شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار ERP در تهران برای افزایش کارایی شرکت ها و صنایع

وجود شهرک های صنعتی بزرگ و کوچک در تهران با تعداد زیادی از شرکت ها و صنایع در حوزه های مختلف، و درگیری اغلب آنها با مشکلات متعدد مدیریتی و ساختاری، لزوم استفاده از نرم افزار ERP در تهران را جهت ایجاد یکپارچگی سازمانی برای این شرکت و صنایع بسیار با اهمیت کرده است. تهران بزرگ ترین شهر، پایتخت و کانون اقتصادی و صنعتی ایران است.

این شهر به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی، کسب و کارهای زیادی را در زمینه های گوناگون در خود جای داده است و اولین منطقه صنعتی کشور نیز محسوب می شود. سهم تهران در کل تولید ناخالص داخلی ایران ۲۱ درصد است و با اختصاص نیمی از بخش صنعت کشور به خود، نقش مهمی در اقتصاد ایران ایفا می کند.

وجود صنایع مادر یا بالادستی بزرگ مانند پتروشیمی و پالایشگاه، صنایع خودروسازی، صنایع تبدیل و شرکت های بزرگ خدماتی و … حاکی از جایگاه بالای تهران در صنعت و اقتصاد ایران است. استفاده از نرم افزار ای آر پی در تهران برای ایجاد یکپارچگی در شرکت های فعال در تهران برای مدیرانی که قصد ایجاد تحولات ساختاری در کسب و کار خود دارند بسیار با اهمیت است.

ERP چیست؟

ERP به معنی برنامه ریزی منابع سازمانی است و در واقع به نوعی از نرم افزار اطلاق می شود که سازمان ها برای مدیریت و یکپارچه سازی فعالیت های تجاری خود مانند حسابداری، تدارکات، مدیریت پروژه، ارتباط با مشتریان و … از آن استفاده می کنند.

چرا ERP در تهران برای شرکت ها ضرورت دارد؟

نرم افزار ERP در تهران برای شرکت ها

در محیط کسب و کار در حال تغییر سریع و رقابتی امروزی، خوب بودن دیگر به اندازه کافی خوب نیست. سازمان های امروزی نیاز به دید کامل در سطح سازمانی و توانایی همکاری در سراسر کسب و کار دارند. آنها به چابکی و انعطاف پذیری نیاز دارند تا بتوانند به سرعت به یک بازار در حال تغییر پاسخ دهند و کسب و کار را رشد و گسترش دهند تا از فرصت های جدید استفاده کنند. سازمان هایی که به سیستم های قدیمی و فرآیندهای دستی متکی هستند به سرعت عقب می افتند.

بسیاری از شرکت ها، صنایع و کسب و کارها در سازمان خود دارای مشکلاتی در مدیریت فرآیندها، هماهنگی و … هستند. البته مشکل اصلی اغلب این کسب و کارها این است که در سازمان خود به جای استفاده از نرم افزار یکپارچه مانند ERP در تهران از چند نرم افزار در بخش های مختلف استفاده می کنند که باعث بروز مشکلاتی در تصمیم گیری و برنامه ریزی آنها می شود.

این شرکت ها به دلیل استفاده از چندین نرم افزار در بخش های مختلف سازمانی خود از جمله مالی و حسابداری، نیروی انسانی، تولید و …، دارای سیستم های اطلاعاتی از هم گسسته ای هستند. این پراکندگی اطلاعاتی باعث می شود آنها نتوانند بسیاری از فعالیت های کاری خود را به صورت یک فرآیند واحد تعریف و عملیاتی کنند.

وجود همین مشکلات است که ضرورت استفاده از یک نرم افزار ERP در تهران یا برنامه ریزی منابع سازمان در تهران (ای آر پی در تهران) را برای شرکت ها و صنایع مختلف این شهر توجیه پذیر کرده است و می تواند آنها را به افزایش بهره وری و سودآوری سوق دهد.

دلایلی وجود دارد که نشان می دهد برای رشد کسب و کار خود در تهران به یک نرم افزار ای آر پی در تهران نیاز دارید:

1- شرکت بهره وری لازم را ندارد و زمان زیادی صرف کارهایی می کنید که اهمیت چندانی ندارند.

2- یک اختلال ارتباطی بین بخش های مختلف شرکت وجود دارد و بخش ها به اطلاعات مشترک یکدیگر دسترسی ندارند.

3- با ورود و انباشتگی داده ها دست و پنجه نرم می کنید.

4- نیازمند حفظ و نگهداری تمام تعاملات و ارتباطاتی هستید که تاکنون با مشتری انجام داده اید.

5- هیچ گزارش تحلیلی خودکاری از وضعیت عملکرد سازمان و کارکنان تان در دسترس شما نیست و هیچ ابزاری برای استخراج چنین گزارش هایی در اختیار ندارید.

آیا هنوز مدیریت موجودی خود را در اکسل انجام می دهید؟
اگر هنوز مستندات خود را به صورت دستی انجام می دهید، زمان مناسبی است که نرم افزار ERP کاواک را برای یکپارچه سازی فعالیت های کسب و کار خود امتحان کنید.
درخواست مشاوره رایگان

برخی مشکلات رایج شرکت ها

  • خطای جمع آوری داده ها
  • گزارش های نادرست
  • کیفیت تولید پایین
  • عدم برنامه ریزی
  • افزایش هزینه ها با کاهش حاشیه سود
  • تغییر نیازها و انتظارات مشتری

ERP برای بهبود کارایی کسب و کار شما چه کاری انجام می دهد؟

نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) یک سیستم نرم افزاری است که برای سازماندهی و ساده سازی عملیات روزانه کسب و کار استفاده می شود. نرم افزارهای ERP با ادغام رویه های عملیاتی کلیدی در یک سیستم واحد، مانند حسابداری، ساخت، فروش، خرید و غیره و در برخی موارد مدیریت منابع انسانی به کسب و کارها کمک می کنند. ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی بهبود یافته‌اند تا هوش تجاری را در دنیای تجاری پرشتاب در بر بگیرند. در نتیجه، شرکت ها در حال حاضر نیاز به ایجاد یک مزیت رقابتی نسبت به رقبا و کنترل بهتر بر عملیات تجاری دارند.

شاید برای اغلب مدیران شرکت ها و صنایع این سوال پیش بیاید که ای آر پی چیست و چگونه می تواند در بهبود بهره وری و کارایی سازمان به ما کمک کند. ما قبلا در مقاله نرم افزار ERP چیست؟ به طور کامل و جامع در مورد ماهیت این نرم افزار صحبت کرده و آن را توضیح داده ایم. اما این که بدانیم یک سیستم ERP یا نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان در تهران چگونه می تواند به رشد سازمان ها و کسب و کارهای تهران کمک کند، در اینجا مواردی را ذکر می کنیم؛

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار ERP در تهران این است که بر یک پایگاه داده مشترک استوار است. این پایگاه داده، مجموعه‌ جامعی از اطلاعات است که هر کسب و‌ کاری برای مدیریت فرآیندهای اساسی خود از حسابداری و مدیریت مالی گرفته تا مدیریت موجودی کالا، تولید، سفارش ها و منابع انسانی، به آن نیاز دارد. با استفاده از این داده‌ها سیستم ERP ماژول های مختلفی ایجاد و از طریق آنها، گردش کاری شرکت ها را خودکار و یکپارچه، عملیات را پیگیری و تحلیل نموده و در نهایت باعث می شود فرآیند تصمیم گیری در سازمان سریع تر و هوشمندانه تر انجام شود.

یک نرم افزار ERP در تهران از ماژول هایی تشکیل شده که به صورت یکپارچه بوده و با یکدیگر هماهنگ عمل می کنند و یک پایگاه داده مشترک را به وجود می آورند. هر ماژول ERP معمولا بر روی یک بخش از شرکت متمرکز است. امور مالی، حسابداری، منابع انسانی، فروش، تدارکات، و زنجیره تامین ماژول های محبوب هستند.

ویژگی ها و مزایای ERP

ERP در تهران

– ادغام یا یکپارچگی

– اتوماسیون

– حسابداری

– پردازش سفارش

– مدیریت ارتباط با مشتری  (CRM)

– خدمات داده

– مدیریت زنجیره تامین

– ساخت و تولید

نرم افزار ERP کاواک چیست؟

اکثر مدیران کسب و کارها کوچک و متوسط تهران تصور نادرستی در مورد نرم افزار ERP ایرانی دارند و فکر می کنند که ERP فقط برای سازمان های بزرگ است. در صورتی که نرم افزار ERP کاواک (Kavak ERP) کسب و کارهای متوسط و حتی کوچک فعال در تهران را نیز می تواند تحت پوشش قرار دهد.

نرم افزار ای آر پی کاواک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای ای آر پی ایرانی مشتمل بر چندی ماژول کاربردی و حرفه ای برای یکپارچه سازی تمام ابعاد یک کسب و کار است و به شما در رشد کسب و کار و افزایش بهره وری کمک می کند. نرم افزار Kavak ERP یکی از سیستم های قدرتمند و حرفه ای است که قابلیت یکپارچه سازی تمام فرآیندهای سازمانی را هم دارد. ماهیت سیستم Kavak ERP، مدیریت تمام ابعاد کسب و کار با یک سیستم یکپارچه است.

ماژول های Kavak ERP

نرم افزار ERP کاواک از دو بخش ماژول های پایه و ماژول های انتخابی به ترتیب زیر تشکیل یافته است که به برخی از آنها اشاره می شود:

ماژول های پایه ERP کاواک

ماژول های انتخابی

مزایای خرید نرم افزار ERP در تهران برای شرکت ها

قبل از انتخاب و خرید یک نرم افزار ERP در تهران، باید تمام راهکارهای ارائه شده توسط فروشنده را به طور کامل بررسی کنید تا مطمئن شوید که با نیازهای کسب و کار شما مطابقت دارد و می تواند از رشد شما حمایت کند. هم چنین استفاده از ابزاری که توسط سایر شرکت های کوچک و متوسط در صنعت توصیه می شود بسیار مهم است. خرید بهترین نرم افزار ERP در تهران می تواند مزایای مختلفی از جمله موارد زیر را برای کسب و کارهای مستقر در تهران به ارمغان آورد:

1- بهره وری بالاتر

2- بینش عمیق تر

3- گزارش دهی سریع

4- ریسک کمتر

5- فناوری اطلاعات ساده‌ تر

6- چابکی بهبود یافته

آموزش و استقرار نرم افزار ERP

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار و آموزش کاربری نرم افزار ERP در تهران است. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار ERP کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

راندمان کسب و کار را چند برابر افزایش دهید

شرکت های تولیدی بیشتری با استفاده از ابزار ERP برای فعالیت های روزمره، کارایی خود را به حداکثر می رسانند. یک نرم افزار ERP در تهران ارزش حیاتی را برای یک کسب و کار فراهم می کند و آنها را برای نظارت بر عملیات اصلی، جلوگیری از تأخیر و ارائه تجارب بهبود یافته برای مشتری توانمند می کند. با یک پلتفرم ERP تحت وب مانند کاواک می توانید تصمیم گیری را تسریع کنید و بهره وری را تا چند برابر افزایش دهید.

درخواست رایگان دمو ERP کاواک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال