شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM در اصفهان و مزایای آن برای شرکت ها، مراکز تجاری و خدماتی

یکی از مزایای استفاده از نرم افزار CRM در اصفهان برای شرکت های تولیدی و خدماتی مشتری محور استان اصفهان این است که شرکت های واقع در این استان، از نرم افزار سی آر ام در اصفهان می توانند جهت هدفمندسازی بازاریابی، افزایش فروش، و بهبود خدمات پس از فروش خود استفاده کنند.

نرم افزار CRM ابزاری است که برای همه شرکت ها و کسب و کارهای فعال در استان اصفهان به منظور بهبود فرآیندهای فروش و ارتباط با مشتریان به صورت جدی مورد نیاز است. بسیاری از این شرکت ها دچار مشکلاتی در مدیریت ارتباط با مشتریان و نیز مشکلاتی در مدیریت واحد بازاریابی و فروش خود هستند.

اصفهان این کهن شهر و کلان شهر ایران، سومین شهر پرجمعیت ایران و یکی از شهرهای مهم صنعتی و اقتصادی ایران است. وجود جمعیت زیاد شهر و استان اصفهان برای شرکت ها و کسب و کارهایی که به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط هستند یک مزیت بزرگ محسوب می شود چرا که این کسب و کارها دغدغه بازار مصرف محصولات خود را ندارند. شاید مهم ترین مشکل و مسأله ایی که کسب و کارهای اصفهان با آن مواجه هستند، مسأله مدیریت، حفظ و نگهداری مشتریان شان باشد.

نرم افزار سی ار ام در اصفهان

بر همین اساس بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهایی که به نوعی با مشتری در ارتباط هستند، برای انجام بهتر مدیریت ارتباط با مشتری در اصفهان، به نرم افزاری احتیاج دارند تا بتوانند با استفاده از آن، تمام تعامالات و ارتباطات خود با مشتریان شان را مدیریت کنند. بهترین گزینه برای حل این مشکل کسب و کارهای اصفهان، نرم افزار CRM در اصفهان است که برای بهبود کار بازاریابی و فروش محصولات و روابط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار CRM چیست؟

CRM که به معنی مدیریت ارتباط با مشتریان است به کسب و کارها کمک می کند از طریق این نرم افزار، مشتری محور شوند. در تعریفی دقیق تر CRM ابزارها و قابلیت هایی را برای مدیریت کارآمد تیم فروش کسب و کارها و سفر مشتری ارائه می دهد. داده های شخصی را جمع آوری می کند تا دیدی جامع از مشتریان و رهبران ایجاد کند، سپس این داده ها را برای تیم های شرکت مانند فروش، بازاریابی و خدمات مشتری قابل مشاهده می کند.

تأثیر CRM بر بازاریابی و فروش

بازاریابان از نرم افزار CRM در اصفهان برای موارد مهمی می توانند استفاده کنند. آنها می توانند مشتریان بالقوه را به صورت خودکار از منابع مختلف مانند فرم های موجود در وب سایت یا ایمیل ها جمع آوری کنند و سپس داده ها را مستقیم به مرکز داده سی آر ام وارد کنند. تیم های فروش از نرم افزار CRM برای مدیریت فرایند کامل فروش استفاده می کنند.

دلایل اهمیت CRM در اصفهان برای شرکت ها

شرکت ها و کسب و کارهای تولیدی، فروشگاهی و خدماتی مشتری محوری که در اصفهان فعالیت می کنند، به دلیل ظرفیت هایی که این شهر دارد، فرصت های زیادی برای رشد و توسعه در اختیار دارند. وقتی یک شرکت یا کسب و کار رشد می کند و به مرور بزرگ می شود، همزمان تعداد مشتریانش هم بیشتر می شود. به ویژه در شهری مثل اصفهان که یکی از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود شرکت ها ظرفیت بالایی در جذب مشتریان دارند. بدیهی است با افزایش مشتریان، مدیریت آنها هم سخت تر شده و با چالش رو به رو می شود.

بازار قیصریه اصفهان

برای حل این مشکل و مدیریت مشتریانی که روزانه با کسب و کارهای فعال در اصفهان در ارتباط خواهند بود، وجود یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در اصفهان (نرم افزار CRM) حرفه ای، یکپارچه و قابل توسعه برای فعالان اقتصادی و تجاری اصفهان بسیار ضروری است. نرم افزار سی آر ام در اصفهان می تواند برخی مشکلات کسب و کارها از جمله موارد زیر را حل کند:

1- ذخیره تمام اطلاعات مشتریان شما در یک سیستم یکپارچه که ممکن است در دیگر نرم افزارها یا ابزارها مثل فایل اکسل، دفتر سررسید و … ذخیره شوند. به جای ذخیره اطلاعات مشتریان در سیستم ها و ابزارهای مختلف، می توانید از نرم افزار CRM در اصفهان برای ایجاد یک مرکز اطلاعات به روز استفاده کنید.

2- چنانچه مشتریان شما از طریق کانال های مختلف و به طور منظم با چند نفر از شرکت شما تماس و تعامل داشته باشند، پیگیری این تعامالات و تماس های قبلی با استفاده از یک نرم افزار CRM به سادگی قابل انجام باشد.

3- یک نرم افزار CRM خوب می تواند به شما کمک کند میزان بهره وری اعضای تیم فروش خود را ردیابی و کنترل کنید.

چرا به نرم افزار CRM احتیاج دارید؟

۱- فروش دشوار است

۲- نارضایتی مشتری از خدمات

۳-  عدم همکاری بخش های بازاریابی و فروش

۴- اطلاعات مشتری ناقص یا نادرست است

5- هیچ آمار و گزارشی از میزان فروش ندارید

6- تصمیم گیری برای تان دشوار است

7- پشتیبانی از مشتری ضعیف است

8- با رفتن نیروی فروش، اطلاعات و داده ها از دست می روند

نرم افزار CRM کاواک چیست؟

نرم افزار CRM کاواک یک نرم افزار تحت وب جامع برای مدیریت کسب و کار و ایجاد تحول دیجیتال در سازمان های کوچک و متوسط است. این نرم افزار از چندین ماژول و ابزار یکپارچه برای مدیریت کسب و کارها تشکیل شده است. بخش CRM کاواک دارای ماژول هایی برای مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار می تواند هم به صورت تحت وب و هم به صورت نصب و استقرار در شبکه داخلی شرکت ها ارائه گردد. قابلیت ماژولار کاواک این امکان را به شرکت ها می دهد تا در آینده و در صورت نیاز به توسعه سازمانی خود، نیازهای پیش بینی نشده را نیز برآورده نماید.

نرم افزار crm کاواک

تمام فروشگاه ها، کسب و کارها و شرکت های مشتری محور فعال در شهر و استان اصفهان می توانند با پیاده سازی و استقرار CRM کاواک، تیم فروش و به طور کلی واحد بازاریابی و فروش شرکت خود را سازماندهی و متحول نموده، رشد و سودآوری را به دست بیاورند.

ماژول های CRM کاواک

خرید نرم افزار CRM در اصفهان و مزایای آن

خرید نرم افزار CRM در اصفهان می تواند مزایای مختلفی از جمله موارد زیر را برای کسب و کارهای اصفهان به ارمغان آورد. از مهم ترین مزایای نرم افزار CRM می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش نرخ فروش
 • افزایش تعداد مشتریان
 • افزایش درآمد
 • بهبود خدمات مشتری
 • بهبود نرخ حفظ مشتری
 • تجزیه و تحلیل داده ها با جزئیات
 • یکپارچه سازی فرایندهای فروش
 • ساده تر شدن فرایند فروش و بازرایابی
 • مدیریت بهتر و هدفمند مشتریان
 • بهبود وفاداری مشتریان
 • ایجاد ارتباط موثرتر با مشتری
 • سریع تر شدن فرآیندهای تصمیم گیری
 • بهبود گزارش دهی داده ها
 • بهبود امنیت داده ها و حفاظت از آنها

آموزش و استقرار نرم افزار CRM در اصفهان

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار و آموزش کاربری نرم افزار CRM در اصفهان است. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار CRM کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال