دارند تا بتوانند با استفاده از آن، تمام تعامالات و ارتباطات خود با مشتریان شان را مدیریت کنند و چه نرم افزاری بهتر و مناسب تر از نرم افزار CRM در کرج.

نرم افزار CRM چیست؟

CRM یک نرم افزار اداری و مالی است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در اکثر کسب و کارها از این نرم افزار برای ارتباط با مشتریان استفاده می شود. در تعریفی دقیق تر CRM ابزارها و قابلیت هایی را برای مدیریت کارآمد تیم فروش کسب و کارها و سفر مشتری ارائه می دهد. داده های شخصی را جمع آوری می کند تا دیدی جامع از مشتریان و رهبران ایجاد کند، سپس این داده ها را برای تیم های شرکت مانند فروش، بازاریابی و خدمات مشتری قابل مشاهده می کند.

چرا شرکت های کرجی به CRM در کرج احتیاج دارند؟

شرکت ها و کسب و کارهای تولیدی، فروشگاهی و خدماتی مشتری محوری که در کرج فعالیت می کنند، به دلیل موقعیت خاص این شهر و ظرفیت هایی که دارد، فرصت های زیادی برای رشد و توسعه در اختیار دارند. وقتی یک شرکت یا کسب و کار رشد می کند و به مرور بزرگ می شود، همزمان تعداد مشتریانش هم بیشتر می شود. مشتری هم مهم ترین سرمایه هر کسب و کاری است. به ویژه در شهری مثل کرج که می تواند بخشی از بازار مصرف پایتخت را هم به سمت خود جذب کند. بدیهی است با افزایش مشتریان، مدیریت آنها هم سخت تر شده و با چالش رو به رو می شود.

نرم افزار CRM در کرج

برای حل این مشکل و مدیریت مشتریانی که روزانه با کسب و کارهای کرجی در ارتباط خواهند بود، وجود یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (نرم افزار CRM) حرفه ای، یکپارچه و قابل توسعه برای فعالان اقتصادی و تجاری شهر کرج بسیار ضروری است.

یک راه خوب برای تشخیص این که آیا کسب و کار شما از نرم افزار CRM در استان البرز سود می برد یا خیر این است که توجه کنید CRM چه مشکلاتی را حل می کند. نرم افزار سی آر ام در کرج می تواند این مشکلات کسب و کار شما را حل کند:

1- ذخیره تمام اطلاعات مشتریان شما در یک سیستم یکپارچه که ممکن است در دیگر نرم افزارها یا ابزارها مثل فایل اکسل، دفتر سررسید و … ذخیره شوند. به جای ذخیره اطلاعات مشتریان در سیستم ها و ابزارهای مختلف، می توانید از نرم افزار CRM در کرج برای ایجاد یک مرکز اطلاعات به روز استفاده کنید.

2- چنانچه مشتریان شما از طریق کانال های مختلف و به طور منظم با چند نفر از شرکت شما تماس و تعامل داشته باشند، پیگیری این تعامالات و تماس های قبلی با استفاده از یک نرم افزار CRM به سادگی قابل انجام باشد.

3- یک نرم افزار CRM خوب می تواند به شما کمک کند میزان بهره وری اعضای تیم فروش خود را ردیابی و کنترل کنید.

دلایلی که به نرم افزار CRM احتیاج دارید

۱- فروش دشوار است

۲- نارضایتی مشتری از خدمات

۳-  عدم همکاری بخش های بازاریابی و فروش

۴- اطلاعات مشتری ناقص یا نادرست است

نرم افزار CRM کاواک چیست؟

نرم افزار CRM کاواک یک نرم افزار تحت وب جامع برای مدیریت کسب و کار و ایجاد تحول دیجیتال در سازمان های کوچک و متوسط است. این نرم افزار از چندین ماژول و ابزار یکپارچه برای مدیریت کسب و کارها تشکیل شده است. بخش CRM کاواک دارای ماژول هایی برای مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار می تواند هم به صورت تحت وب و هم به صورت نصب و استقرار در شبکه داخلی شرکت ها ارائه گردد. قابلیت ماژولار کاواک این امکان را به شرکت ها می دهد تا در آینده و در صورت نیاز به توسعه سازمانی خود، نیازهای پیش بینی نشده را نیز برآورده نماید.

تمام فروشگاه ها، کسب و کارها و شرکت های مشتری محور مستقر در شهر کرج و استان البرز می توانند با پیاده سازی و استقرار CRM کاواک، تیم فروش و به طور کلی واحد بازاریابی و فروش شرکت خود را سازماندهی و متحول نموده، رشد و سودآوری را به دست بیاورند.

ماژول های CRM کاواک

مزایای خرید نرم افزار CRM در کرج

خرید بهترین نرم افزار CRM در استان البرز می تواند مزایای مختلفی از جمله موارد زیر را برای کسب و کارهای شهرستان کرج به ارمغان آورد:

 • افزایش نرخ فروش
 • افزایش تعداد مشتریان
 • افزایش درآمد
 • بهبود خدمات مشتری
 • بهبود نرخ حفظ مشتری
 • تجزیه و تحلیل داده ها با جزئیات
 • یکپارچه سازی فرایندهای فروش
 • ساده تر شدن فرایند فروش و بازرایابی
 • مدیریت بهتر و هدفمند مشتریان
 • بهبود وفاداری مشتریان
 • ایجاد ارتباط موثرتر با مشتری
 • سریع تر شدن فرآیندهای تصمیم گیری
 • بهبود گزارش دهی داده ها
 • بهبود امنیت داده ها و حفاظت از آنها

آموزش و استقرار نرم افزار CRM در کرج

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار و آموزش کاربری نرم افزار CRM در کرج است. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار CRM کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال