شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM در مشهد برای مدیریت روابط با مشتریان به همراه آموزش

برای فعالان اقتصادی و کسب و کارهای شهر مشهد که به عنوان پایتخت معنوی ایران پذیرای سالانه 29 میلیون مسافر داخلی و خارجی است، استفاده از نرم افزار CRM در مشهد جهت مدیریت این حجم انبوه مشتریان اهمیت ویژه ای دارد. مشهد به عنوان دومین شهر ایران از نظر وسعت و جمعیت و به واسطه موقعیت و ظرفیت هایی که دارد، جایگاه ویژه ای در اقتصاد ایران دارد. اقتصاد مشهد مبتنی بر گردشگری مذهبی، تولید و صادرات زعفران، نبات، زرشک، خشکبار، چرم و … است و بر همین اساس کسب و کارهای مختلفی در این حوزه ها شکل گرفته است.

از آنجا که سالانه حجم زیادی از مسافران داخلی و خارجی به این شهر سفر می کنند، کسب و کارهای مشهد با مشکل نبود مشتری مواجه نیستند، بلکه مشکل بزرگ آنها مدیریت این تعداد از مشتریان شان است. به همین دلیل استفاده از نرم افزار سی آر ام در مشهد برای این کسب و کارها به منظور مدیریت ارتباط با مشتریان یک نیاز ضروری است.

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی است و صنعت هتل داری یکی از صنایع پررونق این شهر محسوب می شود. دلیل آن نیز وجود جاذبه های مذهبی، تاریخی و فرهنگی در این شهر است. وجود حرم مطهر امام رضا (ع) باعث رونق گردشگری مذهبی مشهد شده است. به دلیل وجود این ظرفیت کم نظیر و دیگر جاذبه های تاریخی و فرهنگی در مشهد مانند؛ مسجد گوهرشاد، آرامگاه فردوسی، آتشکده بازه هور و …، نیمی از هتل ها و هتل آپارتمان های ایران در شهر مقدس مشهد قرار دارند. از همین رو استفاده از نرم افزار CRM در مشهد ویژه هتل ها برای هتل داران می تواند مشکلات این صنعت در زمینه مدیریت و ارتباط با مشتریان را برطرف نماید.

برای فروش هوشمندانه تر، بهتر و سریع تر آماده شوید
روشی که با آن فرصت های فروش خود را مدیریت می کنید بر درآمد شما تأثیر می گذارد. آیا از روش خود مطمئن هستید؟ با ما تماس بگیرید و آغازگر یک تجربه اثربخش برای مشتریان تان باشید.
درخواست مشاوره رایگان

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM ابزاری است که برای همه شرکت ها و کسب و کارهای فعال در شهر مشهد به منظور بهبود فرآیندهای فروش و ارتباط با مشتریان به صورت جدی مورد نیاز است. CRM به معنی مدیریت ارتباط با مشتریان است و به کسب و کارها کمک می کند از طریق این نرم افزار، مشتری محور شوند. شرکت ها و فروشگاه هایی که دچار مشکلاتی در مدیریت ارتباط با مشتریان و نیز مشکلاتی در مدیریت واحد بازاریابی و فروش خود هستند با استفاده از نرم افزار CRM در مشهد، به راحتی این مشکلات را رفع نموده و با حفظ مشتریان به سوددهی و افزایش فروش دست یابند.

نقش CRM در مشهد بر بازاریابی و فروش چیست؟

نرم افزار سی آر ام در مشهد

CRM ابزارها و قابلیت هایی را برای مدیریت کارآمد تیم فروش کسب و کارها ارائه می دهد. داده های شخصی را جمع آوری می کند تا دیدی جامع از مشتریان ایجاد کند. سپس این داده ها را برای تیم های فروش، بازاریابی و خدمات مشتری قابل مشاهده می کند.

بازاریابان از نرم افزار CRM در مشهد برای موارد مهمی استفاده می کنند. آنها می توانند مشتریان بالقوه را به صورت خودکار از منابع مختلف مانند فرم های موجود در وب سایت یا ایمیل ها جمع آوری کنند و سپس داده ها را مستقیم به مرکز داده سی آر ام وارد کنند. هم چنین تیم های فروش از نرم افزار CRM برای مدیریت فرآیند فروش استفاده می کنند.

چرا CRM در مشهد برای شرکت های این شهر مهم است؟

اقتصاد مبتنی بر گردشگری مذهبی با محوریت حرم امام رضا (ع)، تبدیل شدن به قطب محصولات کشاورزی کشور مثل کشت و تولید زعفران، زرشک، خشکبار و … و جود زیرساخت های حیاتی اقتصادی مثل فرودگاه بین المللی مشهد، راه آهن و ترمینال های متعدد حمل بار و مسافر در کنار دسترسی استان خراسان رضوی و مشهد به آسیای میانه موقعیت و جایگاه خاص و ویژه ای به مشهد داده است.

امکان تولید، بسته بندی و عرضه تولیدات صنعتی و کشاورزی در داخل و امکان صادرات به بازارهای بین المللی در کنار وجود مشتریان انبوهی که به عنوان زائر به مشهد مقدس مسافرت می کنند، باعث شده است تا شرکت ها و کسب و کارهای این شهر با تعداد قابل توجهی از مشتریان داخلی و خارجی سر و کار داشته باشند.

به همین دلیل شرکت ها و کسب و کارهای تولیدی، فروشگاهی و خدماتی مشتری محوری که در مشهد و در مراکزی مثل بازار رضا، مجتمع تجاری پروما، مجتمع تجاری الماس شرق، مجتمع آلتون و … فعالیت می کنند، فرصت های زیادی برای رشد و توسعه در اختیار دارند. وقتی یک شرکت رشد می کند و بزرگ می شود، همزمان تعداد مشتریانش هم بیشتر می شود. بدیهی است با افزایش مشتریان، مدیریت آنها هم سخت تر شده و با چالش رو به رو می شود.

زعفران مشهد

برای حل این مشکل و مدیریت مشتریانی که روزانه با کسب و کارهای مشهد در ارتباط خواهند بود، وجود نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (نرم افزار CRM در مشهد) برای فعالان اقتصادی و تجاری این شهر بسیار ضروری است. به طور کلی دلایل اهمیت و ضرورت استفاده از نرم افزار سی آر ام در مشهد را به صورت زیر می توان خلاصه کرد:

۱- ارتباط گسترده تر مساوی است با مشتریان راضی تر

2- شناخت بهتر مشتریان

3- شناسایی نیازها و سلیقه مشتریان

4- طبقه بندی اطلاعات مشتریان

5- پشتیبانی به موقع از مشتریان

6- بهبود کیفیت محصولات و خدمات

7- کاهش زمان انتظار مشتری

8- پیگیری مشکلات مشتری و رفع آنها

نرم افزار CRM کاواک چیست؟

نرم افزار CRM کاواک یک نرم افزار تحت وب جامع برای مدیریت کسب و کار و ایجاد تحول دیجیتال در سازمان های کوچک و متوسط است. این نرم افزار از چندین ماژول و ابزار یکپارچه برای مدیریت کسب و کارها تشکیل شده است. بخش CRM کاواک دارای ماژول هایی برای مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار می تواند هم به صورت تحت وب و هم به صورت نصب و استقرار در شبکه داخلی شرکت ها ارائه گردد. قابلیت ماژولار کاواک این امکان را به شرکت ها می دهد تا در آینده و در صورت نیاز به توسعه سازمانی خود، نیازهای پیش بینی نشده را نیز برآورده نماید.

تمام فروشگاه ها، کسب و کارها و شرکت های مشتری محور فعال در شهر مشهد و استان خراسان رضوی می توانند با پیاده سازی و استقرار CRM کاواک، تیم فروش و به طور کلی واحد بازاریابی و فروش شرکت خود را سازماندهی و متحول نموده، رشد و سودآوری را به دست بیاورند.

CRM کاواک چه سودی برای شما دارد؟

– افزایش فروش و سودآوری

– افزایش رضایت مندی مشتریان

– بهبود روابط با مشتریان

– نظارت و کنترل بر فرآیند فروش

– کنترل مراحل و فرآیند مذاکرات فروش

– درک نیازها و خواسته های مشتریان

– کاهش هزینه ها

– حذف کارهای تکراری

– گزارش گیری آنی از داده های فروش

ماژول های CRM کاواک

قابلیت ها و امکانات CRM کاواک

– قابلیت توسعه برمبنای نیازهای پیش بینی نشده کسب و کارها

– قابلیت پیاده سازی فرآیند فروش براساس سیاست های فروش هر کسب و کار

– امکان درون ریزی مکالمات واتساپ اعضای بازاریابی و فروش در سیستم

– گروه بندی مشتریان جهت ارسال پیام های انبوه دلخواه برای هر گروه

– امکان ارسال پیامک انبوه براساس موقعیت، فصل کاری و …

– امکان پرداخت آنلاین تمام یا بخشی از پیش فاکتور یا فاکتور توسط مشتری

– امکان چت آنلاین بین کاربران داخلی و خارجی کسب و کار

– دارای پنل مشتریان برای هر مشتری

آموزش و استقرار نرم افزار CRM در مشهد

راه اندازی نرم افزار CRM در مشهد به همراه آموزش یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارهای شهر مقدس مشهد است. استقرار و آموزش کاربری CRM در مشهد موضوعی است که مورد توجه تیم ما نیز است و برای حل آن راهکار آموزش کاربری سیستم را مد نظر داریم. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار CRM کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال