شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار ERP در اصفهان و کارکرد آن در بهبود کسب و کارها

پیاده سازی و ستقرار نرم افزار ERP در اصفهان در شرکت ها و صنایع شهر و استان اصفهان به منظور ایجاد یکپارچگی و افزایش بهره وری واحدهای تولیدی و صنعتی اصفهان بسیار مفید و سودمند خواهد بود. راه اندازی پروژه استقرار نرم افزار ای آر پی در اصفهان به ویژه در شرکت ها و کسب و کارهای این منطقه بزرگ صنعتی کشور می تواند مشکلات اتوماسیون اداری اصفهان را برای همیشه رفع نماید.

اصفهان با بیش از پنج میلیون نفر جمعیت، بیش از ۹ هزار واحد تولیدی، صنعتی کوچک و بزرگ با حدود ۸۴۰ معدن در حال بهره برداری و حدود ۱۸۰ هزار واحد صنفی، صنعتی ترین استان کشور محسوب می شود.

استفاده از نرم افزار ERP در اصفهان برای ایجاد یکپارچگی برای مدیرانی که قصد ایجاد تحولات ساختاری در مجموعه خود دارند بسیار با اهمیت است. اصفهان به دلیل برخورداری از صنایع بزرگی مثل ذوب آهن اصفهان، پالایشگاه، صنایع فولاد و … وجود زیرساخت هایی مثل فرودگاه، راه آهن، مترو و چندین شهرک صنعتی، به عنوان یکی از صنعتی ترین شهرهای کشور شناخته می شود.

اگرچه وجود شرکت های تولیدی و صنعتی مختلف باعث رونق اقتصادی این شهر شده است، اما اغلب این شرکت ها با مشکلات متعدد ساختاری مواجه هستند که لزوم استفاده از نرم افزار ای آر پی در اصفهان را جهت ایجاد یکپارچگی سازمانی برای این شرکت ها و صنایع بسیار با اهمیت کرده است. به همین دلیل مدیران شرکت ها و صنایع تولیدی اصفهان به دنبال نرم افزاری جامع برای مدیریت همه ابعاد سازمان خود هستند تا با استفاده از آن، مجموعه خود را بهتر مدیریت کنند.

در حال حاضر بهترین و مناسب ترین راهکار برای رفع این مشکلات و ایجاد یک سازمان چابک، یکپارچه، حرفه ای و پیشرو، استفاده از نرم افزار ERP در اصفهان است. تاکنون نیز شاهد اجرای موفق پیاده سازی و استقرار نرم افزار ERP در ذوب آهن اصفهان و استقرار ERP در پالایشگاه اصفهان بوده ایم. این نشان می دهد که استقبال خوبی از پروژه استقرار ERP در صنایع اصفهان به عمل آمده است و استفاده از ERP در اصفهان در جهت رشد و توسعه صنایع مورد توجه مدیران کسب و کارهای این شهر است.

نرم افزار ERP چیست؟

نرم افزار ERP بسیاری از فرآیندهای تجاری را به هم متصل می کنند و جریان داده ها را بین آنها امکان پذیر می کنند. نرم افزارهای ای آر پی با جمع آوری داده های تراکنشی مشترک یک سازمان از منابع متعدد، تعدد داده ها را حذف می کنند و یکپارچگی داده ها را با یک منبع متمرکز ارائه می کنند.

ERP در اصفهان برای صنایع این شهر چه نتایجی به همراه دارد؟

نرم افزار ای آر پی در اصفهان

شرکت ها، صنایع و کسب و کارهای فعال در منطقه اصفهان در سازمان خود به جای استفاده از یک نرم افزار جامع که همان نرم افزار یکپارچه ERP در اصفهان است از چند نرم افزار در بخش های مختلف سازمانی خود استفاده می کنند و همین امر باعث بروز مشکلاتی در تصمیم گیری و برنامه ریزی آنها می شود. به همین دلیل این شرکت ها دارای منابع اطلاعاتی از هم گسسته ای هستند. این پراکندگی اطلاعاتی باعث می شود که مدیران آنها نتوانند فعالیت های کاری خود را به صورت یک فرآیند واحد عملیاتی کنند.

وجود چنین مشکلاتی است که اهمیت بهره مندی از یک نرم افزار ERP را برای شرکت ها و صنایع مختلف این شهر دو چندان کرده است و می تواند آنها را به افزایش بهره وری و سودآوری سوق دهد. با این حال استقرار و پیاده سازی ای آر پی در اصفهان می تواند نتایج زیر را برای شرکت های اصفهان به همراه داشته باشد:

– ایجاد بانک اطلاعاتی متمرکز و گردش اطلاعات در زمینه های تولید، انبار، فروش، مالی، پرسنلی و …. اخذ گزارش در سطوح مختلف از اطلاعات ایجاد شده

– انجام مناسب چرخه خرید از در خواست خرید تا ثبت سفارش خرید و رسید کالا یا خدمات و پرداخت به تامین کنندگان به صورت مکانیزه

– انجام مناسب چرخه مالی از دریافت ها، پرداخت ها، دارایی ها و اموال تا گردش نقدینگی در سازمان

– انجام مناسب چرخه نیروی انسانی از استخدام گرفته تا سازمان دهی و صدور احکام تا دریافت حقوق و مزایا

– انجام مناسب چرخه فروش از سفارش فروش، برنامه ریزی تحویل تا سازمان دهی عملیات ارسال و حمل

– مدیریت و برنامه ریزی بهینه فروش

– مدیریت و برنامه ریزی بهینه منابع انسانی

– ارتباط بهینه با ذی نفعان

– تصمیم گیری بهینه براساس اطلاعات صحیح و به موقع

مشکلات رایج شرکت ها

  • خطای جمع آوری داده ها
  • گزارش های نادرست
  • کیفیت تولید پایین
  • عدم برنامه ریزی
  • افزایش هزینه ها با کاهش حاشیه سود
  • تغییر نیازها و انتظارات مشتری

کارکرد ERP برای بهبود عملکرد کسب و کارها چیست؟

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار ERP این است که بر یک پایگاه داده مشترک استوار است. این پایگاه داده، مجموعه‌ جامعی از اطلاعات است که هر کسب و‌ کاری برای مدیریت فرآیندهای اساسی خود از حسابداری و مدیریت مالی گرفته تا مدیریت موجودی کالا، تولید، سفارش ها و منابع انسانی، به آن نیاز دارد. با استفاده از این داده ها سیستم ERP ماژول های مختلفی ایجاد و از طریق آنها، گردش کاری شرکت ها را خودکار و یکپارچه، عملیات را پیگیری و تحلیل نموده و در نهایت باعث می شود فرآیند تصمیم گیری در سازمان سریع تر و هوشمندانه تر انجام شود.

یک نرم افزار ERP در اصفهان از ماژول هایی تشکیل شده که به صورت یکپارچه بوده و با یکدیگر هماهنگ عمل می کنند و یک پایگاه داده مشترک را به وجود می آورند. ERP فرآیندهای کسب و کار را با جمع آوری، ذخیره، مدیریت و ارتباط داده ها در تمام عملکردهای یک کسب و کار ساده می کنند.

ویژگی ها و مزایای ERP

– ادغام یا یکپارچگی

– اتوماسیون

– حسابداری

– پردازش سفارش

– مدیریت ارتباط با مشتری  (CRM)

– خدمات داده

– مدیریت زنجیره تامین

– ساخت و تولید

نرم افزار ERP کاواک چیست؟

نرم افزار ERP کاواک (Kavak ERP) برای کسب و کارهای متوسط و کوچک فعال در اصفهان و استان اصفهان نیز بسیار مناسب است. نرم افزار ای آر پی کاواک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ای آر پی ایرانی مشتمل بر چندی ماژول کاربردی و حرفه ای برای یکپارچه سازی تمام ابعاد یک کسب و کار است و به شما در رشد کسب و کار و افزایش بهره وری کمک می کند و قابلیت یکپارچه سازی تمام فرآیندهای سازمانی را هم دارد.

ماژول های Kavak ERP

نرم افزار ERP کاواک از دو بخش ماژول های پایه و ماژول های انتخابی به ترتیب زیر تشکیل یافته است که به برخی از آنها اشاره می شود:

ماژول های پایه

ماژول های انتخابی

مزایای خرید نرم افزار ERP در اصفهان

1- بهره وری بالاتر

2- بینش عمیق تر

3- گزارش دهی سریع

4- ریسک کمتر

5- فناوری اطلاعات ساده‌ تر

6- چابکی بهبود یافته

آموزش و استقرار نرم افزار ERP

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار و آموزش نرم افزار ERP در اصفهان است. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار ERP کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال