شماره تماس: 984191011210+

تعیین قیمت نرم افزار ERP به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نرم افزار erp

قیمت نرم افزار ERP عامل مهمی است که باعث می شود هنگام تصمیم گیری در مورد پیاده سازی یا عدم اجرای یک راهکار نرم افزاری، ابتدا مطمئن شوید که شرکت شما واقعا می تواند هزینه یک برنامه جدید را بپردازد یا نه. زیرا این مسأله باعث می شود که برخی از شرکت ها به دلیل عدم توانایی در پرداخت هزینه ها، راهکارهای متفاوتی مانند نرم افزار CRM را انتخاب کنند.

عوامل متعددی بر هزینه نرم افزار ERP تأثیر می گذارند، از کاربران و استقرار گرفته تا تاکتیک های پیاده سازی که در این مقاله آنها را در دو بخش عوامل خارجی و داخلی تأثیرگذار بر قیمت نرم افزار ای آر پی بررسی خواهیم کرد.

نرم افزار ERP چیست؟

ERP مخفف چیست؟ ERP در واقع مخفف عبارت Enterprise Resource Planning و به معنی برنامه ریزی منابع سازمان، یک سیستم اتوماسیون تجاری مهم است که با ایجاد یک پایگاه داده متمرکز و رابط کاربر پسند به ساده کردن عملکردهای مختلف کسب و کار کمک می کند. شرکت ها در سطح جهانی از سیستم های ERP برای توسعه فرآیندهای کسب و کار استاندارد شده به عنوان وسیله ای برای بهبود کارایی، ایجاد استراتژی های بهتر مبتنی بر داده ها و بهبود جریان داده بین عملکردهای مختلف تجاری استفاده می کنند.

مدل های قیمت گذاری نرم افزار ERP

اکنون که درک اولیه ای از سیستم ERP داریم، اجازه دهید موضوع اصلی را ادامه دهیم، قیمت و هزینه ERP چقدر است؟ و از نزدیک به هزینه های پیاده سازی ERP نگاه کنید. در بخش زیر، مدل های مختلف قیمت گذاری ERP را مورد بحث قرار خواهیم داد:

1- اعطای امتیاز دائمی

امتیاز دائمی برای شرکت هایی قابل اجرا است که می خواهند نرم افزار ERP را در محل یعنی در سرورهای داخلی خود میزبانی کنند. در چنین شرایطی، شرکت ها باید قیمت اولیه نرم افزار ERP را یک بار بپردازند. هزینه های یک امتیاز دائمی معمولا بر اساس سطح سفارشی سازی و تعداد کاربران است.

یکی از مزایای امتیاز دائمی این است که شرکت ها مجبور نیستند هزینه های مکرر برای نگهداری، پشتیبانی و ارتقاء بپردازند.

2- اشتراک یا آبونمان

شرکت هایی که به دنبال استفاده از سرورهای ابری برای اجرای نرم افزار ERP هستند، باید مدل اشتراک را انتخاب کنند. در این مدل، فروشنده، سیستم ERP را در یک سرور مجزا میزبانی و نگهداری می کند. طرح های اشتراک برای نرم افزار ERP به عنوان یک مدل نرم افزار به عنوان سرویس ارائه می شوند که در آن شرکت ها هزینه های ماهانه یا سالانه را در مقابل راهکار نرم افزار مورد نیاز پرداخت می کنند. طرح های اشتراک اغلب با حداقل مدت قرارداد به شرکت ها ارائه می شود.

عوامل خارجی موثر بر قیمت ERP

عوامل خارجی متعددی بر قیمت نرم افزار ERP تأثیر می گذارند. برای مثال، ممکن است فرض کنید که قیمت ای آر پی به اندازه شرکت یا صنعت بستگی دارد. با این حال، این تأثیرات لزوما به تنهایی بر قیمت نرم افزار ای آر پی تأثیر نمی گذارد. آنها همچنین بر برنامه پیاده سازی ERP و سفارشی سازی هایی که برای کسب و کار شما نیاز است، تأثیر می گذارند. قیمت ای آر پی نیز تحت تأثیر عملکردی است که شما در سیستم خود نیاز دارید و می خواهید داشته باشید.

نکته مهم

مهم است به یاد داشته باشید که هزینه اجرای ERP فقط در قیمت خرید ERP خلاصه نمی شود. بهتر است هزینه استفاده و نگهداری سیستم را در نظر بگیرید.

بنابراین، قیمت ای آر پی تحت تأثیر عوامل داخلی مانند اندازه شرکت، صنعت، فرآیندهای موجود و فناوری و عوامل خارجی مانند مشاوران، یکپارچه سازها و فروشندگان نرم افزار قرار می گیرد. در ادامه هر یک از این عوامل را بیشتر بررسی می کنیم:

1- اندازه شرکت

شرکت های بزرگ تر هزینه بیشتری برای پیاده سازی سیستم ERP نسبت به کسب و کارهای کوچک تر دارند زیرا به ویژگی ها و عملکرد بیشتری از سیستم ای آر پی نیاز دارند. علاوه بر این، سازمان های بزرگ تر اغلب به مشاوران یا یکپارچه سازان برای کمک به پیاده سازی نرم افزار ERP نیاز دارند.

2- صنعت

قیمت نرم افزار ERP بسته به صنعت می تواند بسیار متفاوت باشد. برای مثال، شرکت هایی که در بخش های تولید و خرده فروشی هستند، معمولا هزینه های اجرایی بالاتری نسبت به بخش خدمات دارند.

3- فرآیندها یا فناوری موجود

هزینه نرم افزار ERP اغلب تحت تأثیر میزان کاری است که باید انجام شود تا سیستم جدید با فرآیندها و فناوری موجود یکپارچه شود. اگر نیاز به سفارشی سازی زیاد باشد، هزینه بالاتر خواهد بود. برعکس، اگر بتوانید به راحتی سیستم جدید را با فناوری موجود در کسب و کار ادغام کنید، قیمت نرم افزار ای آر پی پایین تر خواهد بود.

4- نوع نرم افزار ERP

قیمت ERP بسته به اینکه مبتنی بر ابر باشد یا قابل نصب در سرور محل شرکت می تواند متفاوت باشد. با این حال، سیستم های مبتنی بر ابر یا نرم افزار ERP تحت وب معمولا نسبت به سیستم های داخلی هزینه کمتری برای خرید و نگهداری دارند.

نرم افزار ERP تحت وب

5- ماژول های اضافی

هزینه هم چنین می تواند تحت تأثیر تعداد ماژول های اضافی مورد نیاز برای نیازمندی های تجاری خاص باشد. به عنوان مثال، شرکتی که به عملکرد مدیریت زنجیره تامین پیشرفته نیاز دارد، احتمالا هزینه بیشتری نسبت به شرکتی خواهد داشت که فقط به نرم افزار حسابداری نیاز دارد.

6- خدمات پیاده سازی

هزینه خدمات پیاده سازی بر قیمت نرم افزار ERP تأثیر می گذارد. این هزینه ها شامل مشاوره، سفارشی سازی و آموزش استفاده از سیستم جدید برای کاربران است. هزینه های مشاوره بسته به تجربه و تخصص افراد می تواند متغیر باشد.

هزینه های سفارشی سازی نیز بسته به میزان کاری که باید انجام شود می تواند زیاد باشد. در نهایت، بسته به مدت زمان و پیچیدگی برنامه آموزشی، آموزش می تواند براساس آموزش برای هر کاربر هزینه داشته باشد.

7- بسته نرم افزاری فروشنده

بسته نرم افزاری فروشنده نرم افزار ERP هم از نظر اینکه بسته پایه است یا قابل اضافه کردن یا انتخابی، بر قیمت ERP در بازار می تواند تأثیر گذار باشد. در زیر این دو مورد را بررسی می کنیم:

ERP پایه

erp پایه یا basic erp

قبل از پرداختن به هزینه های نرم افزار ERP، شناخت ویژگی های استاندارد و پایه سیستم ERP بسیار مهم است. هنگام مطالعه در مورد این عملکردهای ضروری، توجه به این نکته مهم است که در دسترس بودن و قابلیت های خاص، از فروشنده ای به فروشنده دیگر متفاوت است، بنابراین هنگام محاسبه هزینه افزونه های ضروری برای سیستمی که خریداری می کنید، این موضوع را در نظر داشته باشید.

به عنوان مثال، ممکن است به ماژول فرصت های فروش در برنامه ERP خود نیاز داشته باشید، که امکان دارد این ماژول در بسته پایه یک فروشنده گنجانده شود، اما همین ماژول به عنوان یک گزینه قابل افزودن از طریق فروشنده دیگر ارائه شود.

ماژول فرصت های فروش کاواک
پیشنهاد ماژول
ماژول فرصت های فروش

در اینجا لیستی از چند ماژول استاندارد که در نرم افزار ERP پایه باید باشد آورده شده است:

حسابداری یا مدیریت مالی: با استفاده از این ماژول دفاتر کل را متعادل کنید، حساب های پرداختنی و دریافتنی را حفظ کنید، حساب های بانکی و تراکنش ها را تطبیق داده، و گزارش گیری آنی را برای تمرکز بهتر و اتوماسیون وظایف انجام دهید.

مدیریت منابع انسانی: حقوق و دستمزد کارکنان، مزایا و موارد دیگر را در یک راهکار حفظ کنید.

مدیریت موجودی: موجودی را در زمان واقعی پیدا کنید و حداقل مقادیر را برای دریافت اعلان های اتمام موجودی تعیین کنید.

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM): با ابزارهای مناسب CRM، از میزان رضایت مشتری، نظرات مشتریان، تعاملات، سرنخ های پیشرو و موارد دیگر مطلع باشید.

اتوماسیون بازاریابی (MA): کمپین های ایمیل را توسعه دهید، روش های حفظ مشتری را تقویت کنید، ROI را افزایش دهید و موارد دیگر که با ابزارهای MA ایده آل می توانید انجام دهید.

بسته های انتخابی

بسته های انتخابی ارائه شده از طرف فروشنده نرم افزار، می توانید ماژول ها یا سفارشی سازی های مورد نیاز خود را اعمال کنید. در این بسته ها، می توانید نرم افزار را با ویژگی ها و نیازهای ایده آل جهت رسیدن به اهداف خود تغییر دهید.

نرم افزار ERP کاواک از دو بخش ماژول های پایه و ماژول های قابل انتخاب و هم چنین قابلیت سفارشی سازی براساس نیازهای پیش بینی نشده کسب و کارها را دارد. با ما در ارتباط باشید تا ضمن ارائه مشاوره، دمو رایگان کاواک را نیز مشاهده نمایید.

عوامل داخلی موثر بر قیمت نرم افزار ERP

قبل از انتخاب و خرید نرم افزار ERP باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. کل هزینه، مالکیت برای یک سیستم ERP را می تواند چندین برابر افزایش دهد. این عوامل در هزینه نشان می دهد که چگونه جنبه های مختلف به قیمت نهایی یک سیستم تأثیر می گذارد. برخی از هزینه های مالی معمولی که باید قبل از تصمیم گیری بررسی شوند عبارتند از:

1- تعداد کاربران

شما باید تعداد کاربرانی که در ابتدا به برنامه دسترسی خواهند داشت را تخمین بزنید. بسیاری از فروشندگان ERP بر اساس هر کاربر هزینه دریافت می کنند، به این معنی که هر چه تعداد افراد بیشتری از آن استفاده کنند، قیمت نرم افزار ERP بیشتر می شود.

شما همچنین باید هزینه اضافه کردن کاربران جدید به سیستم خود در آینده را در نظر بگیرید و اینکه چگونه این هزینه می تواند در آینده با رشد شرکت شما افزایش یابد. باید با فروشنده خاصی که به آن علاقه دارید بررسی کنید تا ببینید آیا آنها برای هر کاربر هزینه دریافت می کنند یا نه به خصوص اگر کارمندان زیادی دارید که به دسترسی نیاز دارند، زیرا هزینه های ERP می تواند افزایش یابد.

2- افزونه ها یا سفارشی سازی

افزونه ها، سفارشی سازی ها یا پیکربندی های برنامه هزینه بر هستند و بر قیمت ای آر پی تأثیر مستقیم دارند. شما باید سیستمی را پیدا کنید که اگر نه همه، ولی بیشتر نیازهای اصلی شما را برآورده کند. بسیاری از فروشندگان نرم افزار ERP قابلیت ادغام با افزونه ها یا پلتفرم های واسط خارج از بستر ERP یا گزینه ای برای گنجاندن ماژول های خاص برای افزایش عملکرد در برنامه ERP شما را ارائه می دهند.

مانند پنل پیامکی که مربوط به یک شرکت دیگر است، ولی ماژول مرکز تماس در ERP یا CRM با ادغام با آن، پیامک ها را ارسال می کند. هزینه این قابلیت های اضافی بسته به آنچه تصمیم دارید داشته باشید و فروشنده ای که برای خرید بسته پایه انتخاب می کنید متفاوت است.

ماژول مرکز تماس
پیشنهاد ماژول
ماژول مرکز تماس

3- استراتژی پیاده سازی ERP

بسته به تخصص فنی کارمندان خود، ممکن است تصمیم بگیرید از یک مشاور برای هموارسازی فرآیند استراتژی پیاده سازی ERP خود استفاده کنید. پشتیبانی هایی که اکثر فروشندگان ارائه می دهند ممکن است شامل نصب و آموزش کارکنان باشد یا نباشد.

برخی از فروشندگان نرم افزارهای ERP، مشاوران مورد تأیید خود را دارند که بیشترین تجربه را در کمک به یک سازمان در اجرای موفقیت آمیز ERP دارند. علاوه بر این، برخی از فروشندگان کمک های مشاوره ای بیشتری ارائه می دهند، که این مشاوره به هزینه ای آر پی اضافه می کند. اگر برای اولین بار به دنبال پیاده سازی ERP هستید، احتمالا به کمک های فنی اختصاصی بیشتری نسبت به شرکتی با تجربه در اجرای ERP نیاز خواهید داشت.

4- روش استقرار

هزینه نرم افزار ERP در مراحل اولیه استقرار داخلی گران تر از یک نرم افزار ERP تحت وب یا مبتنی بر ابر است. با این حال، هزینه کلی این روش های استقرار با در نظر گرفتن عواملی مانند هزینه های آموزش، نگهداری و سفارشی سازی محاسبه می شود. مزایا و معایبی هم برای هر کدام از این روش های استقرار وجود دارد.

5- آموزش و پشتیبانی از مشتری

آموزش و پشتیبانی مشتری دو مؤلفه ضروری هستند که باید هنگام تخمین قیمت نرم افزار ERP و اینکه یک برنامه با نیازهای شرکت شما مطابقت دارد یا نه، در نظر بگیرید. برخی از فروشندگان، آموزش را از محل خود و از طریق فیلم ها و کلاس های آموزشی آنلاین ارائه می دهند. با این حال، بسته به فروشنده، این کمک ممکن است در قیمت ERP شما لحاظ شود.

علاوه بر این، گزینه های آموزشی عملی بیشتر، مانند حضور یک متخصص در محل کسب و کار شما جهت کمک به کارکنان برای یادگیری بیشتر در مورد این برنامه، معمولا هزینه بیشتری نسبت به دریافت آموزش از طریق دوره های خودآموز مجازی دارد.

6- نگهداری و ارتقاء نرم افزار

شما باید اطمینان حاصل کنید که برنامه شما به طور مستمر همزمان با توسعه بودجه و برآورد قیمت ERP به روز می شود. علاوه بر این، برنامه به ارتقاهایی نیاز دارد که ممکن است فروشندگان در هزینه های نرم افزار پایه شما لحاظ نکنند. از فروشنده خود بپرسید که چند وقت یکبار به روزرسانی نیاز خواهد بود و آیا آنها این مورد را به قیمت پایه اضافه کرده اند یا خیر.

هزینه های پنهان یا غیر نقدی ERP

قیمت نرم افزار ERP و هزینه های نقدی احتمالا همان دلیلی است که شما بر روی این مقاله کلیک کرده اید. با این حال، هزینه های غیر نقدی قابل توجهی در ارتباط با یک پروژه پیاده سازی ERP وجود دارد که هنگام آماده شدن برای انتخاب و خرید نرم افزار ERP و اجرای آن، باید در نظر بگیرید. در اینجا برخی از هزینه‌های پنهان یا غیرنقدی وجود دارد که باید هنگام آماده شدن برای نصب یک سیستم ERP در نظر بگیرید. این هزینه های عبارتند از:

1- زمان

به طور کلی پیاده سازی و استقرار ERP حدود 6 تا 12 ماه طول می کشد. بسته به نوع نرم افزار، گزینه های استقرار، انتقال داده ها و آموزش ممکن است بیشتر یا کمتر باشد. کسب و کارهای کوچک و متوسط یا SMBها، به طور متوسط از 7 نفر از نیروی انسانی خود هنگام پیاده سازی استفاده می کنند ولی شرکت های بزرگ هنگام استقرار ERP از 24 نفر استفاده می کنند. بنابراین، شما باید زمان از دست رفته کارمندان درگیر در پروژه را در نظر بگیرید و در نظر بگیرید که چگونه در این دوره پیاده سازی، زمان های از دست رفته را جبران خواهید کرد.

2- بهره وری

با وجود گروهی از کارکنان فناوری اطلاعات که شما جهت پیاده سازی ERP اختصاص داده اید، احتمالا بهره وری در این مدت کاهش می یابد. این وقفه در بهره وری موقتی است و زمانی که نرم افزار ERP را با موفقیت به کار گرفتید افزایش خواهد یافت.

اگر یک برنامه جایگزین برای کارکنانی که به استقرار ERP اختصاص داده شده اند ندارید، باید انتظار داشته باشید که تکمیل پروژه بیشتر طول بکشد. علاوه بر این، با آموزش کاربران پس از استقرار، بهره وری به دلیل دوره ها، آموزش و تا زمان عادت کردن کارکنان به پیچیدگی های سیستم کاهش می یابد.

3- امنیت

حملات سایبری امروز بسیار رایج هستند. اقدامات امنیتی مناسب، مانند رمزگذاری داده ها، احراز هویت چند مرحله ای، مجوزهای دسترسی کاربر و اقدامات دیگر جهت محافظت از اطلاعات شما در برابر هکرها است. اگر چه امنیت سایبری می تواند پرهزینه باشد، اما باید از اولویت بالایی برخوردار باشد.

بودجه ریزی خرید نرم افزار ERP

بودجه ریزی خرید نرم افزار ERP

شرکت شما چقدر باید برای خرید ERP هزینه کند؟ قبل از انتخاب فروشنده جهت خرید باید پاسخ این پرسش را بدانید. شما باید هزینه های مختلف مرتبط با بهترین نرم افزار ERP را هنگام تخمین میزان هزینه در نظر بگیرید. با این حال، تعیین اینکه شرکت چقدر می تواند هزینه کند، ممکن است حیاتی ترین جنبه انتخاب نرم افزار ERP باشد.

نرم افزار ERP می تواند هزینه قابل توجهی داشته باشد. زمانی که بودجه ERP خود را تدوین می کنید، باید به داده های مالی عملیاتی و اطلاعات بودجه بندی شرکت خود دسترسی داشته باشید. با در نظر گرفتن این موضوع، باید هزینه های مکرر مرتبط با ERP را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که منابع مالی شرکت می تواند این هزینه های مداوم را پشتیبانی کند.

به طور حتم شما نمی خواهید پول زیادی را روی یک برنامه سرمایه گذاری کنید تا این برنامه در چند سال منسوخ شود یا کارکردن با آن دشوار باشد. برای شروع ایجاد بودجه استقرار نرم افزار، باید به هزینه های موثر در قیمت نرم افزار ERP ذکر شده در بالا توجه داشته باشید. این عوامل که در این مقاله به آنها اشاره شده است، جهت یادآوری مجدد ذکر می شوند که عبارتند از:

  • آموزش
  • نگهداری
  • حمایت کردن
  • روش استقرار
  • سفارشی سازی ها/افزونه ها
  • ارتقاء
  • تعداد کاربران

بر اساس نیازهای شرکت و قیمت های ارائه شده از طرف فروشندگان مربوطه، شما می خواهید برآوردی از آنچه که کل یک برنامه ERP مستلزم آن است داشته باشید. باید از خود بپرسید: «آیا شرکت من می تواند از نظر مالی از این موضوع حمایت کند؟» و «آیا ROI یک نرم افزار ERP ارزش هزینه اولیه را دارد؟»

اگر پاسخ هر دوی این سوالات مثبت است، پس شما خوش شانس هستید! و احتمالا در موقعیت خوبی هستید که به طور جدی به دنبال یک برنامه ERP باشید. هنگام بودجه ریزی، بودجه بیشتری نسبت به آنچه که برای پروژه ERP خود نیاز دارید، در نظر بگیرید. چرا؟ چون پیاده سازی ERP اغلب فراتر از انتظارات است. آخرین کاری که باید انجام دهید این است که انتهای کار را در معرض دید داشته باشید تا از هزینه های زائد جلوگیری کنید.

پیش بینی بازگشت سرمایه

هنگامی که یک نرم افزار جدید ERP را خریداری می کنید، بازدهی بزرگی را در بخش های مختلف کسب و کار، از افزایش بهره وری گرفته تا کاهش هزینه ها و موارد دیگر، به دست خواهید آورد. در اینجا یک تفکیک، از جایی که باید انتظار بازگشت سرمایه قابل توجهی داشته باشید آورده شده است. این تفکیک شامل موارد زیر است:

افزایش بهره وری

وقتی که وظایف روتین مانند تخصیص صورتحساب ها، نظارت بر سفارشات، پرداخت به کارکنان و … را خودکار می کنید، در زمان صرفه جویی کرده و توجه خود را بر روی وظایف با اولویت بیشتر متمرکز می کنید. این تمرکز شما اعداد بهره وری را افزایش می دهد.

افزایش دید زنجیره تامین

شما می توانید بر زنجیره تامین خود با به روزرسانی های آنی برای مواردی مانند تحویل به موقع، تنگناها و مشکلات و موارد دیگر نظارت کنید.

افزایش نرخ رضایت مشتری

کارهایی مثل خودکارسازی وظایف و افزایش بهره وری؛ تحویل به موقع و میزان رضایت مشتری از شما را افزایش می دهد. ابزارهایی مانند نرم افزار CRM به شما کمک می کند تا سرنخ ها و رضایت مشتری را حفظ کنید، بنابراین می توانید به راحتی مشتریان جدید را جذب و حفظ کنید.

هزینه پیاده سازی سیستم ERP برای شرکت های کوچک

قیمت نرم افزار ERP بسته به عواملی مانند اندازه، صنعت و فرآیندها یا تکنولوژی موجود می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، برخی از شرکت های کوچک ممکن است فقط به ماژول های پایه نیاز داشته باشند، در حالی که برخی دیگر به ابزارهای پیشرفته مانند مدیریت زنجیره تامین یا نرم افزار حسابداری نیاز داشته باشند.

قیمت نرم افزار ای آر پی همچنین به نوع سیستم ERP بستگی دارد که در حال پیاده سازی است. به عنوان مثال، ای آر پی مبتنی بر ابر در مقابل ای آر پی داخلی. و اینکه آیا ویژگی های اضافی برای نیازهای تجاری خاص مورد نیاز است یا خیر.

هزینه پیاده سازی ERP در شرکت های بزرگ

کسب و کارهای بزرگ تر معمولا هزینه های بالاتری برای پیاده سازی یک سیستم ERP دارند، اما از بسیاری جهات، هزینه ها را کاهش می دهند. به عنوان مثال، هزینه را می توان با استفاده از نرم افزار آماده به کارگیری به جای سفارشی سازی آن برای نیازهای خاص خود و انتخاب یک نرم افزار ای آر پی مبتنی بر ابر به جای نرم افزار داخلی که به زیرساخت های موجود در محل مانند سرور نیاز دارد، به حداقل رساند. این هزینه شامل قیمت نرم افزار و حق اشتراک، خدمات پیاده سازی، سفارشی سازی و آموزش می باشد.

نتیجه

هزینه ای که برای یک ERP می پردازید به نیازهای شرکت و میزان عملکرد خوب شما در برنامه ریزی برای پیاده سازی بستگی دارد. بنابراین قیمت نرم افزار ERP فقط به اشتراک یا امتیاز یک برنامه بستگی ندارد. این هزینه شامل جنبه هایی مانند تعداد کاربران، روش استقرار و آموزش می شود. بنابراین، هنگام برآورد هزینه کسب و کار، باید این عوامل متنوع را در نظر بگیرید. شما باید مطمئن شوید که نرم افزاری که خریداری می کنید تمام نقاط اصلی شرکت شما را پوشش می دهد و هزینه آن برای شرکت شما چندان قابل توجه نیست.

نرم افزار ERP کاواک از دو بخش ماژول های پایه و ماژول های قابل انتخاب تشکیل شده است و هم چنین قابلیت سفارشی سازی براساس نیازهای پیش بینی نشده کسب و کارها را دارد. با ما در ارتباط باشید تا ضمن ارائه مشاوره، دمو رایگان کاواک را نیز مشاهده نمایید. هم چنین می توانید برآورد هزینه نرم افزار کاواک را نیز انجام دهید.

درخواست دمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب کاواک

کاواک در شبکه‌های اجتماعی

شاید دوست داشته باشید

درخواست پروپوزال