شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان

نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان شامل تمام جنبه های فروش، بازاریابی و تعاملات مرتبط با خدمات است که یک شرکت با مشتریان فعلی یا مشتریان بالقوه خود دارد و برای صنعت مبلمان و دکوراسیون منزل ضروری است.

crm در صنعت مبلمان

هدف نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان کمک به مدیریت یکپارچه کسب و کار مبلمان، از یک پلتفرم واحد و یکپارچه است. از آنجایی که داده‌های شما در فضای امن ذخیره می‌شوند، می‌توانید در هر زمانی به اطلاعات مشتری دسترسی داشته باشید. به این ترتیب، نرم افزار CRM به افزایش کارایی و عملکرد فروشگاه‌های مبلمان کمک می‌کند.

یک ابزار موثر CRM برای فروشگاه های مبلمان شما را قادر می‌سازد تا سرنخ‌ها را مدیریت کنید، کمپین‌های تولید سرنخ را ردیابی و اولویت بندی کنید، بر تیم خود نظارت کرده، مشتریان خود را درگیر کنید و از روندهای محبوب فروشگاه‌های مبلمان و موارد دیگر مطلع شوید. با استفاده از نرم افزار CRM سرنخ‌های خود را مدیریت کنید، تعامل مشتری را افزایش داده و در عرض چند دقیقه تبدیل‌های بیشتری را برای فروشگاه‌های مبلمان ایجاد کنید.

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) چیست؟

همان طور که از نام آن پیداست، CRM اساسا فرآیند مدیریت روابط با مشتریان شما است. با این وجود، منظور ما از CRM معمولا راه حل های نرم افزاری است که به ما در انجام مدیریت روابط کمک می کند. نرم افزارهای CRM به طور بالقوه می توانند هر گونه اطلاعات مرتبط در مورد مشتریان شما مانند تاریخچه تعاملات شما با آنها، معاملات تجاری انجام شده یا در حال انتظار، مشتریان احتمالی به عنوان مثال سرنخ ها و غیره را شامل شوند.

همانطور که کسب و کار شما رشد می کند و با مشتریان بیشتری درگیر می شوید، نیاز به بستری برای پیگیری همه ارتباطات آشکار می شود. CRM به شما این امکان را می‌دهد که تمام مراحل فرآیند مدیریت ارتباط با مشتری را در نظر بگیرید و همه داده‌ها را در یک نقطه به‌روز نگه دارید و آنها را با سایر اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله راهنمای کامل نرم افزار CRM چیست؟ را از دست ندهید.

نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان چیست؟

crm برای صنعت مبلمان

نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان یا مدیریت ارتباط با مشتری، سیستمی است که می تواند به کسب و کارهای فعال در صنعت مبلمان، در مدیریت تعاملات با مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه کمک کند. با استفاده از سیستم CRM، کسب و کارهای مبلمان می توانند اطلاعات مشتری را در یک مکان مرکزی ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند، وظایف بازاریابی تکراری را خودکار کنند، فرآیند فروش را مدیریت کرده، با اعضای تیم همکاری کنند و بینش های مشتری را به اشتراک بگذارند.

هم چنین با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می توانند گزارش تولید کرده و داده های مشتری را تجزیه و تحلیل کنند تا بینشی در مورد رفتار و ترجیحات مشتری به دست آورند. به طور کلی، سیستم‌های CRM صنعت مبلمان می‌توانند به کسب‌وکارهای صنعت مبلمان کمک کنند تا کارایی و اثربخشی تعاملات خود را با مشتری بهبود بخشند و نتایج کسب‌وکار بهتری را به ارمغان بیاورند.

چرا نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان مهم است؟

نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان به عنوان مرکز تمام داده های درگیر در عملکرد این کسب و کارها عمل می کند. هم چنین می توانید تمام اطلاعات مشتری خود را در یک مکان متمرکز ذخیره کنید. به راحتی داده های خود را پیگیری کنید و در عین حال دسترسی آسان از راه دور را به کاربران خود ارائه دهید.

علاوه بر این، نرم افزار CRM برای فروشگاه های مبلمان به مدیریت موثر و کارآمد کسب و کار شما با حداقل زمان تلف شده کمک می کند. بنابراین می توانید تمام ارتباطات و تعاملات خود را با CRM شخصی سازی کنید.

با نرم افزار CRM در صنعت مبلمان به طور موثر ارتباط برقرار کنید، کمپین های بازاریابی انجام دهید و طبقه بندی سرنخ خود را برای فروشگاه های مبلمان به طور خودکار انجام دهید. از طریق CRM برای فروشگاه های مبلمان، نه تنها می‌توانید در زمان با ارزش خود صرفه‌جویی کنید، بلکه می‌توانید گزارش‌های روشنگرانه ایجاد کنید و استراتژی‌های تجاری را برای دستیابی به نتایج بهتر طراحی مجدد کنید.

ویژگی های مهم CRM برای صنعت مبلمان

ویژگی های CRM برای صنعت مبلمان

به طور کلی، سیستم‌های CRM می‌توانند به کسب‌وکارهای مبلمان کمک کنند تا کارایی و اثربخشی تعامل با مشتری خود را بهبود بخشند، فروش، موجودی و تلاش‌های بازاریابی را مدیریت کنند و نتایج کسب‌وکار بهتری را به ارمغان آورند. برخی از ویژگی های مهم CRM در صنعت مبلمان شامل موارد زیر است:

 • مدیریت داده های مشتری: با استفاده از سیستم CRM برای صنعت مبلمان، کسب و کارهای مبلمان می توانند اطلاعات مشتری را در یک مکان مرکزی ذخیره کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. این می تواند شامل اطلاعات تماس، تاریخچه خرید و ترجیحات مشتری باشد که به ایجاد پروفایل مشتری و هدف گذاری موثرتر تلاش های بازاریابی کمک می کند.
 • مدیریت فروش: نرم افزار سی آر ام برای صنعت مبلمان می‌تواند به کسب‌وکارهای مبلمان در مدیریت فرآیند فروش، از تولید سرنخ تا بستن معاملات کمک کند. این شامل ردیابی سرنخ ها، مدیریت تعاملات با مشتری، و ایجاد مظنه و فاکتور است. علاوه بر این، امکان نظارت بر عملکرد فروش، تعیین اهداف فروش و اندازه گیری نتایج را فراهم می کند.
 • اتوماسیون بازاریابی: نرم افزار CRM می‌تواند به کسب‌وکارهای مبلمان کمک کند تا وظایف بازاریابی تکراری مانند ارسال کمپین‌های ایمیلی، ایجاد فهرست‌های بازاریابی هدفمند و تقسیم‌بندی مشتریان بر اساس جمعیت‌شناسی، رفتار و سابقه خریدشان را خودکار کنند.
 • مدیریت موجودی: برخی از نرم افزار‌های CRM مدیریت موجودی را ارائه می‌دهند که به کسب‌وکارهای مبلمان اجازه می‌دهد سطوح موجودی را ردیابی کنند، سفارش‌ها را مدیریت و هشدارهای سفارش مجدد ایجاد کنند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات همیشه در انبار هستند و مشتریان می توانند به سرعت خدمات دریافت کنند.
 • همکاری: نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان به اعضای تیم اجازه می دهد تا اطلاعات مشتری را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این می تواند به کسب و کارهای مبلمان کمک کند تا اثربخشی تلاش های بازاریابی و فروش خود را با به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و بینش مشتری بهبود بخشند.
 • گزارش و تجزیه و تحلیل: سیستم‌های CRM به شرکت های مبلمان اجازه می‌دهند تا گزارش‌هایی تولید کنند و داده‌های مشتری را تجزیه و تحلیل کنند تا بینشی در مورد رفتار و ترجیحات مشتری، عملکرد فروش و سطوح موجودی به دست آورند. این می تواند به کسب و کارهای مبلمان کمک کند تا تصمیمات مبتنی بر داده بگیرند و عملکرد کلی کسب و کار خود را بهبود بخشند.

چگونه از CRM برای افزایش فروش در صنعت مبلمان استفاده کنیم؟

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) شکلی از استراتژی تجاری است که با استفاده از اطلاعات به دنبال ادغام بیشتر کسب و کار با مشتریان خود است. با نیاز روزافزون به رفع خواسته‌های افراد در بازار، یک سیستم CRM دسترسی کسب‌وکار را به داده‌های مرتبط فراهم می‌کند، زیرا به دنبال ایجاد محصولاتی است که با نیاز مشتریان هم راستا می‌شود. برای یک شرکت مبلمان که به خلاقیت متکی است، اطلاعات قدرت است. بهره گیری از نرم افزار CRM در صنعت مبلمان به روش های زیر باعث افزایش فروش می شود.

1. ردیابی مشتریان

ارتباط تجاری با مشتری فقط هنگام مبادله پول نیست. بلکه برای یک شرکت مبلمان، داشتن رابطه خوب با مشتریان به معنی این است که به آنها نشان می دهد به جای کسب درآمد از مشتری، به سودمندی محصولات برای آنها نیز اهمیت می دهید. با نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان شبکه ای از ارتباط ایجاد می شود که در آن وفاداری مشتریان به برند به سایر مشتریان بالقوه سرایت می کند.

2. ترویج خلاقیت

داده ها به دلیل ماهیت پویا، منبع ارزشمندی برای صنعت مبلمان هستند. مارک‌ها می‌آیند و می‌روند، اما برای تجارت مبلمان، همه چیز مربوط به چیزی است که می‌تواند معتبر بماند. تعامل منظم با مشتریان به کسب و کار برتری در بازار می دهد زیرا آنها اطلاعات لازم را در مورد نیازهای مشتری در اختیار دارند.

3. بهبود کارایی

ایجاد یک پلتفرم که نیازهای مشتری را درک می کند، برای پیش بینی کسب و کار بسیار مفید است. با تعاملات بیشتر، تولیدکنندگان مبلمان می توانند سلیقه های مختلف اکثر مشتریان خود را بشناسند. این دانش به کسب‌وکار کمک می‌کند تا فروش بیشتری را با نرخی سریع انجام دهد.

4. توانمندسازی کارکنان

ورودی نیروی کار در یک سازمان کلیدی است زیرا آنها به عنوان نیروی محرکه در فروش عمل می کنند. هرچه آنها مجهزتر باشند، برندهای بیشتری برای فروش در دسترس هستند. با سیستم CRM، ورودی های کارکنان در نظر گرفته می شوند زیرا در خدمت محیط داخلی کسب و کار هستند. با دادن حس تعلق به شرکت به بخش فروش، بهره وری نهایی نیروی کار بالا می رود.

5. صرفه جویی در هزینه ها و افزایش سرعت

اگر چه راه اندازی سیستم CRM ممکن است هزینه بر باشد با این حال، مزایای CRM پس از پیاده سازی ظاهر می‌شوند زیرا بخش فروش می‌خواهد روند زمان‌بندی جلسات را ساده‌تر کند. علاوه بر این، متخصصان متعددی در شرکت به مشتری خدمات بهتری می دهند زیرا اطلاعات او برای بهترین کارمندان شرکت قابل دسترسی است. این ملاحظات شخصی باعث می‌شود که مشتری احساس وابستگی بیشتری به کسب‌وکار کند و از این رو باعث می‌شود که محصولات شرکت را بیشتر ترجیح دهند.

نقش و کاربرد نرم افزار CRM در فروشگاه مبلمان

crm برای فروشگاه مبلمان

نرم افزار CRM برای فروشگاه های مبلمان به شما امکان می دهد تا سفارشات، وظایف معلق و تعاملات با هر مشتری و تأمین کننده را دنبال کنید. یک رابط کاربر پسند مجموعه کاملی از ویژگی‌ها را برای پیگیری ارتباطات و فعالیت‌ها از طریق کل قیف فروش شما فراهم می‌کند. می‌توانید برای هر گروه از مشتریان دسترسی های مختلف مشاهده و ویرایش تنظیم کنید و فقط اطلاعات مرتبط را با آنها به اشتراک بگذارید.

تمام داده های موجود در CRM در دایرکتوری هایی سازماندهی شده اند که به راحتی می توان آنها را جستجو و فیلتر کرد تا سند یا مخاطب مورد نیاز را پیدا کند. به این ترتیب، همکاران شما می‌توانند با پیوست کردن و اشتراک‌گذاری یادداشت‌ها، ثبت تعاملات و موارد دیگر با یکدیگر همکاری کنند.

با استفاده از CRM برای فروشگاه های مبلمان می توانید به راحتی و بدون هزینه اضافی همه چیز را مطابق با نیاز فروشگاه مبلمان خود سفارشی کنید. چه نیاز به ردیابی ترجیحات مشتری و تاریخچه خرید، مدیریت موجودی و زنجیره تامین، یا بهبود ارتباط با مشتریان و شرکای خود داشته باشید، CRM راه حل جامعی را ارائه می دهد که متناسب با نیازهای منحصر به فرد خرده فروشان مبلمان است. مواردی مانند:

 • سطوح دسترسی مختلف
 • قابلیت جستجو و فیلتر کردن
 • حساب های خاص کاربر یا تیم
 • برچسب های وضعیت
 • پیگیری و اضافه کردن معاملات
 • پیگیری یادداشت ها

نحوه انتخاب و خرید نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان

با دنبال کردن این مراحل و انجام تحقیقات کامل، می توانید بهترین CRM را برای کسب و کار خود انتخاب کنید که با اهداف و نیازهای شما همسو باشد. در اینجا به مهم‌ترین مواردی که هنگام انتخاب CRM برای صنعت مبلمان باید در نظر بگیرید، اشاره می کنیم:

 • نیازهای تجاری خود را شناسایی کنید
 • اهداف خود را مشخص کنید
 • ملاحظات بودجه را در نظر بگیرید
 • در مورد گزینه های CRM تحقیق کنید
 • ویژگی ها و عملکردها را بررسی کنید
 • قابلیت های یکپارچه سازی مد نظرتان باشد
 • کاربرپسند بودن جزو اولویت ها باشد
 • امکان سفارشی سازی را بررسی کنید
 • به امنیت داده ها توجه کنید
 • آموزش و پشتیبانی کاربران هم مهم است
 • امکان استفاده آزمایشی فراهم باشید
 • هزینه های اجرا را در نظر بگیرید
 • درباره فروشنده تحقیق کنید

نرم افزار CRM کاواک

نرم افزار CRM کاواک به شما امکان می‌دهد تا با داده‌های جامع مشتری، تجربه بهتری برای مشتریان خود ارائه دهید. از طریق CRM کاواک، می‌توانید به مشتریان خود نزدیک‌تر شوید زیرا اطلاعات مشتری از منابع مختلف در یک سیستم یکپارچه جمع می شود. این نرم افزار به ایجاد روابط با مشتریان، افزایش فروش کمک می کند و تضمین می کند که کسب و کار شما رشد می کند و در یک بازار دائما در حال تغییر رقابت می کند.

سیستم Kavak CRM به ساده کردن عملیات و شخصی سازی خدمات مشتری بر اساس تاریخچه شناخته شده مشتری و تعاملات قبلی با کسب و کار شما کمک می کند. کاواک به تیم فروش شما کمک می کند تا برنامه های بازاریابی متناسب با مشتریان خود را توسعه دهند و سرنخ های فروش را به مشتریان وفادار تبدیل کنند.

چرا CRM کاواک؟

CRM کاواک، راه اندازی آسانی دارد. استفاده از نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان می تواند منجر به موارد زیر شود:

 • فرآیند فروش قابل تنظیم
 • همکاری تیمی
 • یادآوری فعالیت ها
 • گروه بندی سرنخ ها
 • حفظ سابقه تماس ها
 • قابلیت اتصال به فرم های وب سایت
 • گزارش و داشبورد
 • هزینه های کمتر با کاهش ورود اطلاعات دستی
 • افزایش بهره وری با خودکار کردن فعالیت ها
 • قابلیت توسعه براساس نیازهای پیش بینی نشده
 • امکان گروه بندی مشتریان
 • ارسال پیامک انبوه به گروه های مخاطبان
 • پشتیبانی دائمی

گردش کار فروش بر اساس نوع سرنخ

هنگامی که یک سرنخ غیر فیزیکی به شما می رسد، می تواند در قیف فروش شما قرار گیرد تا بتوانید بهره وری بیشتری داشته باشید و نتایج بهتری بگیرید. با این حال، سرنخ آمده است، آنها ردیابی می شوند. تمام ارتباطات با لید به طور خودکار ضبط می شود. هنگامی که یک اقدام مشخص شد، یا یک قرار ملاقات ثبت شد، یک فروش یا برخی پیگیری‌های اضافی، ارتباطات و اعلان‌ها به طور خودکار فعال می‌شوند.

ردیابی فرصت ها

سرنخ های خود را در کنترل داشته باشید و بهترین شانس را برای برنده شدن در معاملات با فرصت ها به خود اختصاص بدهید. CRM برای صنعت مبلمان کاواک می‌خواهد تیم شما برای هر سرنخی که از طریق قیف شما پیشرفت می‌کند، آماده باشد، تا زمانی که در نهایت تبدیل به مشتری وفادرا شوند. بخش فرصت‌ها در CRM به فروشندگان این امکان را می‌دهد تا معاملات را پیش‌بینی کنند، مراحل سفارشی را تنظیم کنند و با تعداد زیادی نمودار و نمودار دقیق دنبال کنند.

تولید سرنخ از طریق فرم های وب سایت

با صفحات فرود جذاب و فرم های ثبت نام، بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید. راه‌اندازی اولین کمپین صفحه فرود سریع و بدون دردسر است، بنابراین می‌توانید فورا شروع به جذب سرنخ کنید. فرم‌های ثبت‌نام به شما امکان می‌دهند اطلاعات مهمی در مورد مخاطبین خود دریافت کنید تا بتوانید اطلاعات جمعیتی مبتنی بر کمپین‌های خود را شخصی‌سازی کنید.

پیگیری سفارش و اعلان های تحویل

در خرده فروشی مبلمان، پیگیری سفارشات چالشی بزرگ و فرصتی بزرگ است. مشتری شایسته آن است که در مدت زمانی که منتظر رسیدن سفارش خود است با او تماس گرفته شود.

وقتی کالا آماده تحویل است، می‌توانید با ارسال اعلان‌های زمان‌بندی تحویل در قالب متن و یا ایمیل، در وقت خود و مشتری‌تان صرفه‌جویی کنید. همچنین، فعالیت‌های CRM می‌تواند برای یادآوری اعضای تیم شما جهت انجام اقدامات مشخص شده مانند تماس تلفنی با مشتری، در صورت عدم پاسخگویی در بازه زمانی مشخص، استفاده شود.

مزایای نرم افزار CRM در صنعت مبلمان

همانند سایر کسب و کارهایی که از مزایای نرم افزار CRM در کسب و کار خود استفاده می کنند، صنعت مبلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. در اینجا برخی از مزایای اصلی نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان آورده شده است:

 • ساده سازی مدیریت داده های مشتری
 • بهبود تعامل با مشتری
 • افزایش مدیریت فروش و موجودی
 • بهبود خدمات و پشتیبانی مشتری
 • افزایش درآمد
 • مدیریت و بخش بندی مخاطبین
 • خودکار سازی ارتباطات با مشتری
 • افزایش خدمات مشتری
 • افزایش حفظ مشتری
 • افزایش بهره وری کسب و کار
 • بهبود عملکرد تیم
 • افزایش رضایت مشتری
 • بهبود تجربه مشتری
 • مدیریت سرنخ ها
 • کاهش هزینه ها
 • بهبود مدیریت داده ها

ماژول های کاواک

 • پیشخوان
 • تقویم شمسی
 • پایگاه دانش
 • گزارش فعالیت ها
 • اطلاعیه ها
 • رسانه
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده
 • مدیریت فیلدهای سفارشی
 • تنظیمات و پیکربندی
 • درخواست رایگان دمو
موفقیت در بازاریابی و فروش؛ قدرت برای هر برند

کسب و کار خود را با یک نرم افزار CRM برای صنعت مبلمان توسعه دهید. همین امروز فرم درخواست دمو رایگان را تکمیل کنید تا با مشاهده نسخه دمو کاواک، بهتر تصمیم بگیرید.