شماره تماس: 984191011210+

نرم افزار CRM در تهران برای شرکت ها و موسسات تجاری استان تهران

نرم افزار CRM در تهران یک نیاز ضروری برای تمام بنگاه های اقتصادی و تجاری تهران است. شهر تهران به دلیل موقعیتی که به عنوان پایتخت کشور در اختیار دارد، دارای ظرفیت های بسیاری در حوزه تجارت برای شرکت ها و کسب و کارهای مشتری محور است. وجود فرودگاه ها، سفارتخانه های خارجی و مرکزیت مراودات تجاری داخلی و بین المللی در تهران باعث رونق تجاری و اقتصادی بسیار بالای بنگاه های اقتصادی و تجاری در این شهر شده است. به همین دلیل کسب و کارهایی که مستقیم با مشتری در ارتباط هستند، نیازمند نرم افزار سی آر ام در تهران برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود هستند.

اگر چه نرم افزار CRM هم مانند دیگر محصولات فناوری محور، محصولی وارداتی است، اما امروزه بسیاری از شرکت ها استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری یا سی آر ام (CRM) را درک و آن را اجرا کرده اند. شرکت ها و کسب و کارهای فعال در تهران که با مشتریان و مخاطبان داخلی و حتی خارجی در ارتباط هستند، برای مدیریت ارتباطات خود با این تعداد از مشتریان، نیازمند نرم افزار CRM در تهران برای افزایش کارایی و عملکرد تیم های بازاریابی و فروش خود هستند.

CRM چیست؟

در تعریفی دقیق تر CRM ابزارها و قابلیت هایی را برای مدیریت کارآمد تیم فروش کسب و کارها و سفر مشتری ارائه می دهد. داده های شخصی را جمع آوری می کند تا دیدی جامع از مشتریان و رهبران ایجاد کند، سپس این داده ها را برای تیم های شرکت مانند فروش، بازاریابی و خدمات مشتری قابل مشاهده می کند.

چرا کسب و کارهای تهران به CRM در تهران احتیاج دارند؟

مرکز خرید ارگ تجریش تهران

شرکت ها و کسب و کارهای مشتری محوری که در تهران فعالیت می کنند، به دلیل موقعیت تهران و ظرفیت هایی که دارد، فرصت های زیادی برای رشد و توسعه در اختیار دارند. مشتریان مهم ترین سرمایه هر کسب و کاری هستند. وقتی یک شرکت یا کسب و کار رشد می کند و به مرور بزرگ می شود، همزمان تعداد مشتریانش هم بیشتر می شود. بدیهی است با گسترش مشتریان، مدیریت آنها هم سخت تر می شود و تمرکز روی مشتریان فعلی و احتمالی با چالش رو به رو می شود.

برای حل این مشکل و مدیریت بهتر حجم بزرگی از مشتریانی که روزانه با کسب و کار شما در ارتباط خواهند بود، وجود یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (نرم افزار CRM) حرفه ای، یکپارچه و قابل توسعه برای فعالان اقتصادی و تجاری تهران بسیار ضروری است.

یک راه خوب برای تشخیص این که آیا کسب و کار شما از نرم افزار CRM در تهران سود می برد یا خیر این است که توجه کنید CRM چه مشکلاتی را حل می کند. نرم افزار سی آر ام در تهران باید این مشکلات کسب و کار شما را حل کند:

1- ذخیره تمام اطلاعات مشتریان شما در یک سیستم یکپارچه. به این معنی که به جای انتقال اطلاعات به سیستم های مختلف، می توانید از نرم افزار CRM در تهران برای ایجاد یک مرکز اطلاعات به روز استفاده کنید که همه کارکنان به ویژه اعضای تیم فروش می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

2- چنانچه مشتریان شما از طریق کانال های مختلف و به طور منظم با چند نفر از شرکت شما تماس و تعامل داشته باشند، پیگیری این تعامالات و تماس های قبلی با استفاده از یک نرم افزار CRM به سادگی قابل انجام باشد.

3- یک نرم افزار CRM در تهران خوب می تواند به شما کمک کند میزان بهره وری اعضای تیم فروش خود را ردیابی و کنترل کنید. هم چنین می تواند در ایجاد یک گردش کار، یا فرآیندی برای پیگیری کارها کمک کند.

4 دلیل که به نرم افزار CRM احتیاج دارید

مرکز خرید ایران مال تهران

۱- فروش دشوار است

۲- نارضایتی مشتری از خدمات

۳-  عدم همکاری بخش های بازاریابی و فروش

۴- اطلاعات مشتری ناقص یا نادرست است

نرم افزار CRM کاواک چیست؟

نرم افزار CRM کاواک یک نرم افزار تحت وب جامع برای مدیریت کسب و کار و ایجاد تحول دیجیتال در کسب و کارها و سازمان های کوچک و متوسط است. این نرم افزار از چندین ماژول و ابزار یکپارچه برای مدیریت کسب و کارها تشکیل شده است. بخش CRM کاواک دارای ماژول هایی برای مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار می تواند هم به صورت تحت وب و هم به صورت نصب و استقرار در شبکه داخلی شرکت ها ارائه گردد. قابلیت ماژولار کاواک این امکان را به شرکت ها می دهد تا در آینده و در صورت نیاز به توسعه سازمانی خود، نیازهای پیش بینی نشده را نیز برآورده نماید.

تمام فروشگاه ها، کسب و کارها و شرکت های مشتری محور مستقر در تهران می توانند با پیاده سازی و استقرار CRM کاواک، تیم فروش و به طور کلی واحد بازاریابی و فروش شرکت خود را سازماندهی و متحول نموده، رشد و سودآوری را به دست بیاورند.

نرم افزار CRM کاواک چه کاری انجام می دهد؟

CRM کاواک به شما کمک می کند تا با جمع آوری و ارزیابی تمام داده های مربوطه؛ بازار، مشتریان و نیازهای آنها را بهتر درک کنید. هم چنین تیم های فروش و بازاریابی شما را ادغام می کند و با ارائه خدمات و پشتیبانی سریع به بهبود رضایت مشتریان شما کمک می کند. علاوه بر این، یک نمای 360 درجه از سازمان شما ارائه می دهد که عملکرد آن را با ساده کردن عملیات روزانه شما بهبود می بخشد.

چرا CRM کاواک؟

نرم افزار crm کاواک

1- کاربر پسند

شما باید یک CRM را انتخاب کنید که از نظر بصری مناسب و از نظر کاربری استفاده از آن ساده و راحت باشد. در غیر این صورت کارمندان شما هرگز نمی توانند آن را با آغوش باز بپذیرند. و این دقیقا همان چیزی است که هنگام استفاده از  CRMکاواک به دست می آورید.

2- مقایس پذیری

بسیار مهم است که یک نرم افزار CRM در تهران مناسب را انتخاب کنید که گزینه مقیاس پذیری را در اختیار شما قرار دهد. با Kavak CRM شما این آزادی را خواهید داشت که در صورت نیاز، عملیات خود را افزایش دهید.

3- امنیت بالا

هنگام انتخاب و خرید CRM در تهران، امنیت همیشه باید یک معیار ارزیابی مهم باشد زیرا هیچ چیز ارزشمندتر از اطلاعات شرکت و اطلاعات مشتری شما نیست. با راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر وب، CRM کاواک امنیت بی نظیری را برای اطلاعات همه مشتریان خود فراهم می کنید.

4- پشتیبانی

مراقبت از مشتری و پاسخگویی به خواست های او همیشه مفید است و اهمیت دارد. به خصوص در مرحله اجرا. در نرم افزار CRM کاواک، ما پشتیبانی مداوم و به موقع را برای همه مشتریان خود ارائه می دهیم.

مرکز خرید مگا مال تهران

ماژول های CRM کاواک

مزایای خرید نرم افزار CRM در تهران برای کسب و کارها

خرید بهترین نرم افزار CRM در تهران می تواند مزایای مختلفی از جمله موارد زیر را برای کسب و کارهای مستقر در تهران به ارمغان آورد:

 • افزایش نرخ فروش
 • افزایش تعداد مشتریان
 • افزایش درآمد
 • بهبود خدمات مشتری
 • بهبود نرخ حفظ مشتری
 • تجزیه و تحلیل داده ها با جزئیات
 • یکپارچه سازی فرایندهای فروش
 • ساده تر شدن فرایند فروش و بازرایابی
 • مدیریت بهتر و هدفمند مشتریان
 • بهبود وفاداری مشتریان
 • ایجاد ارتباط موثرتر با مشتری
 • سریع تر شدن فرآیندهای تصمیم گیری
 • بهبود گزارش دهی داده ها
 • بهبود امنیت داده ها و حفاظت از آنها

آموزش و استقرار نرم افزار CRM در تهران

یکی از مهم ترین دغذغه های مدیران کسب و کارها، موضوع استقرار و آموزش کاربری نرم افزار CRM در تهران است. باور ما این است که بدون آموزش صحیح کاربری نرم افزار، امکان دستیابی به اهداف تعیین شده میسر نخواهد شد. به همین منظور، ضمن ارائه نرم افزار CRM کاواک، خدمات استقرار و آموزش کاربری از سیستم را برای کارکنان شما ارائه می نمائیم تا با خیالی آسوده و بدون دغدغه، از قابلیت ها و امکانات آن استفاده نمائید.

درخواست دمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال