شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار ERP در مشهد

بهره مندی از نرم افزار ERP در مشهد و مزایای آن برای شرکت ها و صنایع مشهد که علاوه بر بازار داخلی با بازارهای خارجی نیز در ارتباط هستند، اجتناب ناپذیر است. فعالیت های اقتصادی مشهد متکی به خدمات (به طور عمده گردشگری)، صنعت و کشاورزی است. به علت هم جواری استان خراسان رضوی با کشورهای آسیای میانه و موقعیت صنعتی، مشهد سالانه میزبان چندین نمایشگاه بین المللی است. وجود شهرک های صنعتی و صنایع بزرگ، متوسط و کوچک در بخش های مختلف، می تواند بازار خوبی برای نرم افزار ای آر پی در مشهد برای آنها باشد.

پیاده سازی و راه اندازی نرم افزار ERP در مشهد به منظور ایجاد یکپارچگی و افزایش بهره وری واحدهای تولیدی و صنعتی این شهر قطعا مفید و سودمند خواهد بود. راه اندازی پروژه استقرار نرم افزار ای آر پی در مشهد به ویژه در شرکت ها و کسب و کارهای این شهر بزرگ صنعتی کشور می تواند مشکلات اتوماسیون اداری شرکت ها و صنایع بزرگ تا کوچک این شهر را برای همیشه رفع نماید. زیرا استفاده از ERP در مشهد جهت ایجاد یکپارچگی سازمانی برای مدیرانی که قصد ایجاد تحولات ساختاری در مجموعه خود دارند بسیار با اهمیت است.

چرا ERP در مشهد برای کسب و کارها مهم است؟

بیشتر کسب و کارها تا زمانی که نیاز فوری به ایجاد تغییر احساس شود به استفاده از نرم افزار حسابداری یا راهکارهای نرم افزاری قدیمی خود ادامه می دهند. آنها هم چنین اهمیت سرمایه گذاری در نرم افزارهای تحول آفرین را که سازمان آنها را به سمت تحول دیجیتال هدایت می کند نادیده می گیرند.

نرم افزار ای آر پی در مشهد
صنعت چاپ و بسته بندی در مشهد

یک راهکار خوب نرم افزاری مانند ERP در مشهد برای هر کسب و کاری در این منطقه حیاتی است. نرم افزار ای آر پی در مشهد اجازه می دهد تا جریان یکپارچه اطلاعات در بخش ها و عملکردهای مختلف انجام شود. به طور کلی، یک نرم افزار ERP در مشهد تمام فرآیندهای سازمانی مانند مالی، منابع انسانی، انبارداری، تولید، ارتباط با مشتری، مدیریت سفارش ها، بازاریابی، فروش، مدیریت پروژه و غیره را تحت پوشش خود قرار می دهد.

آینده تولید و صنعت چگونه خواهد بود؟
نرم افزار ERP برای تولید و یکپارچه سازی فعالیت های کسب و کار، آینده تولید و صنعت را رقم خواهد زد. آیا برای آینده صنعت خود آماده اید؟
درخواست مشاوره رایگان

ERP در مشهد چه سودی برای شرکت ها و صنایع دارد؟

استفاده از چند نرم افزار مجزا در بخش های مختلف شرکت ها باعث بروز مشکلات متعدد مدیریتی می شود. مواردی مانند از هم گسیختگی سازمانی، عدم دسترسی به اطلاعات واحد، عدم هماهنگی بین بخش ها، واحدها و شعبه های مختلف سازمانی و … از جمله مشکلاتی هستند که استفاده از چند نرم افزار در کسب و کارها باعث می شود.

با وجود چنین مشکلاتی، بهره مندی از یک نرم افزار ERP در مشهد می تواند شرکت ها را به سمت افزایش بهره وری و سودآوری سوق دهد. پیاده سازی و راه اندازی نرم افزار ERP در مشهد می تواند نتایج زیر را برای شرکت ها و صنایع به همراه داشته باشد:

– ایجاد بانک اطلاعاتی متمرکز و گردش اطلاعات در زمینه های تولید، انبار، فروش، مالی و ….

– اخذ گزارش در سطوح مختلف سازمانی از اطلاعات ایجاد شده

– انجام مناسب چرخه خرید از در خواست تا ثبت سفارش خرید و رسید کالا یا خدمات و پرداخت

– اجرای بهینه گردش مالی از دریافت ها، پرداخت ها، دارایی ها و اموال تا گردش نقدینگی در سازمان

– انجام مناسب چرخه نیروی انسانی از استخدام گرفته تا سازمان دهی و صدور احکام تا دریافت حقوق و مزایا

– اجرای بهینه چرخه فروش از سفارش فروش گرفته تا برنامه ریزی تحویل تا سازمان دهی عملیات ارسال و حمل

– ارتباط بهینه با ذی نفعان

– تصمیم گیری بهینه براساس اطلاعات صحیح و به موقع

– یکپارچگی در تمام ابعاد کسب و کار

چگونه ERP عملکرد کسب و کارها را بهبود می دهد؟

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار ERP در مشهد این است که بر یک پایگاه داده مشترک و مرکزی استوار است. این پایگاه داده، مجموعه‌ جامعی از اطلاعات است که هر کسب و‌ کاری برای مدیریت فرآیندهای خود از حسابداری و مدیریت مالی گرفته تا مدیریت موجودی کالا، تولید، سفارش ها و منابع انسانی، به آن نیاز دارد. با استفاده از این داده ها است که نرم افزار ERP ماژول های مختلفی ایجاد و از طریق این ماژول ها، گردش کاری شرکت ها را خودکار و یکپارچه کرده، عملیات را پیگیری و تحلیل نموده و در نهایت باعث تصمیم گیری سریع تر و هوشمندانه تر در سازمان می شود.

بسته بندی رعفران

یک نرم افزار ای آر پی در مشهد از ماژول هایی تشکیل شده که به صورت یکپارچه بوده و با یکدیگر هماهنگ عمل می کنند. بنابراین ERP فرآیندهای کسب و کار را از طریق جمع آوری، ذخیره، مدیریت و ارتباط داده ها در تمام عملکردهای سازمان ساده می کنند.

مهم ترین ویژگی ها و مزایای ERP

– ادغام یا یکپارچگی

– اتوماسیون

– حسابداری

– پردازش سفارش

– مدیریت ارتباط با مشتری  (CRM)

– داده های استاندارد

– امنیت داده ها

– مدیریت زنجیره تامین

– ساخت و تولید

– گردش کار سازمان یافته

– انعطاف پذیری

– بهبود خدمات به مشتریان

نرم افزار ERP کاواک چیست؟

نرم افزار ای آر پی کاواک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ERP ایرانی مشتمل بر چندی ماژول کاربردی و حرفه ای برای یکپارچه سازی تمام ابعاد یک کسب و کار است. ERP کاواک به شما در رشد کسب و کار و افزایش بهره وری کمک می کند و قابلیت یکپارچه سازی تمام فرآیندهای سازمانی را هم دارد. نرم افزار ERP کاواک (Kavak ERP) برای کسب و کارهای متوسط و کوچک فعال در شهر مقدس مشهد و استان خراسان رضوی مناسب و ایده آل است.

نرم افزار ERP کاواک از دو بخش ماژول های پایه و ماژول های انتخابی به ترتیب زیر تشکیل یافته است که برخی از ماژول های کاربردی و کاربردی را ذکر می کنیم:

ماژول های پایه

 • امکانات عمومی
 • بازاریابی و فروش
 • مدیریت پروژه ها
 • مدیریت وظایف
 • پشتیبانی آنلاین
 • اداری و مالی

ماژول های انتخابی

 • چت آنلاین
 • مرکز تماس
 • ارسال پیام انبوه هدفمند
 • قرار ملاقات ها
 • مدیریت آموزشگاه
 • مدیریت انواع سرویس
 • رزرواسیون آنلاین
 • مدیریت چک ها
 • حقوق و دستمزد
 • مرخصی ها

مزایای نرم افزار ERP در مشهد

خرید ERP در مشهد می تواند مزایای مختلفی از جمله موارد زیر را برای کسب و کارهای فعال در این شهر به ارمغان آورد:

1- بهره وری بالاتر

2- بینش عمیق تر

3- گزارش دهی سریع

4- ریسک کمتر

5- فناوری اطلاعات ساده‌ تر

6- چابکی بهبود یافته

آموزش نرم افزار ERP

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار، آموزش و راه اندازی نرم افزار ERP در مشهد است. بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده کسب و کار میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار ERP کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال