شماره تماس: 984191011210+

گرامیداشت روز برنامه نویس با تقدیر از برنامه نویسان کاواک

گرامیداشت روز برنامه نویس

روز برنامه نویس با برگزاری دورهمی برنامه نویسان شرکت داده تجارت گرامی داشته شد.

به مناسبت روز جهانی برنامه نویس و به منظور تقدیر از زحمات و تلاش های برنامه نویسان شرکت داده تجارت در جهت نیل به اهداف سازمانی و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، روز برنامه نویس گرامی شد.

مهندس رسول نامور مدیر عامل شرکت داده تجارت طی سخنانی در این مراسم گفت: روز برنامه نویس، روز تقدیر از کسانی است که بسیاری از امور پیچیده را برای استفاده عموم مردم، ساده سازی می کنند.

وی با تقدیر از همکاران خود در راستای تحقق اهداف شرکت داده تجارت افزود: یکی از اهداف بزرگ شرکت، توسعه و ارتقای نرم افزار کاواک بود که خوشبختانه این هدف بزرگ با تلاش و پشتکار تیم برنامه نویس شرکت در سال جاری محقق شده است.

مدیر عامل شرکت داده تجارت در ادامه افزود: توسعه نرم افزاری به لحاظ کاربر پسندتر بودن نرم افزار از نظر گرافیکی و تجربه کاربری و نیز تولید ماژول های جدید و مورد نیاز مشتریان از جمله کارهایی است که تاکنون توانسته ایم طبق برنامه زمانبندی آنها را اجرایی کنیم.

وی در پایان با معرفی کاواک به عنوان راهکار یکپارچه تحول دیجیتال کسب و کارها و با اشاره به موفقیت ها و اهداف پیش روی شرکت، از زحمات و تلاش های همکاران خود در تحقق اهداف شرکت، تقدیر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است که همه ساله، 256 امین روز از تقویم میلادی به عنوان روز جهانی برنامه نویسان ثبت شده و گرامی داشته می شود. روسیه اولین کشوری بود که این روز را به رسمیت شناخت و پس از آن کشورهای آلمان، کانادا، چین، کرواسی، فرانسه، گوآتمالا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسلوونی، بریتانیا، ایران و ایالات متحده آمریکا نیز این روز را به عنوان روز برنامه نویس به رسمیت شناختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید